سهام ساخت بزرگترین حرکت ظهر: Nvidia, Virgin Galactic Yelp از و بیشتر

Virgin Galactic بنیانگذاران سر ریچارد برانسون مدیر عامل شرکت جورج Whitesides و اجتماعی مدیر عامل شرکت سرمایه Chamath Palihapitiya مطرح هم در خارج از بازار بورس نیویورک (NYSE) جلوتر از ویرجین (SPCE) تجارت در نیویورک, ایالات متحده, 28 اکتبر 2019.

برندان McDermid | ایسنا

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملاتی روز جمعه.

Newell برندها — سهام Newell مارک های صعود 4.6% در صبح روز جمعه پس از ضرب و شتم وال استریت در بالا و پایین خطوط خود را برای سه ماهه چهارم. مصرف کننده محصولات کنگلومرا گزارش تعدیل سود از 42 سنت در هر سهم و $2.624 میلیارد دلار در سال درآمد. تحلیلگران انتظار 39 سنت افزایش در سود هر سهم و $2.578 میلیارد دلار در سال درآمد با توجه به Refinitiv. این شرکت همچنین پرداخت پایین 600 میلیون دلار از بدهی در طول سه ماهه.

Expedia — Expedia گزارش بهتر از حد انتظار درآمد برای سه ماهه قبلی ارسال از انبار کردن بیش از 11 درصد است. سفر رزرو شرکت ارسال شده سود $1.24 هر سهم شکوه یک Refinitiv برآورد $1.19 هر سهم. Expedia گفت: آن ناخالص رزرو رشد 8 درصد در سه ماهه چهارم.

Virgin Galactic — سهام فضای گردشگری شرکت شروع به پریدن کرد 16 درصد پس از شرکت نقل مکان آن فضاپیما به آن عامل پایه در نیومکزیکو از آن توسعه امکانات در کالیفرنیا است. سهام آمار جدید تمام زمان بالا بیش از $28 یک سهم با پیچیدگی های خاص گفتن CNBC که این شرکت را در حال حاضر انجام تست نهایی پرواز با هدف بعد از این سال پرواز بنیانگذار سر ریچارد برانسون به فضا است.

انویدیا — Nvidia سهام شروع به پریدن کرد و نزدیک به 8% پس از chipmaker گزارش سه ماهه نتایج که در صدر تحلیلگر انتظارات. شرکت ارسال شده سود $1.89 هر سهم در درآمد حاصل از $3.11 میلیارد دلار است. تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv انتظار می رود درآمد از $1.67 هر سهم در فروش $2.97 میلیارد دلار است. مدیر عامل شرکت جنسن هوانگ گفت: “تصویب NVIDIA شتاب رایانه” سوار بهتر از پیش بینی نتایج.

سس هاینز — کرافت هاینز کاهش یافت 3.75% در ظهر امروز و پس از از رتبه Fitch در کاهش رتبه اعتباری به درجه زیر سرمایه گذاری. فقط یک امتیاز آژانس نیاز به جمع و جور کردن سس هاینز اعتبار به “آشغال” قبل از شاخص اپراتورها به طور رسمی خیال آن را در زیر درجه سرمایه گذاری به عنوان یک “فرشته کاهش یافته است.” این حرکت را نیروی بسیاری از وجوه اوراق قرضه از برگزاری بدهی. وارن بافت در برکشایر هاتاوی بالا سهام دارنده کرافت با 325 میلیون سهم و یا 27 درصد از سهام به عنوان آن آخرین ثانیه پر کردن.

Yelp — Yelp غرق بیش از 7 درصد در روز جمعه پس از گزارش سه ماهه چهارم درآمد قبل از مالیات سود و سود هر سهم همه زیر وال استریت انتظارات. به طور بالقوه underwhelming مالی سال 2020 درآمد ارشاد نیز موجب فروش به عنوان Yelp از چشم انداز برای رشد 10-12% به معنی فروش در یک محدوده بین $1.12 میلیارد و $1.14 میلیارد دلار در مقابل اجماع برآورد $1.14 میلیارد دلار است.

سایبان رشد — کانادا شاهدانه رشد شگفت زده سرمایه گذاران به حرکت صعودی با کوچکتر از حد انتظار از دست دادن CA$0.35 برای سه ماهه سوم. سهام افزایش بیش از 14 درصد تا موقع ظهر تجاری در نیویورک به عنوان سرمایه گذاران مورد تحسین قرار گرفته 62 درصد درآمد خالص رشد و تنظیم شده سود قبل از مالیات از دست دادن CA$92 میلیون دلار 64 میلیون باریک تر از دست دادن در مقابل Q2 سال 2020 و بهتر از CA$112 میلیون از دست دادن تحلیلگران انتظار داشتند.

مدیریت برجسته شرکت های پیشرو سهم بازار (22%) از کانادا تفریح و سرگرمی بازار و افزایش تقاضا برای گل خشک شده و قبل از نورد مفاصل. “در Q3 ما اعدام در سراسر کانادا در بازارهای بین المللی و استراتژیک کشورمان در حصول به درایو درآمد رشد گفت:” دیوید کلاین, ماری جوانا جدید شرکت اجرایی.

– CNBC جسی پوند مایکل Sheetz و فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>