سهام در آسیا تجارت پایین تر; قیمت نفت پرش به اوپک و متحدان نهایی رکورد تولید برش

سهام در آسیا ریزش صبح روز دوشنبه به عنوان سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن به توافق رسیدند در یک رکورد تولید نفت را کاهش دهد.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 1.04% در اوایل تجارت در حالی که شاخص Topix غوطه ور 0.94%. کره جنوبی Kospi نیز کاهش یافته است 0.63% به عنوان سهام خودروساز هیوندای موتور کاهش یافت و در حدود 2٪.

در بازار هنگ کنگ و استرالیا بسته شده روز دوشنبه عید پاک یکشنبه.

قیمت نفت افزایش یافت در صبح از معاملات. بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت شد تا 2.32% به $32.21 در هر بشکه رسید. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام اضافه شده 2.72% به $23.38 در هر بشکه رسید.

این حرکت پس از اوپک و متحدان آن شناخته شده است در مجموع به عنوان اوپک+, نهایی توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز است. که بزرگترین کاهش در تاریخ است.

تحولات اطراف جهانی coronavirus همه گیر نیز به احتمال زیاد به ادامه توزین در تمایلات سرمایه گذار با بیش از 1.8 میلیون موارد تایید شده در سطح جهان در حالی که حداقل 112,241 زندگی خود گرفته اند و با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.505 پس از کاهش از سطوح بالاتر از 100 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 108.35 هر دلار پس از دیدن سطح بالا 108.8 هفته گذشته است. دلار استرالیا تغییر در $0.6339 پس از صعود از سطوح زیر $0.62 در معاملات هفته.

آنچه در شیر برای روز شنبه:

  • هند: شاخص قیمت مصرف کننده در ماه مارس در 8:00 p. m. HK/گناه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>