سهام ساخت بزرگترین حرکت ظهر: Deere, جویدنی, Dropbox و بیشتر

John Deere & Co. لودر چرخ در خارج از نشستن در مارتین تجهیزات در Rock Island, Illinois.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملاتی روز جمعه:

Deere — سهام Deere ظهور 8.7% پس از تراکتور ساز گزارش بهتر از حد انتظار نتایج آن در سه ماهه اول سال مالی. این شرکت گزارش داد $1.63 در تعدیل سود هر سهم و $6.53 میلیارد دلار درآمد برای سه ماهه شکوه تحلیلگر انتظارات از 1.25 دلار در سود هر سهم و $6.409 میلیارد دلار از درآمد, با توجه به Refinitiv. مدیر عامل شرکت جان مه گفت: نتایج “منعکس زود نشانه هایی از ثبات در آمریکا در مزرعه بخش است.”

T-Mobile — سهام شرکت مخابراتی تلفن همراه کاهش یافت 0.75% در ظهر امروز و پس از از اعلام در یک بیانیه مشترک با حداکثر سرعت دویدن است که آنها به توافق به دویچه Telekom بالاتر مالکیت سهام جدید خود را در ترکیب شرکت. SoftBank که صاحب بیش از 80 درصد از حداکثر سرعت دویدن را ببینید یک ارز نسبت 11 با حداکثر سرعت دویدن سهام برای هر T-Mobile به اشتراک گذاری این شرکت گفت.

Dropbox — سهام Dropbox یافت بیش از 22 درصد بیش از آن 2018 IPO قیمت از $21 برای اولین بار از ماه سپتامبر پس از ابر شرکت نرم افزاری گزارش بهتر از حد انتظار سه ماهه چهارم نتایج. Dropbox به دست آورده و 16 سنت در هر سهم در سه ماهه, در مقابل 14 سنت در هر سهم به عنوان انتظار می رود توسط تحلیلگران نظرسنجی توسط Refinitiv. درآمد نیز ضرب و شتم انتظارات. مدیر عامل درو هوستون گفت: این شرکت در حال حاضر با هدف سود تا پایان سال 2020 است.

جویدنی — جویدنی صعود بیش از 4.8 درصد در بازارهای سرمایه RBC به روز رسانی سهام به بهتر از بخش انجام دهد. شرکت تحلیلگر گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان است که این شرکت می تواند بهبود قابل توجهی در آن حاشیه ناخالص در سال جاری آوردن e-commerce شرکت نزدیک به سودآوری است. RBC یک قیمت هدف از 38 دلار به ازای هر سهم برای سهام است که حدود 25 درصد بالاتر از جایی که سهام در حال حاضر در حال معامله است.

ویرجین ویرجین کهکشانی کاهش یافته است 6% به عنوان معاملات سوداگرانه در فضای, گردشگری, سهام ادامه داشت و بالاتر از میانگین حجم معاملات یک بار دیگر. ولز فارگو استراتژیست به نام ویرجین کهکشانی را “parabolic” حرکت به عنوان سهام باید بیش از سه برابر از سال آغاز کرد و گفت که brokerages شیفت در ماه اکتبر به صفر-هزینه معاملاتی ممکن است کشت دانه ساخته شده است که سهام های خیره کننده رالی ممکن است.

— CNBC یون Li, Michael Sheetz و جسی پوند کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>