سهام ساخت بزرگترین حرکت ظهر: مسافران, کلاگ, Chipotle و بیشتر

Kellogs مینی گندم حبوبات

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملاتی روز جمعه:

Chipotle, domino’s Pizza, Papa john’s — سهام شرکت های مواد غذایی که ارائه تحویل و یا سفارش-سبک خدمات محوری از اجتماعی تغییر به quarantining با توجه به کوروناویروس. سهام Chipotle به دست آورد 6 درصد domino’s Pizza افزایش بیش از 1.5% و پاپا جانز بسیج بیش از 5 درصد است.

توچال و کازینو اپراتورها — MGM اقامتگاههای تفریحی و وین استراحتگاه پرید 27 درصد و 16 درصد بود و پس از هر دو تانک بیش از 50 درصد در این ماه به تنهایی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور قمار به درهای بسته خود را. ماریوت و هیلتون همچنین بازگشت به شدت جمعه تا 19 ٪ و 7 ٪ بود. هتل در میان سخت ترین ضربه صنایع به عنوان محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان کاهش تقاضا برای تقریبا وجود ندارد. صنعت سفر و گردشگری است که به دنبال 150 میلیارد دلار در کمک های مالی برای جبران coronavirus آسیب.

کلاگ, Kroger, Clorox — مصرف کننده کالاهای اساسی سهام در زمان ضربه در روز جمعه از دست دادن برخی از آنها قوی نسبی عملکرد در هفته های اخیر. سهام هر سه سهام کاهش بیش از 6 درصد در ظهر تجاری. هر دو Kroger و Clorox هنوز مثبت سال به, تاریخ, در حالی که Kellogg پایین است کمتر از بازار گسترده تر.

مسافران — سهام شرکت بیمه رسید 6.5% در روز جمعه و آن را بزرگترین برنده در میانگین صنعتی داو جونز. سهام برجسته شد به عنوان یک پتانسیل outperformer در وال استریت ژورنال را “شنیده ام در خیابان” ستون همراه با دیگر اموال بیمه سهام است.

بوئینگ — بوئینگ منعکس نزدیک به 2 درصد در ظهر تجاری بریده شده برخی از تند آن ضرر و زیان بیش از ماه گذشته پس از سیتی قطع برآورد در هواپیما ساز اما تکرار آن خرید امتیاز در انبار. سرمایه گذاران ممکن است مجبور به خرید سهام پس از 73 درصد کاهش بیش از شش ماه گذشته آن را به عنوان چنگ زدن با کولر تقاضا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع و زمین از آن 737 Max جت.

Advanced Micro Devices, Nvidia, Lam تحقیقات — Chipmaker سهام به سرمایه گذاران نگاه به زنجیره تامین در چین دوره نقاهت به عنوان کشور تولید گیاهان شروع به راه اندازی مجدد پس از یک گسترده shutdown با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. AMD افزایش یافت 5% Nvidia 2% افزایش یافت و لام افزایش بیش از 7 درصد.

هواپیمایی متحده آمریکا, خطوط هوایی Delta Air Lines خطوط هوایی جنوب غربی — سهام شرکت های هواپیمایی رز به عنوان ذینفعان رشد بیشتر خوش بینانه است که دولت فدرال ایالات متحده ارائه خواهد شد دریافت بسته کمک مالی به این صنعت است. ایران را به دست آورد بیشتر تا 17% در حالی که آمریکایی دلتا و جنوب غربی افزایش یافت 2% و 2% و 1% بود. ایران هشدار داده بود در اوایل این هفته بود که به سرعت خونریزی پول نقد به عنوان مسافر سفر آمده است تقریبا به توقف در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

— CNBC یون Li, مگی فیتزجرالد, مایکل Sheetz و جسی پوند کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>