سهام ساخت بزرگترین حرکت ظهر: E-Trade, باکره, کهکشانی, Zillow, domino’s Pizza & more

پیاده راه رفتن خارج E*Trade مالی در نیویورک, ایالات متحده آمریکا

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملات روز پنج شنبه:

E-تجارت مورگان استنلی — سهام E-تجارت رسید 21.8% پس از مورگان استنلی گفت: آن را به دست آوردن کارگزاری برای 13 میلیارد دلار است. سرمایه گذاری بانک پرداخت خواهد شد $58.74 سهم در بورس برای E-Trade در مقابله با گرد هم آوردن $3.1 تریلیون دلار در دارایی های مشتری. مورگان استنلی سهام کاهش 4.6 درصدی در خرید پیشنهاد, بزرگترین تصاحب توسط یک بانک ایالات متحده آمریکا پس از بحران مالی است.

Virgin Galactic — سهام فضای گردشگری تضعیف 0.2% پس از یک روز معاملاتی با حجم سنگین شاهد سهام نوسان تا به بیش از 13 درصد گذشته 40 دلار سهم و پایین به اندازه 17%. Virgin Galactic تبدیل شده است وال استریت مورد علاقه سفته بازی با هیچ کاتالیست از شرکت رانندگی سهام.

Zillow — سهام آنلاین شرکت املاک و مستغلات به دست آورده 16.6% پس از شرکت در صدر برآورد درآمد در سه ماهه چهارم. این شرکت به ارمغان آورد در $944 میلیون دلار بود که بالاتر از $814.6 میلیون تحلیلگران بوده است, انتظار, با توجه به برآورد از FactSet. در سه ماهه مشابه سال قبل این شرکت گزارش شده است $365.3 میلیون درآمد. به عنوان آنلاین املاک و مستغلات شرکت حرکت می کند به خرید و فروش خانه های این شرکت گفت: آن را به دست آورده $603 میلیون نفر در آن خانه بخش.

Domino’s Pizza — سهام پیتزا زنجیره ای شروع به پریدن کرد 25.6% در سه ماهه نتایج که در صدر تحلیلگر انتظارات. دومینو گزارش سه ماهه چهارم سود $3.13 هر سهم در درآمد حاصل از $1.15 میلیارد دلار است. تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv انتظار می رود سود $2.98 هر سهم در درآمد حاصل از $1.125 میلیارد دلار است. همان-فروش فروشگاه — کلید متریک برای رستوران ها و خرده فروشان — رشد 3.4% به ضرب و شتم یک تحلیلگر برآورد 2.3%.

Copart — سهام خودرو حراج شرکت Copart کاهش 6.9 درصد در این شرکت از دست رفته وال استریت برای دوم آن مالی سه ماهه. این شرکت گزارش تعدیل سود هر سهم از 65 سنت و $575.1 میلیون درآمد. وال استریت تحلیلگران انتظار 66 سنت در هر سهم و $576.1 میلیون درآمد با توجه به FactSet. Copart خودرو کاهش فروش نزدیک به 3 میلیون دلار در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

L برندها — سهام L مارک علامت 3.6 درصد کاهش در اخبار است که شرکت سهام خصوصی چنار همکاران به دست آوردن 55 درصد سهم در راز ویکتوریا برای $525 میلیون. سهام واکنش به احتمال زیاد ثبت نام در این بازار نا امید شده بود در مورد یک ارزش در لباس زیر زنانه با نام تجاری 1.1 میلیارد دلار است.

ViacomCBS — سهام ViacomCBS فرو 17.9% پس از تازگی ادغام شرکت رسانه های نوشته شده در سه ماهه درآمد از دست ندهید. این شرکت گزارش تعدیل درآمد سه ماهه 97 سنت در هر سهم در زیر اجماع برآورد $1.44 هر Refinitiv. درآمد نیز در زیر پیش بینی. ViacomCBS گفت: در سه ماهه شد انتقالی و ترکیبی قطع خواهد شد هزینه های بیش از حد انتظار است.

MEDNAX — Mednax کاهش 21.2 درصد در روز پنج شنبه پس از آن صادر شده در سه ماهه اول راهنمایی زیر چه وال استریت تحلیلگران به حال شده است در انتظار. بدبینی رسیدن به اوج اما پس از نوزادی خدمات شرکت گفت: بیمه سلامت غول UnitedHealth لغو آن قرارداد با Mednex در چهار متحده است. در حالی که نه بیش از حد مشکل ساز در ارزش اسمی با تنها $2.5 میلیارد دلار در فروش سالانه در معرض خطر گوردون Haskett تحلیلگر همین Bilson یادداشت های آن می تواند علامت شروع یک رابطه خصمانه. “به بزرگترین خصوصی سلامت بیمه در آمریکا یک حرکت شبیه به این به شما می گوید که MD برخی از کار را به انجام در منطقه ‘payor روابط,’,” او نوشت.

Synopsys — سهام سیلیکون chipmaker کاهش 6% پس از گزارش سه ماهه اول نتایج با Synopsys پیش بینی درآمد سه ماهه آینده آینده اندکی پایین تر از آنچه که تحلیلگران بررسی FactSet رود. اما این شرکت در سه ماهه اول سود و درآمد هر دو قوی تر از دیوار خیابان می رود و همچنین به عنوان خود را تا سال 2020 پیش بینی درآمد.

Paycom نرم افزار — سهام Paycom سقوط 4.4% زیر اعلام کرد که همکار محل کار-شرکت های نرم افزاری Ultimate نرم افزار و کرونوس موافقت کرده بود به ادغام. ترکیب شرکت خواهد بود به ارزش حدود 22 میلیارد دلار با توجه به شرکت. Paycom که پیوست S&P 500 در ماه گذشته است که هنوز هم بیش از 17 ٪ در سال.

شش پرچم سرگرمی — سهام شش پرچم چهار 16.1% پس از پارک اپراتور ارسال شده سه ماهه از دست دادن. آن را نیز به یک ضعیف تر از حد انتظار درآمد چشم انداز 2020 در حالی که برش آن سود نزدیک به 70 ٪ است. شش پرچم همچنین اعلام کرد که در آن رئیس امور مالی قصد دارد به بازنشستگی در پایان ماه اوت.

Climarex انرژی — سهام افزایش یافت 6.5 درصد از درآمد در سه ماهه چهارم در صدر تخمین می زند. این شرکت به دست آورده $657.2 میلیون در حالی که تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet تا به حال شده است در انتظار $629.8 میلیون. به استثنای موارد این شرکت به دست آورده $1.18 هر سهم بود که از $1.24 تحلیلگران به حال شده است در انتظار.

— CNBC مگی فیتزجرالد, یون Li, Pippa Stevens, Jesse پوند فرد ایمبرت و تام Franck کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>