سهام ساخت بزرگترین حرکت ظهر: بوئینگ جلعاد اپل و بیشتر

یک بوئینگ آرم بر روی بدنه یک هواپیمای بوئینگ 787-9 Dreamliner هواپیما تولید شده توسط Boeing Co., به عنوان آن می ایستد بر روی صفحه نمایش قبل از افتتاح حوزه صنایع هوافضا در فرنبروق انگلستان روز یکشنبه 13 ژوئیه 2014.

سیمون داوسون / ایسنا

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملاتی روز جمعه:

بوئینگ — سهام هوافضا شرکت شروع به پریدن کرد بیش از 12 درصد پس از شرکت بوئینگ گفت: این امر رزومه هواپیماهای تجاری تولید در سیاتل-منطقه گیاه در اوایل روز دوشنبه اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های در محل. سهام این هواپیما تولید کننده ریخته اند 54 درصد این سال است.

اپل — آی فون ساز تضعیف بیش از 2% پس از گلدمن ساکس کاهش داد و این سهام به فروش امتیاز. این شرکت کاهش پیش بینی خود را برای اپل برای سومین بار از ماه فوریه گفت: “در حال حاضر مدل سازی عمیق تر کاهش در واحد تقاضا از طریق اواسط سال 2020 و پس از آن کم عمق بازیابی به اوایل 2021.” گلدمن همچنین کاهش قیمت آن هدف از $250 $233 است که حدود 16 درصد زیر که در سهام در حال حاضر معاملات.

Gilead Sciences — سهام علوم جلعاد شروع به پریدن کرد 8% پس از گزارش گفت: زیست فناوری را داروی ضد ویروسی نشان داد تشویق نتایج اولیه در درمان coronavirus. آمار, اخبار, گزارش دوشنبه شب که بیمارستان شیکاگو درمان کروناویروس مبتلا به remdesivir در یک محاکمه شد و دوره نقاهت بعد به سرعت از علائم شدید. سهام ظهور به اندازه 12% در روز جمعه.

فاصله L مارک های کول — سهام برخی از بزرگترین خرده فروشان پوشاک در آمریکا ظهور در روز جمعه در پی خوش بینی در مورد اقتصاد آمریکا احتمالا بازگشایی زودتر از انتظار می رود. L برندهای صاحب راز ویکتوریا و Bath & Body Works, افزایش بیش از 11%; شکاف بسیج 9.8% و سرمه رز 6.1% در ظهر تجاری. این SPDR S&P خرده فروشی ETF که آهنگ های عملکرد نمرات خرده فروشی ایالات متحده, سهام, افزایش 2.5%.

Simon Property Group — سهام بزرگترین صاحب مال در ایالات متحده به دست آورده بیش از 12 درصد در هفته منتهی به کروناویروس درمان و بازگشایی اقتصاد است. سهام Simon Property Group شده اند مورد ضرب و شتم پایین با توجه به کروناویروس خاموش کردن به عنوان خرده فروشی مبارزات.

مدرن — سهام داروسازی افزایش یافت و بیش از 16 درصد از این شرکت اعلام کرد تا $483 میلیون دلار بودجه فدرال برای توسعه واکسن. این شرکت با راه اندازی فاز 1 آزمایش از پتانسیل آن Covid-19 واکسن در اواسط ماه مارس. مدیر عامل شرکت استفان Bancel گفت: این شرکت به طور بالقوه می تواند شروع فاز 2 آزمایش در پاییز اگر فاز اول به خوبی می رود.

KeyCorp شهروندان مالی Comerica — منطقه ای بانک سهام افزایش یافت و در ظهر معاملاتی جمعه پس از کاخ سفید اعلام کرد که آن را توصیه به متحده به آرامی شروع به بازگشایی اقتصاد خود را. منطقه ای سهام بانک که در زمان خرمن کوبی در میان بهار فروش و اعطای وام استرس, افزایش 7.8% به عنوان ردیابی توسط SPDR S&P در منطقه بانکی ETF. KeyCorp رز 10.11% شهروندان مالی شروع به پریدن کرد و 14.1 درصد و Comerica به دست آورد 11.2%.

جویدنی — حیوان خانگی فروشگاه تجارت الکترونیکی کاهش یافت 5% پس از مورگان استنلی کاهش داد انبار به برابر وزن خود از اضافه وزن. سهام است که به شدت عملکرد بهتری نسبت به بازار در این سال مانند دیگر stay-در-خانه نام, حال پیشی گرفتن از بانک 41 دلار در هر سهم قیمت هدف. پس از قوی سه ماهه اول “افزایشی نقاط داده ها از اینجا می تواند کمتر صعودی” بانک گفت: در یک توجه داشته باشید.

—CNBC مایکل شکوفه, Pippa Stevens, مگی فیتزجرالد, مایکل Sheetz, یون لیتیوم و جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>