دانشجو خشم رشد می کند بیش از یک سطح به عنوان امتحانات تنظیم کننده Ofqual تعلیق تجدید نظر در سیاست

دانش آموزان باید متعهد به نگه داشتن دولت به حساب بیش از یک سطح نتایج ردیف عنوان امتحانات تنظیم کننده را برای انگلستان به طور چشمگیری خود را به حالت تعلیق سیاست در mock exam تجدید نظر.

حدود 280,000 دانش آموزان شاهد نمرات خود سقوط یک درجه یا بیشتر پس از معرفی یک الگوریتم جدیدکه در محل قرار داده شد و پس از coronavirus مستند منجر به امتحانات لغو شدن.

اما دانش آموزان گذاشته شده اند خشمگین با سیستم جدید با بسیاری از از دست دادن مکان خود را در انتخاب دوره های پس از ملاقات مورد نیاز نمرات.

در توسعه های جدید, امتحانات, تنظیم کننده Ofqual انتشار بیانیه ای در اواخر روز شنبه در گفت معیارهای آن برای دانش آموزان امید برای به چالش کشیدن خود را به یک سطح نمرات بر اساس خود را مسخره نتایج آزمون بود “در حال بررسی” هیئت مدیره خود را.

آن آمد تنها چند ساعت پس از Ofqual منتشر راهنمایی در مورد روند تجدید نظر اعلام شده توسط وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون.

Gavin Williamson defends government's approach to grading students
تصویر: گاوین ویلیامسون است در دفاع از این دولت رویکرد به درجه بندی دانش آموزان

Ofqual در بیانیه ای گفت: “اوایل امروز ما اطلاعات منتشر شده در مورد مسخره نتایج آزمون تجدید نظر. این سیاست در حال بررسی توسط Ofqual هیئت مدیره و کسب اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد در دوره به دلیل.”

راهنمایی منssued زودتر گفت که هر دانشجویی که محاسبه درجه پایین تر از خود را مسخره درجه می تواند درخواست تجدید نظر به آنها درجه تغییر کرده است.

بیشتر از یک سطح

کار متهم کرده است وزیر آموزش و پرورش از پس گرد در اطمینان داده شده به دانش آموزان در مورد روند درخواست.

آقای ویلیامسون به یک “سه گانه قفل” تعهد که دانش آموزان می توانند با استفاده از کمترین نتیجه را از معلم خود پیش بینی درجه خود را mock exam یا نشسته آزمون واقعی در پاییز.

اما در اصلی آن هدایت Ofqual گفت که اگر مسخره نتیجه بالاتر از معلم پیش بینی می است که پیش بینی می کنند.

تنظیم کننده گفت: در حالی که امتحانات ساختگی نیست معمولا پوشش طیف گسترده ای از محتوای ارزیابی در زمان به حساب یک دانش آموز عملکرد در سراسر کل دوره.

کار را به سایه وزیر آموزش و پرورش کیت سبز گفت: “گاوین ویلیامسون وعده داده شده را به دانش آموزان یک قفل سه گانه اما به جای او در سمت چپ بسیاری از ویران ناعادلانه نتایج آزمون و در حال حاضر تعهد خود به آنها فرصت دیگری است که به سرعت در حال ریشه.”

Noor Abdin (left) and Safaa Badar said they were left angry by the exam result row
تصویر: نور Abdain (سمت چپ) و Safaa بدر گفت: آنها در سمت چپ عصبانی نتایج امتحان ردیف

بسیاری از جوانان جمع آوری شده در هاید پارک در روز شنبه برای یک روز دیگر از تظاهرات.

Safaa بدر که دیدم دو از یک سطح نمرات سقوط تحت سیستم جدید هشدار داد دولت است که دانش آموزان نمی خواهد رای برای محافظه کاران در انتخابات بعدی با توجه به تاثیر این جنجال تا به حال در آینده خود را.

او به اسکای نیوز: “من امیدوارم که آنها در نظر بگیرید این واقعیت است که ما بعد از رای دهندگان ما در حال حاضر تبدیل به 18 مطلقا با دولت خواهد بود scrutinised آنها پاسخگو خواهد بود برای اقدامات خود را.

“در هیچ راه ما خواهد بود تحمل این… کل وضعیت هرج و مرج است.”

دوست او نور Abdain افزود: “سیستم دولت برای این استفاده می شود به طور کامل نادیده گرفته ما توانایی ها و همه چیز, ما در حال کار نسبت به دو سال گذشته است.

“این چیزی است که ما سزاوار و دولت نیاز به آمده تا با یک سیستم بهتر. آنها در نظر گرفته نشده و در همه آنچه در این است که آیا برای بسیاری از افراد جوان به جامعه ما نسل های بعدی.”

Prime Minister Boris Johnson has defended the A-level results announced in England as 'robust and reliable'
PM دفاع یک-نتایج سطح به عنوان ‘قوی’

دولت تایید کرده است مدارس در انگلستان قادر خواهد بود به تجدید نظر در برابر یک سطح GCSE نمرات به صورت رایگان.

دولت بودجه مدارس و کالج ها نیز قادر خواهد بود به ادعای بازگشت هزینه ناموفق تجدید نظر و همچنین هزینه های پاییز امتحانات وزارت آموزش و پرورش گفت.

دانش آموزان در ولز نیز قادر خواهد بود به درخواست تجدید نظر خود را در برابر یک سطح نمرات اگر آنها کمتر از معلمان پیش بینی.

ویلز دولت اعلام کرد که این طرح پس از اعتراض بیش از 42 درصد از تمام سطح نمرات در کشور در حال کاهش طول اعتدال روند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>