سهام ساخت بزرگترین حرکت ظهر: JCPenney هرتز اینتل و بیشتر

علامت دیده می شود, در یک سبد خرید در داخل یک J. C. Penney Co. فروشگاه در Peoria, Illinois.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملاتی روز جمعه:

قاره منابع — سهام نفت اکتشاف و تولید شرکت نیز با کاهش بیش از 7 درصد زیر یک گزارش از رادیو فردا که این شرکت متوقف اکثریت تولید آن در داکوتای شمالی در میان کاهش مداوم قیمت نفت است. سهام را تضعیف بیش از 60 درصد این سال است.

Intel — سهام اینتل کاهش یافت و نزدیک به 2 درصد از سه ماهه دوم راهنمایی زیر وال استریت انتظارات. اینتل گفت: این پیش بینی 1.10 دلار رسید در تعدیل سود هر سهم و $18.50 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه دوم. تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv حال انتظار تعدیل درآمد سه ماهه دوم از $1.19 هر سهم در $17.97 میلیارد دلار در سال درآمد. این شرکت فناوری گفت: آن را نمی خواهد به راهنمایی برای سال کامل.

DraftKings — سهام قمار ورزشی شرکت افزایش بیش از 9 درصد در اولین روز معاملات در Nasdaq. این شرکت به اتمام $3.3 میلیارد ادغام معکوس با SBTech و ویژه با هدف دستیابی شرکت به نام الماس عقاب کسب. الماس عقاب بود عموم معامله قبل از معامله که برای اولین بار اعلام کرد در ماه دسامبر.

J. C. Penney — J. C. Penney سهام کاهش یافت 10 ٪ در ظهر معاملات روز جمعه پس از یک گزارش است که آن را در پیشرفته ورشکستگی مذاکرات با وام دهندگان. این مذاکرات در صورتی خرده فروش هستند گفت: به تمرکز بر روی وام است که اجازه می دهد تا خرده فروش برای ادامه فعالیت در یک دادگاه نظارت تشکیل پرونده ورشکستگی وال استریت ژورنال گزارش پنج شنبه شب. خرده فروشان شده اند ضربه سخت از اواخر تشکر به دولت تحمیل کسب و کار تعطیلی تحمیلی برای مبارزه با گسترش coronavirus.

هواپیمایی متحده — ایالات سهام سقوط کرد 1.25% ظهر پس از شرکت هواپیمایی گفت: آن را به تمام خدمه پرواز به پوشیدن چهره-پوشش و یا ماسک در حالی که در وظیفه شروع جمعه. شرکت های هواپیمایی دیگر نیز تضعیف روز جمعه — آمریکایی کاهش یافت 1 ٪ در غرب تضعیف 3% و آلاسکا کاهش یافته است 2% — بعد از غذا و دارو گفت: داروهای ضد مالاریا بوق و کرنا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استفاده علیه Covid-19 مرتبط به قلب خطرات.

L برندها — سهام L مارک های کاهش بیش از 4 درصد پس از مد خرده فروش شکایت به نیروی شرکت سهام خصوصی چنار همکاران برای تکمیل خرید سهام کنترل در راز ویکتوریا. چنار تا به حال می خواستم قیمت پایین تر با توجه به تاثیر COVID-19 همه گیر اما موفق یک طرح دعوی در دادگاه پس از L برندها کاهش یافته است به مذاکره مجدد. L مارک استدلال معامله شرایط مستثنی چنار با استفاده از coronavirus به عنوان دلیلی برای بازگشت.

هرتز جهانی — جهانی شرکت اجاره اتومبیل کاهش یافته است 11% در ظهر امروز و پس از از گزارش گفت: تاثیر coronavirus گرفته شده در کسب و کار خود مجبور است آن را به استخدام مالی و مشاوران حقوقی به کمک آن درمان نقدی بحران ساخته شده است که آن $17 میلیارد بدهی بار قابل دفاع است. رویترز گزارش داد که هرتز و طلبکاران آن در حال آماده سازی به صورت بالقوه مذاکرات به دوباره کاری و منابع مالی خود را.

— CNBC Pippa Stevens, مگی فیتزجرالد, یون لیتیوم و جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>