سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: Caterpillar, Dunkin’ مارک های آمازون, دیزنی و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

کاترپیلار (CAT) – سنگین سازنده تجهیزات و سهام کاهش داد و به “underperform” از “خنثی” در بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار که اشاره به کاهش شدید هزینه های سرمایه رکود در کلید کاترپیلار بازار.

Dunkin’ مارک های (DNKN) – کردیت سوئیس به رستوران های زنجیره ای سهام دو-ارتقاء به “بهتر” از “underperform,” اشاره به هر دو ارزیابی و شرکت 100% franchised برگزار می گردد مدل کسب و کار. این شرکت گفت که مدل یکی از جذاب ترین در صنعت رستوران و حکم حق بیمه به همسالان خود.

Palo Alto Networks (PANW) – این شرکت امنیت سایبر به روز رسانی شد به “خرید” از “انتظار” در Rosenblatt Securities که گفت: پالو آلتو است بهره از زمان کار در خانه روند.

Amazon.com (AMZN) – آمازون را متوقف پذیرش جدید مواد غذایی آنلاین مشتریان در میان موجی از تقاضا است و در حال حاضر قرار دادن متقاضیان جدید در لیست انتظار. آن را نیز کاهش خرید ساعت در برخی از غذاهای کل مکان به اولویت بندی سفارشات آنلاین از مشتریان موجود.

والت دیزنی (DIS) – دیزنی است furloughing 43,000 کارگران در آن والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در فلوریدا در حالی که اجازه می دهد آنها را برای حفظ منافع خود به مدت یک سال. والت دیزنی جهان بسته در اواسط ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس.

جی پی مورگان چیس (JPM) – بانک افزایش سقف بدهی استانداردهای جدید ترین خانه وام مسکن وام با توجه به گزارش رویترز. حرکت طراحی شده است به کاهش خطر وام ناشی از شیوع ویروس با وام گیرندگان در حال حاضر نیاز به 20 درصد پایین پرداخت و نمره های اعتباری حداقل 700.

میسی (M) – macy’s استخدام بانک سرمایه گذاری Lazard (LAZ) برای کشف خرده گزینه برای تقویت منابع مالی خود را با توجه به سلامت.

اپل (AAPL) حروف الفبا (GOOGLE) – اپل و الفبای Google واحد با هم کار خواهد کرد برای ایجاد تکنولوژی ردیابی هدف در کاهش گسترش coronavirus.

پیروزی گروه (TGI) – هوافضا قطعات ساز است furloughing حدود 2,300 کارگران در آمریکا و اروپا به عنوان بوئینگ تامین کننده معاملات با خاموش شدن از جت ساز جت تجاری تولید.

Honeywell (HON) – Honeywell امضای قرارداد قرض 1.5 میلیارد دلار از سیتی بانک و جی پی مورگان چیس و به صورت کلی اهداف شرکت. کنگلومرا گفت: موافقتنامه وام نمی محدود کردن توانایی خود را به پرداخت آن سود سهام.

Facebook (FB) – Facebook ad نرخ کاهش یافت و به 25 درصد در آوریل نسبت به ماه قبل با توجه به مطالعات انجام شده توسط وال استریت ژورنال. این می آید حتی به عنوان مردم بیشتر در خانه بماند و صرف زمان بیشتری را بر روی رسانه های اجتماعی.

شبکه و تنقلات (ظرف) – ظرف ممکن است قادر به ساخت یک برنامه ریزی شبکه های بی سیم با توجه به New York Post. یک منبع که انتظار می رود در یک گروه وام مقاله گفت که تامین مالی ممکن است از طریق به دلیل شیوع ویروس.

Gilead Sciences (زر اندود کردن) – جلعاد مبارزه با مواد مخدر remdesivir نشان داد وعده در مقدماتی coronavirus دادگاه با توجه به گزارش منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند. این گزارش گفت: این دارو ممکن است کاهش خطر مرگ به شدت بیمار بیماران.

بوئینگ (BA) – بوئینگ است که با توجه به طیف وسیعی از گزینه ها برای کاهش حقوق و دستمزد خود را با 10 درصد با توجه به منابع آشنا با این طرح صحبت کرد که به CNBC.

مسافران (TRV) – مسافران و دولت مزرعه جدیدترین خودرو شرکت های بیمه به بریده بریده حق بیمه و ارائه بازپرداخت به صورت خودکار مشتریان بیمه به عنوان حجم رانندگی, فرو, با توجه به شیوع ویروس.

Okta (اکتا) – Okta به روز رسانی شد به “بهتر” از “بازار ” انجام” در BMO Capital Markets که انتظار سازنده هویت نرم افزار مدیریت برای بهره مندی از ویروس ناشی از تغییرات چگونه مردم زندگی می کنند و کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>