مارتین Ollman | گتی ایماژ

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملاتی روز جمعه.

Uber فن آوری — سهام بارگذاری ظهور بیش از 9 درصد به سرعت برای آن بهترین روز تا کنون از خود IPO در ماه مه پس از سوار-نقطه شرکت گفت: این پیش بینی رسیدن به یک کلید سودآوری هدف زودتر از انتظار می رود. مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi گفت بارگذاری خواهد حرکت آن EBITDA سودآوری هدف به Q4 سال 2020 از قبلی هدف تبدیل شدن به سودآور پایان 2021. این شرکت همچنین گزارش بهتر از حد انتظار از دست دادن هر سهم.

وین تفریحی — وین استراحتگاه کاهش یافته است 3.1% آوردن آن یک ماه ضرر و زیان به بیش از 8 درصد به عنوان کسب و کار خود همچنان نهفته coronavirus با توجه به محدود سفر در چین و در سراسر جهان است. هتل و شرکت خط کروز است و باید سخت ترین بازدید از این بیماری همه گیر مرگبار با لاس وگاس شن و ماسه و کارناوال سقوط 4 درصد و 12 درصد در ماه گذشته است.

اکتیویژن — The video game maker سهام افزایش بیش از 2 درصد پس از شرکت در گزارش سه ماهه چهارم درآمد از $1.23 یک سهم قوی تر از $1.19 سهم وال استریت انتظار می رود با توجه به Refinitiv بررسی. اکتیویژن نیز مطرح آن سود 11 درصد به 41 سنت به اشتراک گذاری آن پیش بینی سال مالی درآمد و درآمد کمتر از انتظار تحلیل گران با توجه به FactSet.

T-Mobile — سهام افزایش بیش از 2 درصد پس از شرکت در گزارش سه ماهه چهارم درآمد که ضرب و شتم انتظارات تحلیلگران در بالا و پایین خط. درآمد در آمد در $11.88 میلیارد دلار بود که پیش از $11.82 میلیارد تحلیلگران بوده است, انتظار, با توجه به برآورد از FactSet. این ارائه دهنده خدمات تلفن همراه به دست آورده و 87 سنت در هر سهم در سه ماهه که در صدر اجماع برآورد 83 سنت.

بی — eBay سقوط 3.5% در روز جمعه پس از بورس-شرکت بین قاره ای ارز اعلام کرد که آن را نمی خواهد ادامه به بررسی امکان خرید از شرکت تجارت الکترونیکی است. سهام تا به حال شروع به پریدن کرد به شدت در روز سه شنبه پس از معامله احتمالی با ایران گزارش شد. سهام هنوز معاملات بالا که در آنها بسته شده در روز دوشنبه.

غاز کانادا — کانادا غاز سهام کاهش یافته است بیش از 4 درصد پس از کانادا شرکت پوشاک صادر ضعیف تر از هوا ارشاد برای سال مالی سال 2020 است. این شرکت انتظار دارد سود هر سهم به محدوده بین 1.33 دلار کانادا به ازای هر سهم و CA$1.37 هر سهم. که در زیر یک FactSet برآورد CA$1.65 هر سهم.

CNBC یون Li, Pippa Stevens, Michael Sheetz فرد ایمبرت و جسی پوند کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im