Taubman, مراکز (TCO) – بازار اپراتور Simon Property Group (SPG) خرید رقیب Taubman برای $52.50 هر سهم به صورت نقدی و یا در حدود 3.6 میلیارد دلار است. Taubman, خواص را ادامه خواهد داد به مدیریت موجود در آن تیم اجرایی.

گروه تجاری زیتون سبز (AGN) – در داروسازی گزارش سه ماهه درآمد از $5.22 هر سهم در مقایسه با برآورد $4.57 یک سهم. درآمد نیز ضرب و شتم وال استریت پیش بینی کرد که این بهتر از حد انتظار تخصصی درمان و پزشکی عمومی در فروش.

Edgewell مراقبت شخصی (EPC) – سازنده شیک ریش تراش گزارش سه ماهه سود 55 سنت در هر سهم و بالاتر از اجماع برآورد 29 سنت به اشتراک بگذارید. درآمد بیش از برآورد به عنوان به خوبی و کامل آن-چشم انداز سال نیز اغلب بالاتر از خیابان پیش بینی. به طور جداگانه Edgewell به پایان رسید و قرارداد خود را برای خرید تیغ ساز هری پس از کمیسیون تجارت فدرال آمریکا نقل مکان کرد و برای جلوگیری از برخورد.

رستوران برندها (QSR) – اپراتور رستوران در گزارش سه ماهه سود 75 سنت در هر سهم 2 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد نیز در آمد بالاتر از پیش بینی. فروش قابل مقایسه بودند خجالتی از انتظارات در Tim Hortons و برگر کینگ اما به خوبی بالاتر از پیش بینی در Popeyes. این شرکت گفت: systemwide فروش در Popeyes زنجیره ای شروع به پریدن کرد 42 درصد با تشکر در بخش های بزرگ به آن محبوب تند ساندویچ مرغ.

الی لیلی (LLY) – لیلی و شریک Genentech گفت: خود را درمان تجربی برای شکل نادری از بیماری آلزایمر از دست رفته خود را هدف اصلی در مطالعه است.

L مارک های (LB) – L مارک نزدیک است یک معامله به فروش آن راز ویکتوریا بخش خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت چنار همکاران با توجه به منابع صحبت کرد که به CNBC. قیمت نمی تواند آموخته شود اما یک معامله می تواند اعلام کرد به محض این هفته است.

ماتل (MAT) – ماتل است که بستن دو کارخانه در آسیا بود و دیگری در کانادا آن را به عنوان به دنبال کاهش هزینه ها. اسباب بازی ساز شده است به دنبال ساده کردن آن تولید و عرضه زنجیره ای.

تسلا (TSLA) – تسلا باقی می ماند در دیده بان پس از یک هفته پر سر و صدا که دیدم در حرکت بیش از 100 دلار در هر سهم در هر دو جهت در سه تا پنج جلسه است. تسلا سهام ارسال شده 10 متوالی هفتگی سود و افزایش یافته است 127 درصد بیش که دهانه.

اپل (AAPL) – اپل ممکن است به تعویق انداختن راه اندازی آیفون ارزان با توجه به coronavirus با توجه به گزارش منتشر شده در چین.

یام چین (YUMC) – یام چین کارمند در شمال غربی چین مسئول آماده سازی مواد غذایی تایید شد به coronavirus با توجه به جهانی برابر است.

ویلیس برج واتسون (WLTW) – سهام بود کاهش داد و به “خنثی” از “بهتر” در کردیت سوئیس در یک ارزیابی تماس بگیرید. مشاوره شرکت تا به حال گزارش بهتر از حد انتظار درآمد سه ماهه هفته گذشته سهام سقوط در میان 2020 درآمد هوا سقوط کرد که تا حدی زیر اجماع.

فدرال اکسپرس (FDX) – فدرال اکسپرس به روز رسانی شد به “خرید” از “خنثی” در UBS که فکر می کند اجماع انتظارات پایین هستند برای شرکت و حاشیه سود در فدرال اکسپرس را بیان خدمات را گسترش خواهد داد.

جهان کشتی کج (WWE) – جهانی کشتی شد کاهش داد و به “کم وزنی” از “اضافه وزن” در ولز فارگو اوراق بهادار با قیمت هدف کاهش به 36 دلار در هر سهم از 80 $به اشتراک بگذارید. ولز فارگو گفت: وجود داشته است “بیش از حد بسیاری از احتراق ناقص در چند” و این که این شرکت نیاز به یک جدید CFO و به موضوع در دراز مدت هدایت شود.

Nvidia (NVDA) – سرمایه RBC افزایش قیمت آن هدف برای گرافیک تراشه ساز سهام به $301 هر سهم از $251 گفت: در سه ماهه پایان ژانویه 31 است به احتمال زیاد به می آیند در بالای high end این شرکت راهنمایی با توجه به قوی بازی و مرکز داده بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im