بررسی شرکت های ساخت عناوین قبل از زنگ:

کوکا کولا (KO) – آشامیدنی لوله همسان با برآورد درآمد سه ماهه 44 سنت در هر سهم با درآمد بالاتر از خیابان پیش بینی. کوکا کولا نیز گفت: آن را به حال خود بزرگترین سهم بازار افزایش – اندازه گیری ارزش در نزدیک به یک دهه.

Verizon (VZ) – Verizon از دست رفته و برآورد توسط یک پنی به اشتراک گذاری با سود سه ماهه از $1.13 هر سهم. درآمد ضرب و شتم پیش بینی, اما و Verizon دیدم 852,000 بی سیم خرده فروشی دائمی خالص شده در طول سه ماهه.

Altria (MO) – توتون و تنباکو تولید کننده گزارش در خط تنظیم درآمد از $1.02 هر سهم اما درآمد آمد در زیر تخمین می زند. Altria در زمان سه ماهه چهارم اختلال در شارژ 4.1 میلیارد مربوط به سرمایه گذاری خود را در e-سیگار ساز Juul.

دوپونت (DD) – علوم زندگی, شرکت همسان با برآورد درآمد سه ماهه 95 سنت در هر سهم. درآمد آمد در زیر تخمین می زند و با این حال درآمد آن چشم انداز 2020 زیر اجماع. این شرکت اعلام کامل نتایج سال خواهد بود منفی نهفته, نایلون, کاهش قیمت در میان عوامل دیگر.

استون (BX) – استون گزارش توزیع درآمد از 72 سنت در هر سهم 5 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت گفت: آن دارایی های تحت مدیریت افزایش 21 درصد در سال 2019 به یک رکورد $571 میلیارد دلار است.

الی لیلی (LLY) – به داروسازی ضرب و شتم برآورد 21 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه از $1.73 هر سهم. درآمد نیز در آمد بالاتر از پیش بینی های رانده شده توسط قوی تر فروش محصولات جدید معرفی شده در طول پنج سال گذشته.

هرشی (HSY) – شکلات ساز گزارش درآمد سه ماهه از $1.28 هر سهم 4 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد نیز در صدر تخمین می زند و این شرکت به یک خوش بین سال 2020 پیش بینی کرد که با افزایش قیمت و سرمایه گذاری در محصولات جدید است.

United Parcel Service (UPS) یو پی اس همسان با برآورد سود سه ماهه از $2.11 هر سهم اما شرکت تحویل بسته درآمد از دست رفته و پیش بینی.

تسلا (TSLA) – تسلا گزارش درآمد سه ماهه از $2.14 هر سهم ضرب و شتم اجماع برآورد $1.72. درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی و این شرکت گفت: سال 2020 تحویل باید بیش از 500 ، 000.

Facebook (FB) – Facebook ضرب و شتم برآورد 3 سنت به اشتراک گذاری با سود سه ماهه از $2.56 هر سهم. شرکت ضرب و شتم در خط بالا به عنوان به خوبی. سهام تحت فشار است اما نگرانی در مورد حاشیه سود و افزایش شدید در هزینه.

مایکروسافت (MSFT) – مایکروسافت به دست آورده $1.51 هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه شکوه برآورد با 19 سنت به اشتراک بگذارید. درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی افزایش با رشد مداوم در آن ابر کسب و کار.

تراز تکنولوژی (ALGN) – Align انتظار یک $35 میلیون ضربه به درآمد ناشی از ویروس کسب و کار مرتبط با اختلال در چین است. که اخبار وزن در سهام حتی اگر ساز Invisalign دندان های صاف, سیستم ضرب و شتم وال استریت پیش بینی در بالا و پایین خطوط خود را برای آخرین سه ماهه.

Mondelez (MDLZ) – Mondelez در آمد یک پنی به اشتراک گذاری جلوتر از پیش بینی های تحلیلگران با درآمد سه ماهه 61 سنت در هر سهم. سازنده Oreo کوکی ها و دیگر تنقلات نیز شاهد درآمد خود را افزایش, اما, Mondelez گفت: این انتظار زمان-درآمد سه ماهه به یک آمار از شیوع کروناویروس.

پی پال (PYPL) – پی پال گزارش سه ماهه سود 86 سنت در هر سهم 3 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد اندکی بالاتر از پیش بینی, اما, پرداخت خدمات به ضعیف تر از حد انتظار چشم انداز برای سه ماهه جاری و سال کامل.

یونیلور (UL) – Unilever است ابتدا یک بررسی استراتژیک از چای آن کسب و کار که شامل لیپتون و PG Tips مارک. مصرف کننده محصولات شرکت تصمیم گرفت در نقد و بررسی و فروش سنتی چای سیاه در حمایت از چای گیاهی.

Lyft (LYFT) – Lyft برش 90 شغل حدود 1.6 درصد از نیروی کار تأثیر سوار-نقطه فروش شرکت و بخش های بازاریابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de