سنگین برف شروع به سقوط در برخی از مناطق پس از یک آخر هفته ویرانگر آب و هوا از جمله 97mph باد و شلاق باران است که صدها نفر از خواص آب گرفتگی.

کمک های اضطراری در حال ارسال به مناطق ویران شده توسط طوفان Ciara که مختل ریلی هوایی و خدمات کشتی.

یک مرد کشته شد در بادهای زمانی که اتومبیل خود را زده بود با یک درخت در حال سقوط.

58 سال بود رانندگی مرسدس بنز در A33 در نیوهمشایر از وینچستر به Micheldever زمانی که این حادثه اتفاق افتاده است فقط قبل از 4ساعت در روز یکشنبه.

در حال حاضر زرد هشدارهای صادر شده برای برف سنگین و بادهای قوی برای ایرلند شمالی و بسیاری از اسکاتلند به علاوه برف و یخ, هشدار برای شمال غرب انگلستان است.

Heavy snow in the Horseshoe Pass in northeast Wales. Pic: @ShopInTheCloud
تصویر: برف سنگین در نعل اسب تصویب در شمال ولز. Pic: @ShopInTheCloud1
The Horseshoe Pass is in Denbighshire. Pic: @ShopInTheCloud1
تصویر: نعل اسب پاس در Denbighshire. Pic: @ShopInTheCloud1
هواپیما بینتیجه میگذارد فرود در گذشته دوم

دولت محلی, منشی, رابرت Jenrick فعال کرده اضطراری Bellwin طرح برای کمک به بدترین مناطق آسیب دیده در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان, Cumbria و Lancashire.

این اجازه خواهد داد که مقامات محلی در برخورد با اثرات طوفان به درخواست برخی از هزینه های خود را از جمله برای اقامت موقت و کارکنان اضافه کاری بازپرداخت توسط دولت است.

بیشتر از طوفان Ciara

اما این اختلال در حال حاضر به مراتب فراتر از آن شهرستان با بسیاری از داشتن شده است تحت تاثیر شدید و جاری شدن سیل تخلیه و اختلال سفر.

محیط کار ترزا ویللیرس است گفت: بیش از 500 خواص آب گرفتگی شده است و این تعداد است و انتظار برای افزایش بیشتر اطلاعات جمع آوری شده است.

برخی از 260 از خواص آن ها در یورکشایر 150 نفر در, Greater Manchester, 100 در لنکشایر و 40 در Cumbria و حدود 25000 خانه هنوز هم بدون قدرت.

و بدترین هنوز هم می تواند به می آیند برای برخی از مناطق با پیش بینی و هشدار داد که بخش هایی از بریتانیا می تواند حتی دیدن کولاک و تا 20 سانتی متر از برف است.

A young child was blown down the street by Storm Ciara in Blackpool.
طوفان Ciara ضربات کودک پایین خیابان

رانندگان هشدار داده شده است از شرایط دشوار در جاده ها به دلیل سقوط درختان و کابل برق, جاری شدن سیل و همچنین پتانسیل ورود برف و یخ است.

صبح روز دوشنبه دیدم یک ماشین را به حذف از منجلاب در یک جاده در Brentwood, Essex, و یکی دیگر از بزرگ منجلاب باز کرد تا در زمین در یک باغ در Belfield, Greater Manchester.

The cleanup has begun in the aftermath of Storm Ciara
تصویر: پاکسازی را آغاز کرده است پس از طوفان Ciara

اما تصادف منجر به مرگ مربوط به سقوط درخت در A33 تنها تایید مرگ مرتبط با طوفان تا کنون که منجر به در جاده ها بسته بودن برای چند ساعت.

Hampshire پلیس گفت که در حال بررسی مرگ و درخواست کرد برای شهود و یا هر کسی که با ای به فیلم هایی از ماشین در لحظات منتهی به این حادثه به در تماس گرفتن.

A man narrowly missed a fence collapsing on him in Leeds as Storm Ciara winds battered Britain.
فرار باریک برای مرد گرفتار در طوفان

همانطور که برای قطار راه آهن از کاربران هستند که توصیه می شود برای بررسی با اپراتورهای قبل از سفر.

وجود هشدارهای از تاخیر و لغو به علت جاری شدن سیل و به عنوان شبکه راه آهن مهندسین کار برای پاک کردن آهنگ و تعمیر خطوط برق.

Flooded homes beside the River Calder in Mytholmroyd, West Yorkshire
تصویر: آب گرفتگی خانه های کنار رودخانه کالدر در Mytholmroyd, West Yorkshire

پروازها نیز تحت تاثیر قرار با بیش از 100 لغو با فرودگاه های سراسر کشور اصرار مسافران برای بررسی با خود شرکت های هواپیمایی برای آخرین اطلاعات در خروج با توجه به ادامه شرایط نامساعد آب و هوایی.

بریتیش ایرویز هشدار داده بود که “جزئی اثر حذفی” از یکشنبه.

“ما در حال تماس گرفتن با کسانی که تحت تاثیر و در آورده اضافی مشتری تیم برای کمک به آنها را با طیف وسیعی از گزینه ها از جمله هزینه کامل و یا یک جایگزین پرواز بین در حال حاضر و پنج شنبه” هواپیمایی گفت.

“هر مشتری پرواز کوتاه-مسافت یا از هیترو یا گاتویک همچنین می توانید انتخاب کنید برای ایجاد تغییرات به برنامه سفر خود را اگر آنها ترجیح می دهند به پرواز در زمان دیگری است.”

گاتویک فرودگاه هشدار داده است “برخی از پروازهای امروز خواهد بود موضوع را به تاخیر و لغو”.

Part of a wall belonging to Sonia's Bistro, on the banks of the River Teviot in the town of Hawick in the Scottish Borders, has been blown off and washed away by Storm Ciara. Pic: Michal Butlewski
اغذیه فروشی و مشروب فروشی سقوط به طوفان آب بر روی تصویری

سازمان محیط زیست صادر شده است بیش از 90 سیل هشدارهای سراسر انگلستان معنی اقدام فوری مورد نیاز است و بیش از 200 هشدار سیل نیز در محل.

در میان زرد رنگ هشدار آب از ملاقات در دفتر عبارتند از:

  • یک هشدار برای برف و یخ در شمال انگلستان بین 3 بعدازظهر و در نیمه شب
  • یک هشدار برای وزش باد و بارش برف در سراسر اسکاتلند در تمام طول روز
MYTHOLMROYD, ENGLAND - FEBRUARY 10: Staff beginning cleaning the Blue Tea Pot cafe as residents begin clearing up following severe flooding beside the River Calder on February 10, 2020 in Mytholmroyd, West Yorkshire, England. (Photo by Anthony Devlin/Getty Images)
تصویر: کارکنان شروع به تمیز کردن آبی چای در گلدان کافه در Mytholmroyd, West Yorkshire
MYTHOLMROYD, ENGLAND - FEBRUARY 10: Staff beginning cleaning the Blue Tea Pot cafe as residents begin clearing up following severe flooding beside the River Calder on February 10, 2020 in Mytholmroyd, West Yorkshire, England. (Photo by Anthony Devlin/Getty Images)
تصویر: به شدت ضربه زمینه دریافت کمک های اضطراری

هشدارهای دیگر آمده اند از طریق تیم های امداد و نجات ساحلی که توصیه کرده اند که مردم به رفتار معقول و قرار نیست خود را در معرض خطر غیر ضروری از آسیب.

مومبلس Coastguard صخره تیم امداد و نجات مستقر در نزدیکی سوانزی در سواحل جنوبی ولز توییتی یک ویدیو از خود گشت از مردم “خطر زندگی خود را برای یک عکس” در میان امواج بزرگ.

“این ممکن است به نظر می رسد مانند سرگرم کننده, اما این فقط یک ایده خوب نیست” این تیم گفت.

The clean-up begins in Appleby-in-Westmorland
تصویر: تمیز کردن آغاز می شود در Appleby-در-Westmorland (در بالا) و در Mytholmroyd غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان (در زیر)
A man empties a bucket of water over debris outside a house in Mytholmroyd, West Yorkshire

آسمان اخبار آب و هوا, مجری Isobel Lang گفت: شرایط تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای زمستانی در شب دوشنبه ادامه به سه شنبه.

او گفت: “امشب به دوش تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای زمستانی با برف سنگین به خصوص در شمال تپه با این برف دوش گسترش بیشتر در جنوب به شمال انگلستان بعد. نیز وجود دارد خطر تکه یخی.

“فردا باقی خواهد ماند رگبار زمستانی دوش از تگرگ و برف و باران و برف.

“بیش از 20 سانتی متر از برف است و به احتمال زیاد بیش از اسکاتلندی ها ، بهترین شانس خشک تر و روشن تر آب و هوا خواهد بود در جنوب شرقی انگلستان که در آن بادها را باید سهولت و کمی بعد.”

A Toyota car is removed from a sinkhole which appeared overnight in Hatch Road, Brentwood, in the aftermath of Storm Ciara, which hit the country Sunday. PA Photo. Picture date: Monday February 10, 2020. See PA story WEATHER Storm. Photo credit should read: Nick Ansell/PA Wire
تصویر: تویوتا ماشین برداشته شده است از یک منجلاب در Brentwood, Essex,
A sinkhole has opened up in the ground in Belfield, Greater Manchester. Pic: Amanda Webster
تصویر: یک منجلاب نیز پدید آمده در Belfield, Greater Manchester. عکس: Amanda وبستر

یکشنبه دیده بود بیش از 200 سیل هشدارهای صادر شده در سراسر انگلستان است.

شهر Appleby-در-Westmorland, در, Cumbria شد شدت ضربه و رودخانه Irwell پشت سر هم آن بانک در رادکلیف, Greater Manchester, در حالی که مناطق از جمله بلکپول, ولی, لنگتن و Rossendale بودند نیز تحت تاثیر قرار.

Fire crews help with the clean up efforts outside a business in Hebden Bridge, northern England
تصویر: ماموران آتش نشانی کمک به تمیز کردن تلاش های خارج از کسب و کار در هبدن بریج شمال انگلستان

کریس Wilding سیل وظیفه مدیر در سازمان محیط زیست هشدار داد بیشتر از جاری شدن سیل و به مردم توصیه می شود در برابر جسارت در خارج از منزل را به “طوفان selfies”.

او گفت: “برخی از مهم رودخانه و جاری شدن سیل ممکن است در بخش هایی از شمال انگلستان امروز با توجه به سنگین, بارش باران مداوم و شديد باد نیروی باد همراه با طوفان Ciara.

“جزئی ساحلی اثرات جاری شدن سیل نیز ممکن است برای بخش هایی از جنوب غرب و شمال شرقی انگلستان ساحل که در آن بالا جزر و مد امواج بزرگ و ساحلی gales ترکیب.

“ما به مردم توصیه برای بررسی خطر سیل ایمن ماندن و اجتناب از فعالیت هایی مانند طوفان selfies.”

Storm Ciara
تصویر: یک مرد به دام افتاده بود برای بیش از یک ساعت در فلیتویکک, Bedfordshire. عکس: تخت Cambs & هرتز جاده پلیس واحد
Flooded homes in Mytholmroyd, West Yorkshire
تصویر: آب گرفتگی خانه ها در Mytholmroyd, West Yorkshire

سریعترین gusts از 97mph ثبت شد در سوزن باتری در جزیره موجود زنده در روز یکشنبه با 93mph بادها ضربه Aberdaron یک روستا در نوک Llyn در شبه جزیره ولز.

داخلی, Manchester Airport ثبت gusts از 86mph.

ویدئو ارسال شده در توییتر توسط جت تلویزیون نشان داد بریتیش ایرویز هواپیما سقط فرود در فرودگاه هیترو به عنوان آن مبارزه در برابر بادهای تند.

اما خبر خوب بیش از حد – یک بریتیش ایرویز هواپیما رو با باد شدید بود که فکر کردم به سریعترین نیویورک به لندن پرواز با یک هواپیمای معمولی.

بوئینگ 747-436 تکمیل 3,500 مایل اطلس سفر در 4 ساعت و 56 دقیقهفرود 102 دقیقه اولیه و رسیدن به سرعت بالای 825 مایل در ساعت (1,327 kph) با توجه به ردیابی پرواز در وب سایت Flightradar24.

Flooded streets in Appleby-in-Westmorland, Cumbria, as Storm Ciara hits the UK
تصویر: آب گرفتگی خیابان ها در Appleby-در-Westmorland, Cumbria, در پی طوفان Ciara
A flooded street is seen after Storm Ciara downpour in Hebden Bridge, West Yorkshire, Britain February 9, 2020. Pic: THE AFGHAN RUG SHOP
تصویر: آب گرفتگی خیابان در هبدن بریج, West Yorkshire. عکس: افغانستان در فروشگاه فرش

ویلز روستای کاپل کوریگ دیدم 122.6 میلی متر باران در حالی که 178mm باران کاهش یافت و در Honister تصویب, در, Cumbria در 24 ساعت به 4 بعد از ظهر روز یکشنبه.

برق قطع شد و به 539,000 خواص در روز یکشنبه وجود دارد و تاخیر و لغو در پروازهای کشتی و قطار به عنوان رانندگان مخالفت با جاری شدن سیل و درختان افتاده است.

همه حمل و نقل جنبش بودند به حالت تعلیق در بندر دوور و پل هامبر در شمال انگلستان بسته شد به تمام ترافیک تنها برای دومین بار پس از افتتاح در سال 1981.

Large waves caused by Storm Ciara hit the the seafront and wall in Newhaven, Britain February 9, 2020
تصویر: زیادی امواج ضربه ساحل و دیوار در نوهون

در هویکک در مرزهای اسکاتلند یک مهمان خانه و اغذیه فروشی و مشروب فروشی سقوط به رودخانه Teviot. هیچ کس مجروح شد.

لندن هشت رویال پارک بسته شد, تغییر گارد در کاخ باکینگهام لغو شد و حتی ملکه را شکست و با روال و نه حضور در کلیسا در Sandringham.

رویدادهای ورزشی, آسیب دیده شامل منچستر سیتی در لیگ برتر بازی برابر وست هام و اسکاتلند زنان سازمان ملل شش راگبی در برابر انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im