سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: دلتا, AT&T, Biogen Netflix بکشد ضربه محکم و ناگهانی و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

Delta Air Lines (DAL) – دلتا از دست داده و 51 سنت در هر سهم در سه ماهه اول سال کمتر از 70 سنت به اشتراک گذاری وال استریت پیش بینی کرده بود. درآمد زیر پیش بینی, اما و کاهش 18% از یک سال پیش. دلتا گفت: این انتظار برای دریافت پشتیبانی از مراقبت با تصویب قانون توسط قانونگذاران و مراحل آن گرفته شده به صرفه جویی در پول نقد را کاهش آن نقدی روزانه-میزان سوختگی در نیم.

AT&T (T) – AT&T در گزارش درآمد سه ماهه 84 سنت در هر سهم یک پنی یک سهم زیر تخمین می زند. درآمد نیز از دست رفته و پیش بینی. این شرکت گفت: شیوع کروناویروس است تیرگی مالی آن چشم انداز و آن را کشیده و در آن سال پیش بینی شده است.

کیمبرلی-کلارک (KMB) – مصرف کننده محصولات شرکت به دست آورده $2.13 هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه ضرب و شتم $1.97 سهم اجماع برآورد. درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی رانده شده توسط یک 11% پرش آلی فروش به مصرف کنندگان مواجه نگردند تا در موارد ضروری. کیمبرلی-کلارک است که خروج کامل آن-پیش بینی سال با توجه به ابهامات اطراف Covid-19 بیماری همه گیر.

تلاش تشخیص (DGX) – تلاش در گفت و گو با آغاز تست برای Covid-19 آنتی بادی در آن پزشکی آزمایشگاه با استفاده از آزمون های ساخته شده توسط Abbott Laboratories (ABT) و یک واحد از PerkinElmer (PKI). به طور جداگانه تلاش در گزارش درآمد سه ماهه 94 سنت در هر سهم 5 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد نیز در صدر انتظارات. تلاش تصریح کرد اظهارات قبلی که تست دوره به شدت کاهش یافته بود در هفته های اخیر.

Biogen (BIIB) – بیوتکنولوژی شرکت در گزارش درآمد سه ماهه از $9.14 هر سهم ضرب و شتم اجماع برآورد $7.73 یک سهم. درآمد در آمد بالاتر از پیش بینی نیز هست. Biogen گفت: این بیماری همه گیر را معرفی کرده بود به طور بالقوه غیرقابل سنجش خطرات برای کسب و کار خود اما معتقد است قانع کننده فرصت ها همچنان وجود دارد در درمان آن است که به دنبال.

Netflix بکشد (NFLX) – Netflix به دست اورد نزدیک به 16 میلیون مشترک در طول سه ماهه اول به عنوان همه گیر مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات در زمان برگزاری نزدیک به دو برابر آنچه که جریان ویدئو خدمات پیش بینی کرده بود. این شرکت گفت: این انتظار می رود که سرعت رشد کند. Netflix نیز گزارش داد 8 سنت به اشتراک گذاری دست در سود سه ماهه در $1.57 هر سهم با درآمد اساسا در خط با انتظارات است.

Chipotle Mexican Grill (CMG) – Chipotle گزارش درآمد سه ماهه از $3.08 هر سهم با 18 سنت افزایش سهم بالاتر از تخمین می زند. رستوران های زنجیره ای درآمد در خط با تخمین می زند. 80% پرش در سفارشات آنلاین کمک کند تاثیر منفی کاهش در رستوران ناهار خوری با توجه به شیوع کروناویروس.

Texas Instruments (TXN) – Texas Instruments ضرب و شتم برآورد با 24 سنت به اشتراک گذاری با سود سه ماهه از $1.24 هر سهم. این chipmaker درآمد نیز ضرب و شتم وال استریت پیش بینی های این شرکت گفت: شیوع ویروس خواهد رسید درآمد این سه ماهه پیش بینی اعداد است که در زیر تحلیلگران پیش بینی.

ضربه محکم و ناگهانی (SNAP) – ضربه محکم و ناگهانی از دست داده و 8 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه یک پنی به اشتراک گذاری گسترده تر از تحلیلگران انتظار داشتند. رسانه های اجتماعی شرکت گزارش بهتر از حد انتظار درآمد و افزایش تعداد کاربر, اما, به عنوان استفاده از آن نرم افزار شروع به پریدن کرد و با مردم بیشتر در خانه ماندن.

United Airlines (UAL) – متحده اعلام کرد ثانویه سهام ارائه بیش از 39 میلیون سهم به جمع آوری بیش از 1 میلیارد دلار. ارائه شد در قیمت $26.50 هر سهم 4.9 درصد کمتر روز سه شنبه ،

شورون (CVX) – شورون بود به دستور کاخ سفید به باد کردن آن ونزوئلا عملیات در دسامبر 1. شورون تنها عمده ایالات متحده شرکت نفت هنوز عامل در ونزوئلا.

Expedia (باغ) – Expedia نزدیک است یک معامله به فروش سهام به بخش خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت Silver Lake Partners و آپولو مدیریت جهانی (APO) با توجه به منابع. چنین معامله خواهد افزایش حدود 1 میلیارد دلار با Expedia به دنبال جمع آوری پول به عنوان همه گیر طول می کشد تلفات سنگین در Expedia آنلاین سفر رزرو.

Medtronic (MDT) – Medtronic گفت: درآمد در حال سقوط در هفته های اخیر به عنوان بيمارستان تاخیر روش انتخابی است که با استفاده از Medtronic را دستگاه های پزشکی.

میسی (M) – macy’s است که به دنبال به جمع آوری تا آنجا که $5 میلیارد بدهی به گفته افراد آشنا با این موضوع صحبت کرد که به CNBC. خرده فروش است گفت: باید با تمرکز بر ورشکستگی گزینه در زمان فعلی.

Lyft (LYFT) – Lyft خود کناره 2020 ارشاد گفت: این بیماری همه گیر است که با داشتن یک اثر منفی بر سوار جلد است. آن گفت: این امر نشان دقیق اقدامات برای آب و هوا شیوع ویروس در اوایل ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>