سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: مورگان استنلی, BlackRock, ابوت آزمایشگاه و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

مورگان استنلی (MS) – مورگان استنلی نوشته شده در سه ماهه درآمد از $1.01 هر سهم زیر اجماع برآورد $1.14 یک سهم. درآمد نیز در زیر تخمین می زند. مدیر عامل جیمز گورمن گفت: شرکت پیمایش سه ماهه خوبی در چهره Covid-19 همه گیر و ترازنامه و نقدینگی قوی باقی می ماند.

بلکراک (BLK) – مدیریت دارایی شرکت در گزارش درآمد سه ماهه از $6.60 هر سهم ضرب و شتم اجماع برآورد $6.36 به اشتراک بگذارید. درآمد نیز در آمد بالا وال استریت پیش بینی. BlackRock دیدم 35 میلیارد دلار در جریان خالص با وجود آنچه در آن خواستار “زمان به چالش کشیدن.” سود کاهش یافت و 23 درصد از سه ماهه مشابه در سال پیش.

Abbott Laboratories (ABT) – بهداشت و درمان-مراقبت از شرکت در گزارش سه ماهه سود 65 سنت در هر سهم 7 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی. ابوت انصراف خود را کامل-سال ارشاد با استناد به ابهامات اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

بانک نیویورک ملون (BK) – بانک ضرب و شتم برآورد 17 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه $1.05 هر سهم. درآمد صدر برآورد به عنوان به خوبی. سود بودند در مقایسه با یک سال پیش به عنوان نوسانات بازار را افزایش داد و هزینه آن درآمد. بانک به شدت افزایش ارائه آن برای از دست دادن اعتبار به $169 میلیون دلار در مقایسه با قیمت 7 میلیون سال پیش.

مربع (مربع) – ریموند جیمز کاهش داد پرداخت تلفن همراه سهام شرکت را به “underperform” از “بازار ” انجام” گفت: وجود قطع ارتباط بین اخیر outperformance سهام و اساسی اصول کسب و کار.

Costco (هزینه) – Costco افزایش سود سه ماهه خود را با 7.7% به 70 سنت در هر سهم برخلاف روند کلی در شرکت های بزرگ امریکا پس از شیوع ویروس. انبار خرده فروش شده است با بهره گیری از آمریکایی ها در جوراب زنانه ساقه بلند در خانواده استیپلز.

Bed Bath & Beyond (BBBY) – Bed Bath & Beyond به دست آورده است تنظیم 38 سنت در هر سهم خود را برای سال مالی سه ماهه چهارم, ضرب و شتم اجماع برآورد 20 سنت به اشتراک بگذارید. درآمد نیز بیش از وال استریت پیش بینی, اما, همان, فروشگاه, فروش کاهش 5.6 درصدی برای سه ماهه فقط قبل از همه گیر تعطیل کردن بخش های بزرگی از اقتصاد ایالات متحده. این شرکت گفت: وقوع خواهد به منفی, تاثیر نتایج آن برای بقیه از این سال است.

Hertz Global (HTZ) – هرتز است به دنبال کمک از دولت برای جلوگیری از ورشکستگی با توجه به منابع صحبت کرد که به نیویورک پست. اجاره ماشین غول پیکر است که گفته می شود در مواجهه با یک کسر بودجه تا 1.5 میلیارد دلار در ماه های آینده.

Mylan (MYL) – Mylan نام رئیس رابرت Coury به نقش رئیس اجرایی یک کار او برگزار شده بود در داروسازی از سال 2012 تا 2016. این شرکت گفت: Coury تجربه کمک خواهد کرد که آن را مقابله با تاثیر قابل توجهی از Covid-19 بیماری همه گیر.

United Airlines (UAL) – ایالات قطع آن ممکن است برنامه های پرواز با 90% گفت: تقاضای سفر کرده بود در اصل منقبض شده به صفر است. این شرکت هواپیمایی همچنین هشدار داد ممکن است کاهش شغل.

Lazard (LAZ) – Lazard اضافه سابق Skadden آرپس شریک کریس Mallon به عنوان مشاور ارشد در جهانی خود تجدید ساختار واحد است. بانک سرمایه گذاری است که به دنبال کسب و کار جدید از شرکت ها در مواجهه با مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از شیوع ویروس.

جک در جعبه (جک) – جک در جعبه کشیده آن سال 2020 ارشاد به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیماری همه گیر. این شرکت گفت: همان رستوران فروش کاهش یافت و 17 درصد به صورت نهایی پنج هفته از سه ماهه به پایان رسید که در مارس 12. همچنین گام برداشتن به کمک آن franchisees تعویق انداختن برخی از اجاره و هزینه پرداخت شده است که با توجه به این ماه است.

J. M. Smucker (SJM) – J. M. Smucker شد به روز رسانی به “خنثی” از “underperform” در کردیت سوئیس که انتظار دارد تولید مواد غذایی بهره مندی از افزایش در خانه و مصرف مواد غذایی با توجه به شیوع ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>