سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: هدف Eli Lilly هرشی استون شکاف و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

الی لیلی (LLY) – در داروسازی گزارش سه ماهه درآمد از $1.75 هر سهم ضرب و شتم $1.48 سهم اجماع برآورد. درآمد نیز بالاتر از خیابان پیش بینی. لیلی در سراسر جهان درآمد به دلیل افزایش 250 میلیون دلار با توجه به Covid-19 اما این شرکت گفت: این ویروس می تواند تاثیر منفی نتایج بعد از آن در سال.

PulteGroup (PHM) – صفحه اصلی سازنده خط پایین آمد و در 4 سنت یک سهم بالاتر از برآورد در 74 سنت در هر سهم با درآمد اساسا در خط با انتظارات است. PulteGroup گفت: مصرف ترافیک و فروش کند در اواسط ماه مارس و آن را تعلیق ارشاد با توجه به ابهامات مربوط به این بیماری همه گیر.

هرشی (HSY) – آب نبات ساز از دست رفته برآورد 8 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه از $1.63 هر سهم. درآمد در آمد اندکی پایین تر از پیش بینی. هرشی اعلام آن به طور منظم سه ماهه سود سهام و گفت: آن معتقد است این نقدینگی کافی برای پاسخگویی به آن نیاز به پول نقد.

استون (BX) – خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت در گزارش توزیع سود هر سهم 46 سنت برای سه ماهه اول 4 سنت یک سهم زیر تخمین می زند. همچنین گزارش کلی از دست دادن با توجه به نوشتن کردن آن سرمایه گذاری نمونه کارها. آن را ببینید یک افزایش 20 ٪ در هزینه-درآمد دارایی های تحت مدیریت در مقایسه با یک سال پیش.

هدف (TGT) – خرده فروش گفت: فروش دیجیتال افزایش نزدیک به چهار برابر تا کنون در ماه آوریل همان فروشگاه فروش بیش از 5 درصد است. آن اضافه شده است که آن سود سه ماهه خواهد صدمه دیده است با یک تغییر به سمت کاهش حاشیه خرید محصول توسط مصرف کنندگان و همچنین افزایش هزینه های نیروی کار.

شکاف (GPS) – پوشاک خرده فروش است به حالت تعلیق در پرداخت اجاره بها به دلیل تحت اجاره و در حال مذاکره با صاحبخانه به تسلیم و آباته اجاره به عنوان طولانی به عنوان ویروس مربوط به تعطیلی ادامه خواهد داد. شکاف نیز هشدار داده موجود نقدی ممکن است به اندازه کافی برای تامین مالی عملیات.

O’reilly خودرو (اورلی) – قطعات خودرو خرده فروش ضرب و شتم برآورد 6 سنت به اشتراک گذاری با سود سه ماهه از 4 دلار در هر سهم. درآمد در آمد اندکی بالاتر از پیش بینی. O’reilly گفت: آن شروع به دیدن معنی داری تاثیر منفی در اواسط ماه مارس به عنوان شیوع کروناویروس در زمان نگه دارید.

AstraZeneca (AZN) – سوئیس در داروسازی آغاز شد و در اواخر مرحله تست آن ديابت مواد مخدر Farxiga به عنوان یک درمان ممکن برای Covid-19 بيمار. خاص این دادگاه است که با هدف کاهش خطر ابتلا به عوارض در بيماران مبتلا به موجود قلبی و مشکلات کلیوی.

یونیلور (سازمان ملل متحد UL) – Unilever عقب نشینی کامل آن-پیش بینی سال با توجه به ابهامات اطراف شیوع کروناویروس. مصرف کننده محصولات لوله و گفت: پرداخت سود سه ماهه خود را به عنوان برنامه ریزی شده.

Delta Air Lines (DAL) – دلتا برنامه ای برای افزایش 3 میلیارد دلار از طریق بدهی و ارائه یک خط اعتباری جدید. شرکت هواپیمایی است که در تلاش برای کاهش تاثیر مالی شدید رکود در تقاضای سفر با توجه به شیوع کروناویروس.

ماراتن نفتی (MRO) – ماراتن هشدار داد آن را به حدود 7.8 میلیارد دلار هزینه برای سه ماهه اول به دلیل سقوط در تقاضا برای سوخت و انتظار برای گزارش های سه ماهه از دست دادن.

Las Vegas Sands (LVS) – Las Vegas Sands گزارش سه ماهه اول از دست دادن به عنوان ویروس شیوع نگه داشته قماربازان دور از آن قمار. این شرکت انتظار دارد که بهبود نسبتا سریع در بازارهای آسیایی ،

Tyson Foods (TSN) – تایسون را گوشت خوک پردازش گیاه در Logansport, ایندیانا به عنوان بیش از 2,200 کارگران در حال آزمایش برای coronavirus. گوشت پردازنده اعلام کرده بود که خاموش کردن آن واترلو, آیووا, گیاه گوشت خوک در روز چهارشنبه.

بوئینگ (BA) – بوئینگ شکایت شد برای $336 میلیون دلار توسط کویت شرکت لیزینگ که متهم جت ساز از امتناع از بازگشت پیش پرداخت در حال حاضر لغو سفارش برای 40 737 Max هواپیما.

لام پژوهش (LRCX) – لام تحقیقات همسان با برآورد سه ماهه درآمد از $3.98 هر سهم اما نیمه هادی سازنده تجهیزات و درآمد از دست رفته و پیش بینی. این شرکت گفت: تقاضای مشتری برای آن تجهیزات قوی باقی می ماند حتی در میان دید محدود در شرایط اقتصاد کلان.

La-Z-Boy (LZB) – La-Z-Boy قصد دارد به بخشی از سرگیری تولید در ایالات متحده گیاهان در هفته آینده. مبلمان ساز و خرده فروش نیز به آرامی بازگشایی فروشگاه به طور موقت پس از بسته شدن آنها در ماه گذشته و furloughing 6,800 کارگران است.

کشف خدمات مالی (DFS) – کشف و گزارش سه ماهه از دست دادن 25 سنت در هر سهم نسبت به سود مورد انتظار. خدمات مالی درآمد شرکت همسان خیابان پیش بینی. از دست دادن تا حد زیادی ناشی از افزایش کشف را ارائه اعتبار ضرر و زیان به $1.81 میلیارد از $809 میلیون سال قبل.

خواب شماره (SNBR) – خواب شماره ارسال شده سود سه ماهه از $1.36 هر سهم و بالاتر از اجماع برآورد 72 سنت به اشتراک بگذارید. تشک خرده فروش درآمد نیز در صدر پیش بینی. این شرکت ارائه راهنمایی های مالی با توجه به ابهامات اطراف شیوع ویروس اما آن را گفت: انتظار می رود تا قادر به پاسخگویی به نقدینگی نیاز دارد.

Netgear (NTGR) – سازنده محصولات شبکه به دست آورده و 21 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه 5 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد نیز ضرب و شتم تحلیلگران پیش بینی. Netgear است پس قبل از اهداف مالی با توجه به عرضه و تقاضا عدم قطعیت ناشی از Covid-19.

اینجا را کلیک کنید برای آخرین اخبار بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>