سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: Halliburton, دیزنی, PepsiCo خارج شده و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

هالی برتون (HAL) – نفتی خدمات شرکت گزارش سود سه ماهه از 31 سنت در هر سهم 7 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد نیز ضرب و شتم وال استریت پیش بینی. هالی برتون هشدار داد در آمریکای شمالی فعالیت را به شدت کاهش طول سه ماهه جاری به دلیل عرضه بیش از حد و کاهش تقاضا برای نفت.

M&T Bank (MTB) – بانک به دست آورده $1.95 هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه و زیر اجماع برآورد $2.47 یک سهم. M&T افزایش ارائه آن برای از دست دادن اعتبار به 250 میلیون دلار از $22 میلیون سال پیش و $54 میلیون در پایان سه ماه قبل. این شرکت گفت: تاثیر Covid-19 در عملیات خود می تواند مواد.

والت دیزنی (DIS) – دیزنی است که تعلیق پرداخت برای بیش از 100 ، 000 کارکنان با توجه به گزارش های مالی بار. این حرکت را نجات دهد سرگرمی های غول پیکر به 500 میلیون دلار در هر ماه. به طور جداگانه UBS کاهش داد دیزنی به “خنثی” از “خرید” گفت: این بیماری همه گیر است که با هدف قرار دادن هر دیزنی کسب و کار بیشتر به ویژه پارک.

شرکت پپسی (PEP) – نوشیدنی و میان وعده شرکت خرید راک استار پیشی نگرفتند انرژی نوشیدنی برنده کمیسیون تجارت فدرال تصویب با توجه به New York Post. در حدود 3.9 میلیارد معامله شد اعلام کرد در تاریخ 11 مارس و باید دید در چند روز آینده.

Walmart (WMT) – خارج شده و باشگاه سام نیاز خود را در حدود 1.5 میلیون مستقر در ایالات متحده همکاران به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت آغاز در روز دوشنبه با توجه به یادداشت های ارسال شده توسط اجرائی از خارج آمریکا و باشگاه سام یک بخش خارج شد.

دوپونت (DD) – شرکت شیمیایی گفت: این انتظار می رود سود سه ماهه نخست سال 82 سنت افزایش به 84 سنت در هر سهم در مقایسه با یک اجماع برآورد 68 سنت به اشتراک بگذارید. DuPont است تعلیق کامل-سال راهنمایی با توجه به عدم اطمینان در مورد تاثیر شیوع کروناویروس و گفت: آن را به حالت تعلیق عملیات در چندین امکانات تولیدی که در خدمت صنعت خودرو.

Shake Shack (شک) – Shake Shack بازگشت یک مبلغ 10 میلیون وام را دریافت کرده بود از دولت ایالات متحده پس از رستوران های زنجیره ای قادر به افزایش سرمایه اضافی خود را در آن.

نوارتیس (NVS) – نوارتیس برنده تایید اداره غذا و دارو برای انجام یک آزمایش با استفاده از آن مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19. سوئیس در داروسازی گفت: محاکمه آغاز خواهد شد در عرض چند هفته و که آن را گزارش نتایج به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

فیلیپس (PHG) – Philips کشیده آن سال 2020 چشم انداز به عنوان coronavirus شیوع یک افزایش تلفات در هلندی بهداشت شرکت فن آوری خط پایین. تقاضا برای این شرکت هواکش افزایش یافته است در سراسر جهان, اما فیلیپس نیز شاهد کاهش قابل توجهی در تقاضا برای آن شخصی محصولات بهداشتی.

Facebook (FB) – Facebook حال برنامه ریزی برای معرفی یک بازی تلفن همراه برنامه امروز آن را در تلاش برای رقابت با ارائه از آمازون (AMZN), حرکت یا کشش ناگهانی الفبای (GOOGLE), یوتیوب و مایکروسافت (MSFT) میکسر.

وین استراحتگاه (وین) – مدیر ارشد اجرایی مت Maddox خواستار اواسط تا اواخر ماه مه بازگشایی نوار لاس وگاس با گسترده اقدامات ایمنی در محل. مادوکس را در تماس با آمد و در یک ستون نظر منتشر شده در نوادا مستقل اخبار سایت.

نروژی کروز خط (NCLH) – نروژی استخدام گلدمن ساکس برای کشف گزینه های تامین مالی مختلف از جمله امکان فروش سهام با توجه به وال استریت ژورنال. نروژی است که در تلاش برای حرکت به مشکلات مالی ناشی از این ویروس ناشی از industrywide shutdown.

میسی (M) – macy’s است کاوش نجات بسته مالی برای افزایش نقدینگی خود را با توجه به بلومبرگ گزارش. خرده فروش خواهد گزارش فروش اوراق قرضه توسط دارایی از جمله برخی از املاک و مستغلات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>