نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

اکسون موبیل (XOM) – اکسون ارسال شده توسط GAAP از دست دادن 14 سنت در هر سهم و غیر GAAP سود 53 سنت در هر سهم. اجماع برآورد شد برای یک تراز بین سود و ضرر سه ماهه. این شرکت اعلام کرد که 30% کاهش در هزینه های سرمایه و نیز کاهش پول نقد هزینه های عملیاتی با 15٪.

Clorox (CLX) – محصولات خانگی ساز به دست آورده $1.89 هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه ضرب و شتم $1.67 سهم اجماع برآورد. درآمد در آمد بالاتر از پیش بینی نیز هست. Clorox شاهد بزرگترین افزایش فروش در نزدیک به یک دهه با کمک یک افزایش در خرید و فروش مواد ضد عفونی کننده. این شرکت همچنین مطرح شده در آن سال درآمد پیش بینی شده است.

شورون (CVX) – غول نفتی نوشته شده در سه ماهه اول سود $1.93 هر سهم که شامل $660 میلیون نفر در یک زمان مطلوب اقلام است. درآمد ضرب و شتم پیش بینی. اجماع برآورد شده بود 68 سنت به اشتراک بگذارید. شورون گفت: این گام ها برای حفظ سود خود و برای مدیریت زمان رکود مسئولانه از جمله کاهش بیشتر در هزینه های سرمایه.

کلگیت-پالمولیو (CL) – مصرف کننده محصولات شرکت ضرب و شتم برآورد توسط یک پنی به اشتراک گذاری با سود سه ماهه 75 سنت در هر سهم. درآمد در آمد بالا برآورد نیز همچنان در حال افزایش نزدیک به 9 درصد جهش در فروش آن محصولات مراقبت شخصی در شمال امریکا است.

Estee Lauder (ال) – Estee Lauder در آمد 13 سنت به اشتراک گذاری جلوتر از برآوردهای با درآمد سه ماهه 86 سنت در هر سهم. لوازم آرایشی ساز درآمد نیز بالاتر وال استریت پیش بینی. سه ماهه فروش کاهش یافت و نزدیک به 11 درصد با توجه به بسته شدن فروشگاه ها و سالن های میان شیوع کروناویروس.

Honeywell (HON) – کنگلومرا گزارش درآمد سه ماهه از $2.21 هر سهم ضرب و شتم اجماع برآورد $1.95 یک سهم. درآمد از دست رفته, خیابان, پیش بینی, با این حال. Honeywell به حالت تعلیق در تمام سال راهنمایی با توجه به شیوع کروناویروس و گفت که انتظار دارد فروش چالش های زمانی که شرایط کنونی بازار باقی بماند.

رستوران برندها (QSR) – پدر و مادر از Popeyes, Tim Hortons و برگر کینگ 3 سنت کاهش یافت و سهم خجالتی از اجماع برآورد با سود سه ماهه از 48 سنت در هر سهم با درآمد مطابق با پیش بینی. Popeyes قابل مقایسه فروش رسید یک بهتر از حد انتظار 26.2% اما Tim Hortons دیدم همان رستوران فروش در پاییز بیشتر از حد انتظار 10.3%.

بوئینگ (BA) – بوئینگ مطرح شده از 25 میلیارد دلار در اوراق قرضه ارائه ششم-بزرگترین و جت ساز گفت: آن را نمی خواهد باید برای دریافت کمک های دولتی به عنوان یک نتیجه.

Amazon.com (AMZN) – آمازون به دست آورده $5.01 هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه خجالتی اجماع برآورد $6.25 یک سهم. درآمد خود را افزایش می, اما این غول خرده فروشی آنلاین گفت: ممکن است در پست اول خود را از دست دادن فصلنامه در پنج سال برای سه ماهه جاری با توجه به میلیاردها دلار آن را صرف در پاسخ به شیوع کروناویروس.

اپل (AAPL) – اپل گزارش سه ماهه درآمد از $2.55 هر سهم 29 سنت به اشتراک گذاری بالا تخمین می زند. درآمد نیز در آمد بالا وال استریت پیش بینی. در صورت عدم اطمینان اقتصادی اپل نکردن هر زمان-فروش سه ماهه ارشاد برای اولین بار از سال 2003. اپل مطرح شده آن در سه ماهه سود 6 درصد به 82 سنت در هر سهم و افزایش آن سهام بیع متقابل برنامه.

گرداب (WHR) – گرداب آمد در 34 سنت به اشتراک گذاری جلوتر از برآوردهای با سود سه ماهه از $2.82 هر سهم. لوازم خانگی ساز درآمد بالاتر از حد پیش بینی نیز هست. گرداب هوا بیشتر از حد انتظار دو رقمی کاهش در فروش به این سال به عنوان مصرف کنندگان را به خرید برخی از لوازم خانگی بزرگ.

United Airlines (UAL) – ایالات ارسال شده سه ماهه از دست دادن $2.57 هر سهم کوچکتر از دست دادن $3.47 است که تحلیلگران پیش بینی است. درآمد آمد در زیر تخمین می زند اما این شرکت گفت که معتقد است این موقعیت را برای جستن به عقب به شدت در هنگام سفر هوایی تقاضا می گرداند. به طور جداگانه متحد همراه با رقبا American Airlines (AAL) و Delta Air Lines (DAL) نیاز مسافران به سایش پوشش صورت در پرواز.

Gilead Sciences (زر اندود کردن) – جلعاد به دست آورده $1.68 هر سهم در سه ماهه اول سال 11 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. دارو ساز درآمد ضرب و شتم پیش بینی نیز هست. جلعاد همچنین گفت: آن را به کار با شرکای بین المللی برای گسترش تولید مواد مخدر آن remdesivir دیده می شود به عنوان یک پتانسیل Covid-19 درمان است.

Amgen (AMGN) – Amgen گزارش درآمد سه ماهه از $4.17 هر سهم نسبت به یک اجماع برآورد $3.76 یک سهم. بیوتکنولوژی غول درآمد نیز در آمد بالا تخمین می زند. Amgen گفت: در آن مشغول به تحصیل شد که آیا آن دارو Otezla می تواند به عنوان یک درمان برای Covid-19.

ویزا (V) – ویزا ضرب و شتم برآورد 3 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه از $1.38 هر سهم. این شبکه پرداخت درآمد نیز ضرب و شتم وال استریت پیش بینی. ویزا کشیده کامل آن-پیش بینی سال با توجه به افزایش بیکاری و کاهش هزینه های مصرف کننده.

MGM استراحتگاه (MGM) – MGM از دست داده و 45 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه 10 سنت به اشتراک گذاری بیش از وال استریت انتظار بود. کازینو اپراتور درآمد نیز از دست رفته را تخمین می زند. MGM گفت: این برنامه ریزی برای باز کردن دو یا سه تا از آن قمار در لاس وگاس زمانی که نوار پاک شده است برای بازگشایی شده است.

وسترن دیجیتال (WDC) – وسترن دیجیتال 8 سنت کاهش یافت و خجالتی از اجماع برآورد با درآمد سه ماهه 85 سنت در هر سهم. دیسک درایو ساز درآمد نیز خجالتی تخمین می زند. این شرکت گفت: شیوع کروناویروس صدمه دیده بود تقاضا در چند تا از درایو سخت خود دسته ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de