بازار سهام نیست “صبر کنید و ببینید.”

تا آنجا که سرمایه گذاران خود نیاز به زمان برای ارزیابی اثرات اقتصادی از شیوع کروناویروس بازار ثبت فوری شوک از خط خارج اقتصادی-چشم انداز رشد اقتصادی و سپس شلاق در اطراف دیوانه وار آن را به عنوان شاتل در میان همه به طور گسترده ای متفاوت نتایج.

و به این ترتیب شاخص S&P 500 پس از حذف 12 درصد تا پایان ماه فوریه در سریع ترین جمله اصلاح رکورد — در هفته گذشته رفت و فریاد در هر دو جهت متناوب جیوه تظاهرات با فوری selloffs در فرار ترین اقدام پس از سال 2011 وحشت بیش از یک ترسید بدهی ایالات متحده به طور پیش فرض و اروپا بحران وام و اعتبار.

یک هفته پیش اینجا من تماس گرفت که “نوار تبدیل شده است تاکید کرد و کشیده در راه است که تمایل به قبل نوع رفلکس رالی است که ناگهانی و قدرتمند و احتمالا غیرقابل اعتماد است.” که تقریبا بازی کردن با شنبه را بزرگ 4.6% S&P 500 رالی دادن راه به شدید ریز ریز کردن که عینک دور فقط در مورد همه است که روزانه به دست آورید.

در اینجا این است که شاخص S&P 500 در طول دهه گذشته همراه با متوسط ده روز قیمت روزانه, تغییر رسم توسط SunTrust. چنین خشونت fibrillating دوره تمایل به رخ می دهد پس از اولیه تراز پایین تر در اصلاح هر چند اغلب با بیشتر ضعف کمین از پیش رو است.

در حالی که چنین چالاک عمل ممکن است به نظر می رسد اشتباه یا غیر منطقی آن دیده می شود به عنوان بازار بی وقفه برای شکار خریداران و فروشندگان با اعتقاد راسخ در مورد چشم انداز. در زمانی که بازار روند نخ و طیف وسیعی از نتایج اجرا می شود از مکث کوتاه در رشد اقتصادی به عنوان ویروس موجود است به باز همه گیر و رکودقیمت ها نیاز به حرکت دورتر و سریع تر برای پیدا کردن کسانی که در بالا اعتقاد سرمایه گذاران.

به عنوان کوین Dempter یک استراتژیست در رنسانس ماکرو پژوهش قرار می دهد و آن را “بازار دیده شدید whipsaws به عنوان آن شده است به شدت در تلاش برای شکل جدید تجارت دامنه.” این بوده است که البته به دنبال قبل از زمان دهه گذشته هنگامی که یک رکود ناگهانی تحت فشار قرار دادند CBOE S&P 500 شاخص نوسانات تا نسبت 50 به عنوان آن را به تازگی.

“افراطی روزانه whipsaws باید در نهایت سهولت به عنوان محدوده جلوتر,” او می گوید. “در این زمان از قطعیت بالقوه برای طیف محدود تحکیم استقبال کرده است آن را به عنوان حداقل سرمایه گذاران برخی از وضوح مهم در سطح بازار برای کمک به مدیریت خطر است.”

به عبارت دیگر در چنین زمان حرکت افقی نشان دهنده پیشرفت است.

یک flattish هفته در بازار سهام با عملکرد خزانه داری عجله به خیره کننده جدید ترین سطوح زیر 0.7% به نظر می رسد آزمایشی شکننده تعادل در بهترین حالت. VIX در پایان این هفته در 40s و ابزار اندازه گیری اعتبار-خطر نشان دادن افزایش استرس پایان همین هفته آن را سخت به اعلام تب منتقل شده است.

راه پیش رو را می توان به عنوان یک سری از آزمایشات:

• * * * در معمولی بازار-اصلاح راهکار قابل توجهی پایین در شاخص های تشکیل شده با وارونه معمولا تست شده است در عرض چند هفته یا ماه. برای S&P 500 در این سطح است که در اطراف 2855 کم از بعد از ظهر از فوریه. 28 که در آن خشمگین ارتجاعی رالی شروع در حجم سنگین.

در حالت ایده آل یک آزمون مجدد باید به بازگشت و یا در نزدیکی آن کم و کمتر فروش شدت (کمتر سهام جدید ساخت پایین کمتر حجم معاملات) که در این صورت معامله گران می توانید شروع به آن را به عنوان یک فرض پایین. روز جمعه شاخص S&P sagged به حدود 2900 با یک معامله خوب کمتر فشار فروش نسبت به هفته قبل – شاید نشانه خرس انجام داده بود به اندازه کافی برای در حال حاضر اگر نه قوی retest. در سال 2011 سقوط و اوایل 2018 رها کردن یک آزمون مجدد دو ماه بعد در جای پای کمی پایین تر که سطح اولیه جست و خیز کردن.

البته نه همه retests گذشت. اولیه دو رقمی رها در سال 2018 از یک ماه سپتامبر تمام زمان بالا, سهام منعکس و آن را شبیه یک آزمون مجدد راه اندازی تنها به دادن راه به یک نظم فروش و نهایی 20 درصد از دست دادن است که در ماه دسامبر و قبل از خشمگین بازیابی در زمان نگه دارید.

• وال استریت نیز نیاز به آزمایش می شود برای انعطاف پذیری به اجتناب ناپذیر مجموعه از افزایشی coronavirus عناوین – روزانه عفونت شمارش شهرستانها محدود کردن فعالیت های کسب و کار محدود کردن سفر است.

بازار طوفان نمی آباته که به نظر می رسد شیوع موجود به رضایت همه را. از آن خواهد شد بیش از یک بار اوراق بهادار دریافت قیمت به یک سطح است که نشان دهنده جدی مجموعه ای از نتایج و سپس توقف در پاسخ به آنچه همه انتظار به گسترش شعاع عفونت و اختلال در کسب و کار.

معلوم نیست این نقطه رسیده است.

• هشدار دهنده سقوط در عملکرد وزارت خزانه داری همچنین تست های سرمایه گذاران طولانی-برگزار می شود ایده های در مورد چگونه به ارزش سهام. این اصلاح را آغاز کرد از لحظه ای از غنی ارزیابی شد که وابسته به یک سری از چیزهای مثبت اتفاق می افتد: اقتصادی جهانی reacceleration ارتجاعی در سود شرکت و تغذیه benignly برگزاری سیاست ثابت است.

12% افت از این سطح به اندازه کافی به حساب افزایش احتمال تخت-یا-بدتر درآمد و شديد مصرف کننده از نو سنگر سازی?

سرمایه گذاران به طور معمول استدلال می کنند که ارزیابی سهام می تواند بالاتر هنگامی که بازده اوراق قرضه پایین تر هستند. در عین حال با بازده انصراف به سمت صفر این ریاضی رشد ناچیز. می تواند ارزیابی سهام در اروپا و ژاپن بود بی نهایت با بازده زیر صفر ؟

یا این شرایط است که باعث بازده به روش صفر و ميانگين افت ذاتا کمتر دوستانه برای شرکت های بزرگ و اقبال و ارزش سهام?

گلدمن ساکس توطئه به اصطلاح حقوق صاحبان سهام حق بیمه خطر یا شکاف بین درآمد عملکرد در S&P 500 (سود تقسیم قیمت) و 10 سال عملکرد خزانه داری.

آن را در حال حاضر نشان می دهد سهام به عنوان جذاب ارزش بر این اساس به عنوان آنها بوده است پس از سال 2014 یا بیشتر — حتی پس از در نمودار در حال حاضر که خزانه زیر 1 درصد. بد نیست — مگر اینکه این رویکرد از دست می دهد و اعتبار در افراط نرخ بهره طیف و عوامل رانندگی کردن نرخ نیز کسانی که درآمد پیش بینی می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im