نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

CVS سلامت (CVS) – فروشگاه های مواد مخدر اپراتور ضرب و شتم برآورد 5 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه از $1.73 هر سهم. درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی و CVS به یک سال EPS چشم انداز $7.04 به $7.17 نسبت به یک اجماع برآورد $7.15 به اشتراک بگذارید.

Molson Coors (شیر) – آبجو آبجو به دست آورده $1.02 هر سهم برای سه ماهه چهارم نیز در بالای 78 سنت به اشتراک گذاری اجماع برآورد. درآمد نیز ضرب و شتم وال استریت پیش بینی با وجود آنچه Molson Coors تماس “قابل توجه headwinds و ادامه داد: حجم کاهش می یابد.”

Teva دارویی (تیوا) – بزرگترین generic داروسازی ضرب و شتم برآورد توسط یک پنی به اشتراک گذاری با سود سه ماهه 62 سنت در هر سهم. درآمد نیز در صدر انتظارات.

مودی (MCO) – اعتباری-رتبه آژانس به دست آورده $2.00 در هر سهم برای سه ماهه چهارم, 7 سنت به اشتراک گذاری بالا تخمین می زند. درآمد نیز در آمد بالاتر از پیش بینی های تحلیلگران. این شرکت در سال چشم انداز 2020 نیز تا حد زیادی بالاتر از اجماع. مودی گفت آن است که با بهره گیری از افزایش جهانی پیوند صدور و همچنین افزایش تقاضا برای تحقیق از آن مودی تجزیه و تحلیل واحد.

Shopify (فروشگاه) – تجارت الکترونیک پلت فرم شرکت به دست آورده است تنظیم 43 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه نسبت به یک اجماع برآورد 24 سنت به اشتراک بگذارید. درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی های قوی در جمعه سیاه و سایبر دوشنبه فروش در Shopify پلت فرم.

CyberArk نرم افزار (CYBR) – این شرکت امنیت سایبر ضرب و شتم برآورد 16 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه 97 سنت در هر سهم. درآمد نیز در آمد بالاتر از اجماع. CyberArk گفت که در آن سال EPS تنظیم چشم انداز $2.26-$2.38 زیر اجماع برآورد $2.79 یک سهم.

Lyft (LYFT) – Lyft از دست داد $1.19 هر سهم برای سه ماهه چهارم 20 سنت به اشتراک گذاری کمتر از وال استریت تا به حال شده است در انتظار. سوار-نقطه خدمات درآمد ضرب و شتم اجماع تخمین می زند. Lyft همچنین گفته است که هنوز هم در مسیر رسیدن به یک کلید اندازه گیری سودآوری تا پایان سال 2021.

Bed Bath & Beyond (BBBY) – با خانمان خرده فروش گفت: همان-فروش فروشگاه بود پایین بیشتر-از-انتظار 5.4 درصد در ماه دسامبر و ژانویه میان افزایش تبلیغاتی قیمت گذاری پایین تر از فروشگاه ترافیک و مسائل را با مدیریت موجودی.

Akamai Technologies (آکام) – Akamai تنظیم گزارش درآمد سه ماهه از $1.23 هر سهم 10 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. Akamai را ‘s درآمد نیز ضرب و شتم خیابانی پیش بینی. نتایج رانده شدند و با رشد قوی در آن ابر واحد های امنیتی و همچنین به عنوان خوش بین نتایج جستجو برای گل سرسبد آن تحویل محتوا پلت فرم کسب و کار.

حروف الفبا (GOOGLE) – الفبای Google واحد خواهد بود در دادگاه امروز به دنبال سرنگونی یکی از سه رکورد اتحادیه اروپا ضد تراست جریمه. گوگل تا به حال جریمه شده است $2.6 میلیارد دلار برای گفته علاقه خود را مقایسه قیمت سرویس خرید بیش از کسانی که از کوچکتر اروپایی رقبا.

شورای ملی مقاومت (NCR) – NCR ضرب و شتم برآورد توسط یک پنی به اشتراک گذاری با سود سه ماهه 85 سنت در هر سهم. پرداخت نرم افزار پردازش و ارائه دهنده خدمات درآمد نیز بالاتر از خیابان پیش بینی.

اتحادیه های غربی (وو) – اتحادیه های غربی گزارش درآمد سه ماهه 38 سنت در هر سهم 5 سنت یک سهم زیر تخمین می زند. شرکت پردازش پرداخت درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی ها و اتحادیه های غربی داد خوش بین چشم انداز سال 2020 است. این شرکت اعلام کرد که 13 درصد افزایش در سود سه ماهه خود را به عنوان به خوبی.

Macerich (MAC) – Macerich بود کاهش داد و به “کم وزنی” از “خنثی” در پیپر سندلر که فکر می کند سیمون اموال (SPG) کسب Taubman, مراکز (TCO) باعث می شود یک خرید از مرکز خرید اپراتور کمتر احتمال دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im