سهام در آسیا افزایش یافت در روز سه شنبه بازارهای عمده منطقه ای بسته برای تعطیلات.

هانگ سنگ در هنگ کنگ رشد شاخص 1.08% به پایان آن روز معاملاتی در 23,868.66 پس از بسته شدن بیش از 4 درصد کاهش در روز دوشنبه. شهر دولت اعلام کرد در روز دوشنبه که دلار هنگ کنگ اقتصاد قرارداد 8.9 درصد در سه ماهه اول نسبت به سال پیش از آن بیشترین کاهش ثبت شده از سال 1974.

در بیانیه ای هنگ کنگ, مالی, منشی, Paul Chan گفت: “محیط خارجی است که هنوز هم بسیار چالش برانگیز” حتی اگر وضعیت ویروس در شهر “به نظر می رسد تحت کنترل است.”

“رفتن به جلو در سه ماهه دوم ما معتقدیم که حتی اگر وجود دارد, بهبود, بهبود تدریجی خواهد بود و” چان گفت.

در استرالیا, S&P/ASX 200 رز 1.64% به 5,407.10 با سهام عمده بانک ها مانند بانک مشترک المنافع استرالیا و Westpac همه پیشرفت. که آمد به عنوان بانک مرکزی استرالیا اعلام کرد تصمیم خود را برای حفظ سیاست.

“در سطح جهانی و بازارهای مالی در حال کار به طور موثر تر از آنها را یک ماه پیش اگر چه شرایط باید به طور کامل normalised,” رئیس بانک مرکزی استرالیا فیلیپ لاو گفت: در بیانیه ای اعلام تصمیم بانک مرکزی. “هیئت مدیره نمی خواهد افزایش نرخ بهره تا زمانی که پیشرفت در حال ساخته شده نسبت به اشتغال کامل و آن را با اعتماد به نفس است که نرخ تورم خواهد بود پایدار در عرض 2-3 درصد هدف گروه است.”

در جای دیگر در سنگاپور Straits Times شاخص به دست آورد 0.78% در بعد از ظهر تجارت است. به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن رشد شاخص 0.91%.

در داده های اقتصادی مقابل اندونزی در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی چاپ در آمد کمتر از انتظارات با توجه به انتخاب. تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول افزایش یافت 2.97% در سال در سال اساس در سه ماهه اول در مقایسه با انتظارات برای یک 4.04% افزایش در یک نظرسنجی رویترز.

بازار در چین و ژاپن و کره جنوبی بسته شد در روز سه شنبه برای تعطیلات.

سرمایه گذاران همچنین در ادامه به تماشای تحولات جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مقامات در سراسر جهان شروع به برداشتن گام به باز شدن اجتماعی فاصله اقدامات در محل قرار داده برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. که با این حال می آید به دلیل افزایش متحده-چین تنش است.

آمپر سرمایه گذار شین الیور گفت: CNBC “و نشانه” روز جمعه که آن را “راه خیلی زود” می گویند که بازار “میخوام مستقیما از اینجا.”

“من فکر می کنم ما در حال میخوام دیدن برخی زیبا و برخی بسیار دشوار و اطلاعات در سطح جهان در استرالیا به عنوان (ع) در آسیا بیش از چند ماه آینده گفت:” الیور که سر از استراتژی سرمایه گذاری و اقتصاددان ارشد در شرکت است. “من فکر می کنم آن زمان منتظر فرصت های بهتر برای خرید به بازار است.”

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 99.354 بعد از دیدن زودتر از 99.577.

ین داد و ستد در 106.71 هر دلار پس از دیدن سطح حدود 107 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6451 پس از عبور از $0.654 سطح هفته گذشته است.

قیمت نفت بيشتر در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 6.84% به $29.06 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز شروع به پریدن کرد 9.37 درصد به $22.30 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de