سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: PepsiCo, Intuit, برکشایر هاتاوی و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

برکشایر هاتاوی (BRK.ب) – برکشایر دیدم عامل افت سود 23 درصد آن در آخرین سه ماهه اما صعودی قیمت سهام آن منابع مانند اپل (AAPL) منجر به ضبط کامل-سال درآمد. برکشایر وارن بافت یک مهمان برای همه سه ساعت از صبح امروز نسخه CNBC “Squawk Box.”

ولز فارگو (WFC) – ولز فارگو خواهد پرداخت 3 میلیارد دلار برای حل و فصل جعلی شیوه های فروش پروب توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار و وزارت دادگستری. این بانک همچنین گفت: آن را ادامه خواهد داد و برای همکاری با هر تحقیقات.

گلدمن ساکس (GS) – گلدمن ساکس واحد در مالزی التماس کرد گناه نیست به گمراه کردن سرمایه گذاران در فروش 6.5 میلیارد دلار در اوراق قرضه دولتی 1MDB صندوق. وزارت دادگستری برآورد کرده است که از 4.5 میلیارد دلار بود اختلاس از صندوق بین سال های 2009 و 2014.

شرکت پپسی (PEP) – نوشیدنی و میان وعده های غول پیکر توافق برای خرید چین اسنک ساز بود & شاد از آن چینی صاحب Haoxiangni بهداشت مواد غذایی برای $705 میلیون.

فراتر از گوشت (BYND) – فراتر از گوشت و غیر ممکن است غذاهای جدید گیاهی برگر چلنجر: بخش خصوصی برگزار شد شرکت کارگیل که قصد دارد برای راه اندازی خود را مبتنی بر گیاه بتس در ماه آوریل است.

Xperi Corp. (XPER) – Xperi دریافت ناخواسته خریداری پیشنهاد از خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت Metis سرمایه گذاری برای $1.16 میلیارد دلار پول نقد و یا $23.30 به ازای هر سهم. دلاور مبتنی بر فن آوری, صدور مجوز شرکت در حال حاضر دارای یک معامله در محل به ادغام با set-top box maker با استفاده از ویدئو (ویدئو) و گفت: آن را نمی توان نتیجه گیری کرد که Metis پیشنهاد منجر به برتر ارائه دهد.

Intuit (INTU) – اگاه نزدیک است یک معامله به خرید و خصوصی برگزار شد اعتبار-نظارت بر شرکت امتیاز اعتباری حدود 7 میلیارد دلار پول نقد و سهام با توجه به وال استریت ژورنال. Intuit – شرکت در پشت TurboTax و پرشین – خواهد عمل امتیاز اعتباری به عنوان یک واحد مستقل.

استون (BX) – استون گفت: این امر در بالا بردن پیشنهاد خود را برای ژاپن هتل های زنجیره ای Unizo تا 6000 ین به ازای هر سهم 5.2 درصد بالاتر از پیشنهاد ایالات متحده شرکت سرمایه گذاری Lone Star. استون گفت: برو جلو با ارائه تنها اگر Unizo موافق با استون شرایط 30 آوریل.

Keurig, Dr Pepper (حزب دموکرات کردستان) – مورگان استنلی به روز رسانی سهام به “برابر وزن” از “کم وزنی” پس مهم منصه نسبت به همسالان مانند کوکا کولا (KO) و پپسی (PEP). این شرکت گفت: این ارزیابی در حال حاضر بهتر نشان دهنده رشد شرکت و مشخصات خطر نسبت به رقبا.

شفق قطبی شاهدانه (ACB), Tilray (TLRY) – Cowen کاهش داد شاهدانه سهام به “بازار ” انجام” از “بهتر” با توجه به آن به طور فزاینده ای محتاط چشم انداز شاهدانه برای فروش در کانادا. Cowen گفت headwinds رو به این صنعت در حال محو شدن نه همانطور که قبلا پیش بینی و اضافه می کند که تاج رشد (CGC) باقی مانده است تنها خود را “بهتر”-دارای انبار حشیش در میان تولید کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>