سوپر مارکت دبستان ‘feed-the-ملت’ برنامه به عنوان coronavirus گسترش

سوپر مارکت ها در حال نقاشی کردن “feed-the-ملت” قصد دارد برای مقابله با پتانسیل خرید و وحشت ناشی از شیوع کروناویروس با یکی در حال حاضر هشدار مشتریان خود را به منظور در اوایل به دلیل “فوق العاده بالا و تقاضا”.

آنلاین مواد غذایی خرده فروش Ocado درخواست برای سفارشات قرار داده می شود بیشتر در پیش از حد نرمال و برای آخر هفته تحویل رزرو اجتناب شود به عنوان “مردم بیش از حد معمول به نظر می رسد قرار دادن در خصوص سفارشات بزرگ”.

در ایمیل ارسال شده به مشتریان در شب جمعه این شرکت گفت: تحویل اسلات “در حال فروش و خروج سریعتر از رود” و پیشنهاد آنها کتاب تحویل بین روزهای دوشنبه و پنج شنبه ها به جای.

Coronavirus: How worried should we be?
Coronavirus: چگونه نگران ما باشد ؟

Ocado است که بریتانیا در حال رشد سریع بقال با توجه به صنعت داده شده کاهش یافته است به نظر در ایمیل و برخی از رقبای اصلی آن حاضر به فاش کردن اگر آنها را تجربه کرده اند ترقی در تقاضا.

اما یک تحلیلگر می گوید: از “تسکو” Sainsbury, Asda و Morrisons همه را کشیده اند تا برنامه های احتمالی به دلیل نگرانی ها در مورد کوروناویروسبا تعدادی از موارد در انگلستان داشتن آمار 39.

خرده فروشی مواد غذایی کارشناس Bruno Monteyne سابق زنجیره تامین, مدیر at Tesco گفت: “با زنجیره تامین, اگر عمده شیوع اتفاق می افتد که به سرعت منجر به وحشت خرید قفسه های خالی مواد غذایی و شورش.”

آقای Monteyne در حال حاضر از سرمایه گذاری تحلیلگر شرکت داد برنشتاین گفت: سوپرمارکت صنعت خواهد بود تا برنامه های طراحی به صورت کلید در محدوده محصول و انتقال به چیزی شناخته شده به عنوان “feed-the-ملت” ،

بیشتر از Covid-19

آن را سوپر مارکت کار با تامین کنندگان برای اطمینان از یک لیزر-تمرکز بر حصول اطمینان از قفسه ها به خوبی مواجه نگردند با اصلی محصولات مانند غلات و برنج و گوشت و لبنیات به جای گونه های بزرگ.

Empty shelves are seen at a supermarket, after a coronavirus outbreak, in Pioltello, near Milan, Italy, February 24, 2020. REUTERS/Flavio Lo Scalzo
تصویر: دست پاچه خریداران شد و سریع به نوار قفسه های سوپر مارکت در شمال ایتالیا
A man wears a face mask as he stands next to empty fresh vegetable shelves in a supermarket in Hong Kong, China
تصویر: تقاضا برای مواد غذایی نیز به ضرب گلوله در تحت تاثیر کشورهایی مانند هنگ کنگ

Ratula چاکرابورتی, استاد مدیریت کسب و کار در دانشگاه شرق آنجلیا همچنین هشدار داد که انباشت در انگلستان خانه “ممکن است زیاد” بیش از ترس نقاط کشور می تواند قرنطینه.

وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت, آسمان, اخبار روز یکشنبه که او نمی تواند رد شهرستانها در حال قرار دادن در قفل کردن.

استاد چاکرابورتی گفت: “با کروناویروس موارد افزایش و اقدامات قرنطینه بودن ramped تا پس از آن به ناچار برخی از اضطراب خانواده ها آغاز خواهد شد, جوراب ساق بلند ستون بندی مواد غذایی و دیگر ملزومات انبار کردنی.”

اندرو Opie, مدیر غذا و پایداری سیاست در بریتانیا خرده فروشی کنسرسیوم گفت: اختلال در زنجیره تامین شده است “محدود” تا کنون – اما ذکر یک افزایش شدید در تقاضا برای محصولات بهداشتی.

هفته گذشته اسکای نیوز گزارش داد که چگونه برخی از خرده فروشان بودند در تلاش برای نگه داشتن برندها از دست sanitiser در انباردر حالی که گسترش COVID-19 نیز منجر به تقاضا برای ماسک صورت – با وجود شک و تردید بیش از سودمندی خود را.

کشورهای دیگر از جمله شدت تحت تاثیر قرار مناطق شمال ایتالیا در حال حاضر شاهد صف بزرگ توسعه در فروشگاه ها به عنوان مردم به شدت سعی کنید به انبار کردن مواد غذایی و محصولات بهداشتی به دلیل شیوع.

در هنگ کنگ در ماه گذشته چاقو-دارای حق اعمال دزد به سرقت برده 600 رول توالت از یک فروشگاه بزرگ در میان کمبود.

Sky’s Thomas Moore explains how countries around the world are preparing to contain COVID-19
چگونه به شامل همه گیر جهانی

اما در حالی که سوپر مارکت ها ممکن است لذت بردن از یک بوم و به دلیل وحشت از خرید, صنعت هواپیمایی در حال تجربه هر چیزی اما.

بریتیش ایرویز و شرکت هواپیمایی رایان ایر باید لغو صدها پرواز بین بریتانیا و بخش هایی از اروپا و آمریکا با توجه به کروناویروس شیوع مؤثر بر سفر به و از فرودگاه هیترو و گتویک.

هر دو شرکت های هواپیمایی گفت: downscaling از جدول زمانی خود را در این ماه پایین بود به کاهش تقاضا از مسافران است.

نخست وزیر بوریس جانسون به احتمال زیاد حرکت برای اطمینان دادن به مردم در روز سه شنبه هنگامی که او در نهایت پرده یک دولت جدید طرح اقدام برای مقابله با COVID-19.

او مورد انتقاد قرار گرفته است به صورت آهسته برای پاسخ به این نرخ که در آن عفونت های رشد کرده در انگلستان با اولین دانش آموز مدرسه تشخیص داده می شود در میان موارد جدید را تایید کرد روز دوشنبه.

Boris Johnson visited PHE's National Infection Service in north London on Sunday
تصویر: بوریس جانسون بازدید PHE ملی عفونت خدمات در شمال لندن در روز یکشنبه

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

پس از ریاست کبرا جلسه سران وزرای آقای جانسون اعلام برنامه شش نقطه در خیابان داونینگ در کنفرانس خبری در کنار افسر ارشد پزشکی و مشاور ارشد علمی.

اقدامات اضطراری برای رونمایی شود شامل یک دفتر هیئت دولت اتاق جنگ بیشتر صفحه اصلی کار و محدودیت در سفر آوردن بیمه خدمات درمانی کارکنان از بازنشستگی و بزرگتر اندازه کلاس از در مدارس.

جلوتر از او اعلام آقای جانسون گفت: “این بسیار محتمل coronavirus را بیشتر به طور گسترده ای در روزهای آینده و هفته ها به همین دلیل است که ما در حال ساخت هر احتمالی آماده است.”

در بدترین سناریو آن است که ترس از 80 ٪ از جمعیت می تواند قرارداد این ویروس تا 500,000 مرگ و میر.

What happens now with the coronavirus quarantine?
Coronavirus قرنطینه: آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

صدراعظم Rishi Sunak نیز حمایت بیشتر بودجه برای مبارزه با گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و وعده داده است یک گونی پر از پول در هفته آینده بودجه.

برای زمان حال نخست وزیر مکرر خود بروید به سلامت نکته از ساخت مطمئن شوید که همه ما شستن دست ما با آب و صابون برای طول زمان آن طول می کشد به آواز خواندن تولدت مبارک دو بار.

در دیگر coronavirus تحولات در سراسر جهان:

  • G7 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران برگزار خواهد شد کنفرانس صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد اقدامات برای مقابله با گسترش شیوع کروناویروس و تاثیر اقتصادی آن
  • ایتالیا با مرگ و میر از این ویروس افزایش 18 تا 52 روز دوشنبه با بیش از 2000 مورد تأیید
  • خطر ابتلا به کروناویروس در اتحادیه اروپا مطرح شد به دوم خود به بالاترین سطح
  • کره جنوبی تایید کرد یکی دیگر از 600 عفونت و مصرف خود را به شمارش بیش از 4,800 موارد و مرگ و میر 34
  • انتقاد رهبر ایران درگذشت پس از عقد قرارداد COVID-19
  • نازنین Zaghari-Ratcliffe بریتانیا در ایران در ایران است نمایش “همه نشانه ها” از coronavirus است اما هنوز به آزمایش می شود شوهرش گفت:
  • آمریکا تایید کرد شش نفر را در این کشور در حال حاضر از این بیماری درگذشت
  • انگلیسی مهمانان در یک قرنطینه هتل در تنریف در حال پرواز پس از آزمایش منفی

بیش از 89,000 تایید و موارد مشکوک COVID-19 در حال حاضر ثبت شده در سطح جهان و همچنین وجود داشته است بیش از 3000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع.

شیوع ویروس: اورژانس جهانی – پخش ویژه, آسمان, اخبار, برنامه coronavirus در 6pm روزهای هفته تا کی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>