سوپر شنبه یک ‘فاجعه’ برای صنعت مهمان نوازی است اما پلیس تگرگ تا حد زیادی آرام شب

روز مهم ترین آرامش انگلستان مستند اقدامات به اجرا در آمد شده است به عنوان یک “فاجعه” برای صنعت مهمان نوازی با وجود پلیس استقبال تا حد زیادی آرام در شب.

در حالی که بسیاری از کشور دیدم نسبتا حادثه شب در آنچه که به طور گسترده ای لقب “سوپر شنبه” تعداد کمی از بارها بسته اولیه با توجه به اختلال و برخی از بازداشت ساخته شد.

عکس از سوهو در مرکز لندن نیز نشان داد مردم بسته بندی شده به خیابان های خارج با میله برخی ظاهرا عدم پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Crowds of people in Soho on so-called 'Super Saturday'
تصویر: جمعیت مردم در سوهو در به اصطلاح “سوپر شنبه’
A man is seen being carried on his friend's shoulders in Soho
تصویر: یک مرد دیده می شود در حال انجام در خود شانه در سوهو

رئیس پلیس شهری پیوست و دیگر افسران ارشد در ستایش بسیاری از افراد برای انطباق با محدودیت و از این گفته شده بود “هیچ مهم حوادث در پایتخت”.

اما جرمی یوسف صاحب لندن طولانی مدت G-A-Y کلوپ شبانه با انتقاد از تصمیم دولت برای بازگشایی بارها در شنبه و اقلیت از revelers که مسخره قوانین طراحی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

او گفت: اسکای نیوز: “شب گذشته یک فاجعه کامل است اما اگر شما در حال رفتن به یک شعار مانند “سوپر شنبه’, چه انتظاری دارید ؟

“اگر مردم قصد انجام دوباره آنچه را که آنها شب گذشته و سپس آن را بیش از برای صنعت مهمان نوازی است. ما به پایان رسید.

بیشتر از Covid-19

“شما مقصر همه. این شروع می شود با دولت است. شما نمی توانید چیزی به نام “سوپر شنبه’.

“ما باید بازگشایی در یک شنبه شب. با آن بزرگ شده در یک شنبه.

People out in Borough Market, London, as coronavirus lockdown restrictions are eased
تصویر: مردم در قصبه بازار لندن به عنوان coronavirus مستند محدودیت ها کاسته

“آن را باید آهسته ساخت. من 100 درصد مقصر دولت است اما مردم باید به مسئولیت های فردی.

“دو عکس از شب گذشته: در داخل میله همه رعایت اجتماعی فاصله; خارج از آنها نمی شد.”

مقامات دولتی و وزرا هستند و نه اعتقاد به عموم مراجعه کننده به این روز به عنوان “سوپر شنبه”.

آن را پس از ملاقات فرمانده Bas جاوید صادر شده به طور کلی مثبت ارزیابی شب ،

People enjoy a drink with yellow tape on the seats aiding social distancing inside the Burnley Miners Working Men's Social Club
تصویر: مردم لذت بردن از یک نوشیدنی با نوار زرد روی صندلی کمک اجتماعی فاصله داخل برنلی کارگران معدن مشغول به کار مردانه اجتماعی باشگاه

“دیروز دیدم مستند محدودیت برداشته بیشتر و بسیاری از اهالی لندن حضور داشتند بارها و بارها شب گذشته به لذت بردن از خود,” او گفت:.

“اکثریت مردم با پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل و هوشیار باقی مانده است. در حالی که برخی از مناطق به ویژه شلوغ مانند سوهو و Portobello Road ما با خوشحالی معنیدار مسائل و یا حوادث در پایتخت.

“تعداد کمی از محل تصمیم به اوایل توصیه های زیر از افسران به دلیل ازدحام و اجتماعی فاصله گرفتن مسائل و ما از آنها خود را مسئول اقدامات است.

“آن را حیاتی است که ما نمی از دست دادن آهنگ از ما تا چه حد آمده اند و همه عمل مسئولانه و بازی بخشی از ما برای به حداقل رساندن گسترش coronavirus.”

در غرب میدلندز پلیس گفت که آنها دریافت یک “سطح بالا” از 999 تماس در ساعات اولیه صبح یکشنبه, گزارش, دعوا در خانه یا خیابان احزاب و موسیقی با صدای بلند.

به زور گفت: همچنین شاهد افزایش گزارش سوء استفاده های داخلی.

اما رئیس سرپرست استیو گراهام در بیانیه ای گفت که تنها چهار نفر بازداشت شدند ساخته شده متصل به بارها و بارها در سراسر کل نیروی منطقه “تعداد بسیار کمی از تماس در مورد هر گونه مشکل”.

او گفت: “آن را دشوار است برای بسیاری از کسب و کار به تازگی آن را بزرگ برای دیدن آنها باز دوباره و مردم از داشتن یک زمان خوب در حالی که معقول و رعایت اجتماعی فاصله اقداماتی که در محل هستند.

“ما دیدیم که مردم مصرف شخصی مسئولیت برای اقدامات خود و رفتار و شب زد هموار تنها با تعداد انگشت شماری از حوادث در بارها و بارها به ما گزارش.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت, آسمان, اخبار, اکثریت قریب به اتفاق افرادی که در رفت و خارج شد “انجام کار درست” و زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

صحبت کردن در آسمان ریج در روز یکشنبه گفت: “خوب من فکر می کنم که از آنچه که من دیده ام اگر چه وجود دارد, برخی از تصاویر را به مقابل, بسیار, بسیار تا حد زیادی مردم عمل مسئولانه است.

“بنابراین به طور کلی من خوشحال با آنچه دیروز اتفاق افتاده است. آن را واقعا خوب است برای دیدن مردم و در مورد و تا حد زیادی بسیار تا حد زیادی اجتماعی فاصله.”

آقای Hancock افزود: “بخش بزرگی از مردم, اکثریت قریب به اتفاق مردم من فکر می کنم کار درست انجام می دهند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>