سهام پست بزرگترین تظاهرات از سال 2008 چنگ زدن به برخی از آنها coronavirus سقوط

سهام افزایش یافت جمعه به عنوان وال استریت بازگشت از تیز دچار ضرر و زیان در جلسه قبلی — بدترین از “جمعه سیاه” سقوط بازار در سال 1987.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 1,985 امتیاز بالاتر یا 9.4% در 23,185.62. جمعه مشخص داو بزرگترین-همیشه نقطه به دست آورید. S&P 500 صعود 9.2% به 2,711.02 در حالی که نزدک کامپوزیت رسید 9.3% به 7,874.23. میانگین ارسال شده خود را در بزرگترین روز افزایش از اکتبر 2008.

“نوسانات من همیشه به یاد مردم به معنی حرکت بزرگ در هر دو جهت” گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات در چارلز شواب. “پس از به عنوان بزرگ به عنوان تار و مار دیده ایم در 30 سال گذشته آن را در همه جای تعجب برای دیدن حداقل یک کمی از گزاف گویی.”

سهام بسیج به جلسه خود را به اوج نزدیک پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: 50,000 جدید کروناویروس آزمایش در دسترس خواهد بود در هفته آینده. تهمت نیز گفت: از او پرسید: انرژی بخش برای خرید نفت برای آمریکا استراتژیک ذخیره نفت, افزایش قیمت نفت.

“این است که قطعا یک گام مهم رو به جلو است. اولین چیزی که ما یاد گرفتیم از کره جنوبی است که شما نیاز به درک دامنه مشکل شما نیاز به شناسایی این بیماری و چه کسی است و چه کسی نیست” گفت: Ed Keon از QMA. “امروز خواهد شد یک گام مهم رو به جلو…شما را دیدم یک قطره بزرگ زمانی که پاسخ ناکافی به نظر می رسید و پس از آن هنگامی که شما تا به حال تهاجمی تر واکنش بازار واکنش مثبتی نشان دادند.”

سهام شروع روز بالاتر در امید بزرگتر محرک های مالی از دولت ایالات متحده و دیگران در سراسر جهان. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC “Squawk در خیابان” کاخ سفید و کنگره بودند نزدیک شدن به یک معامله. “رئیس جمهور کاملا متعهد است که این خواهد بود که کل دولت تلاش خواهد بود که ما از کار کردن با مجلس نمایندگان و سنا” Mnuchin گفت.

مجلس نانسی پلوسی گفت: قانونگذاران ایالات متحده و کاخ سفید بودند نزدیک به یک معامله اقتصادی امداد در میان شیوع کروناویروس. “ما حل شود بسیاری از تفاوت های ما” پلوسی به خبرنگاران گفت: پنجشنبه شب با اشاره به این مورد “تست تست تست.”

همچنین کمک به سهام در جمعه فدرال رزرو گفت: آن شروع خواهد شد خرید Treasurys در تمام مدت زمان شروع با 30 سال اوراق قرضه. “این خرید در نظر گرفته شده به آدرس بسیار غیر معمول اختلال در بازار اوراق بهادار خزانه داری در ارتباط با شیوع کروناویروس” نیویورک فدرال رزرو در بیانیه ای گفت.

اپل و Facebook شروع به پریدن کرد بیش از 10 درصد هر یک منجر به اصطلاح FAANG سهام بالاتر است. گوگل-پدر و مادر الفبا را به دست آورد 9.3% در حالی که آمازون و Netflix هم افزایش بیش از 6 درصد.

برای این هفته عمده میانگین ارسال شده شیب دار با وجود ضرر و زیان جمعه تیز داشت. داو از دست داد 10% این هفته در حالی که S&P 500 و Nasdaq تضعیف بیش از 8 ٪ در هر.

روز جمعه اقدام به دنبال رسمی پایان طولانی ترین گاو-بازار اجرا در تاریخ است. S&P 500 با کاهش 9.5% پنج شنبه در بدترین حالت آن روز در بیش از سه دهه پیوستن به داو در بازار خرس یا بیش از 20 درصد از سطوحی. داو نیز دچار بدترین حالت آن نقطه رها همیشه و بزرگترین میزان کاهش از سال 1987.

“آن را تقریبا به نظر می رسد به عنوان اگر بازار دارای یک نیروی گرانشی که به Dec. 24, 2018 کم” گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. “این احساس به عنوان اینکه بازار می خواهد برای رفتن به عقب وجود دارد.”

“که گفت. شده است وجود دارد بی رویه فروش است که چیز خوبی است” گفت: Krosby. “این نوع از هراس شما صبر کنید.”

سرمایه گذاران با بمباران کشت منفی سرفصل در مورد سرعت گسترش coronavirus این هفته است. NCAA را لغو کرده است آن مه جنون مسابقات بسکتبال یک روز پس از انجمن ملی بسکتبال به حالت تعلیق باقی مانده از فصل آن به طور نامحدود. شهردار نیویورک, بیل د Blasio, اعلام وضعیت اضطراری در حالی که محدودیت های جدید برای مراسم بزرگ و کسب و کار تحمیل شده بود.

“ما انتظار داریم نوسانات به باقی می ماند در حالی که گفت:” ژن گلدمن رئیس تحقیقات در Cetera مدیریت سرمایه گذاری. “وجود دارد بسیار ناشناخته در مورد این ویروس و تاثیر اقتصادی.”

“این اشتباه است که بازار تا به امروز است. دلایل متعددی وجود دارد که چرا ما تا … با که گفت ما دیدن بیشتر ضعف رفتن به جلو,” او گفت:.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

—CNBC پتی Domm کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>