یک بریتیش ایرویز jet فکر این است که ساخته شده سریعترین مافوق صوت پرواز از نیویورک به لندن به لطف طوفان Ciara.

به عنوان Ciara بالا بادها وزید به بریتانیا در صبح روز یکشنبه خلبان موفق به اصلاح یک غیر محتمل 102 دقیقه خاموش آن در برنامه ریزی پرواز.

بوئینگ 747-436 شد با توجه به فرود در فرودگاه هیترو لندن در 6.25 هستم اما وارد 4.43 هستم پس از اتمام 3,500 مایل اطلس سفر فقط در چهار ساعت و 56 دقیقه است.

Waves crash over Newhaven Lighthouse on the south coast of England as Storm Ciara sweeps in
طوفان Ciara batters انگلستان

آن را تنها پرواز به بهره مندی از غیر معمول tailwinds با توجه به ردیابی پرواز در وب سایت Flightradar24 که نشان آن را تنها یک دقیقه سریع تر از یک ویرجین آتلانتیک پرواز بود که به دلیل زمین های اطراف همان زمان.

باکره Airbus A350-1041 ساخته شده همان پرواز در چهار ساعت و 57 دقیقه.

BA در بیانیه ای گفت: “ما همیشه اولویت ایمنی بیش از رکوردهای سرعت اما ما بسیار آموزش دیده خلبانان ساخته شده بیشتر از شرایط به دست آوردن مشتریان و بازگشت به لندن و جلوتر از زمان.”

Part of a wall belonging to Sonia's Bistro, on the banks of the River Teviot in the town of Hawick in the Scottish Borders, has been blown off and washed away by Storm Ciara. Pic: Michal Butlewski
یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی در هویکک اسکاتلند دستگیر شد در فیلم سقوط به رودخانه

هواپیمایی به دست آورد مافوق صوت ضبط از نروژی که بوئینگ 787-9 Dreamliner پرواز از نیویورک به گاتویک لندن در پنج ساعت و 13 دقیقه در سال 2018 است.

سریعترین اطلس پرواز مسافر راه اندازی شد توسط کنکورد در سال 1996 که پرواز در بیش از دو برابر سرعت صوت برای یک سفر دو ساعت و 52 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im