سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: لاو, JM Smucker وندی را دیزنی و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

لاو (پایین) – صفحه اصلی بهبود (persian) خرده ضرب و شتم برآورد 3 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه 94 سنت در هر سهم. درآمد و فروش قابل مقایسه سقوط کوتاه از پیش بینی, اما و لاو بینی کامل سال تنظیم درآمد از $6.45-$6.65 هر سهم نسبت به یک اجماع برآورد $6.67 یک سهم.

J. M. Smucker (SJM) – مواد غذایی تولید کننده به دست آورده $2.35 هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه 12 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد بود و در خط با پیش بینی کرد که با بهبود حجم در قهوه و کره بادام زمینی بخش و همچنین رشد قوی خود را برای Uncrustables نام تجاری. خرید و فروش بودند را از یک سال پیش در ضعف در حق بیمه حیوان خانگی مواد غذایی بخش.

وندی (ون) – وندی همسان خیابان با پیش بینی سود سه ماهه از 8 سنت در هر سهم. درآمد بالاتر وال استریت پیش بینی های این شرکت در مقایسه با رستوران های افزایش فروش توسط 4.3 درصد در مقایسه با Refinitiv اجماع برآورد 3 درصد افزایش می دهد.

Papa john’s (PZZA) – اپراتور رستوران گزارش درآمد سه ماهه 37 سنت در هر سهم 4 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد و مقایسه-رستوران فروش نیز در صدر وال استریت پیش بینی.

والت دیزنی (DIS) – مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Iger پایین پا با دیزنی پارک رئیس باب Chapek مصرف بیش به عنوان مدیر عامل. Iger باقی خواهد ماند به عنوان رئیس اجرایی تا پایان سال 2021.

Virgin Galactic (SPCE) – باکره ارسال شده $73 میلیون از دست دادن در آن نتایج را اول به عنوان یک شرکت عمومی از جمله تعدادی از یک بار هزینه. ریچارد برانسون میلیاردر فضایی گردشگری شرکت از دست داد $46 میلیون در سال-پیش سه ماهه.

تلفات برادران (TOL) – تلفات برادران از دست رفته برآورد 4 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه از 41 سنت در هر سهم. خانه لوکس ساز درآمد آمد در زیر پیش بینی به قیمت های پایین تر ضربه آن حاشیه سود.

SmileDirectClub (SDC) – SmileDirectClub از دست داده و 25 سنت در هر سهم برای سه ماهه چهارم در مقایسه با یک اجماع برآورد 9 سنت به اشتراک گذاری از دست دادن. این ساز از دندان های صاف کردن کیت به حال درآمد آمده در زیر وال استریت پیش بینی نیز هست و به ضعیف تر از حد انتظار تمام سال درآمد پیش بینی شده است.

Salesforce (CRM) – شرکت-مدیر عامل کیت بلوک پایین پا از آن نقش ساخت Marc Benioff تنها مدیر عامل شرکت کسب و کار نرم افزار های غول پیکر. بلوک باقی خواهد ماند به عنوان رئیس. به طور جداگانه به این شرکت ارسال شده سود سه ماهه 66 سنت در هر سهم ضرب و شتم تخمین زده می شود 10 سنت به اشتراک بگذارید. درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی.

فراتر از گوشت (BYND) – فراتر از یک ساندویچ گوشت اضافه خواهد شد به منو در استارباکس (SBUX) مکان در کانادا در مارس 3. استارباکس قبلا گفته گیاهی ساندویچ خواهد بود اضافه شده در کانادا و ایالات متحده اما هنوز اعلام کرد تاریخ شروع در آمریکا

WW بین المللی (WW) – WW به دست آورده و 42 سنت در هر سهم برای سه ماهه چهارم 4 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. وزن مراقب پدر و مادر درآمد نیز در آمد بالا وال استریت پیش بینی. WW نیز به پایان رسید 2019 با 4.2 میلیون مشترک خواستار آن یک رکورد برای پایان سال گفت, استخدام در سال 2020 است به شروع سریع.

RealReal (واقعی) – RealReal گزارش سه ماهه از دست دادن 17 سنت در هر سهم 2 سنت به اشتراک گذاری کوچکتر از وال استریت پیش بینی کرده بود. درآمد در آمد بالا تخمین می زند اما حاضر فروشنده دست دوم کالاهای لوکس را دیدم فعال آن خریدار شماره های آمده در زیر تحلیلگران پیش بینی کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>