سهام در آسیا مجموعه ای به افزایش به عنوان داو می بیند بزرگترین 3-بعد از افزایش تقریبا در 90 سال

سهام در آسیا راه اندازی شد به تجارت بالاتر در روز جمعه پس از میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت یک شبه به بزرگترین آن 3-بعد از افزایش از سال 1931 است.

معاملات آتی با اشاره به بالاتر باز برای سهام در ژاپن است. شاخص Nikkei در ژاپن قرارداد آتی در شیکاگو بود که در 19,320 در حالی که همتای آن در اوزاکا بود که در 19,100. که در مقایسه برابر شاخص نیکی 225 در ژاپن گذشته در 18,664.60.

در ضمن سهام در استرالیا افزایش یافت در اوایل تجارت با S&P/ASX 200 تا بیش از 2٪.

در اقتصادی, جلو, صنعتی چین سود داده ها را برای ماه فوریه را برای در حدود 9:30 صبح هنگ کنگ/گناه در روز جمعه. انتشار می تواند سرنخ به تاثیر اقتصادی coronavirus در چین که در آن اولین بیماری گزارش شده است.

یک شبه stateside داو سر به فلک کشید 1,351.62 امتیاز به 22,552.17, دربندی بزرگترین آن سه روز خروش از سال 1931 است. S&P 500 نیز ارسال شده سه روز winning streak افزایش 6.2% به پایان آن روز معاملاتی در 2,630.07. شاخص Nasdaq Composite با پیشرفته 5.6% در 7,797.5.

مجلس سنای آمریکا به اتفاق آرا تصویب تاریخی 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد یکشنبه شب با محرک لایحه در حال حاضر رهبری برای خانه, که فشار برای تصویب آن رای صدای صبح جمعه. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: این لایحه تصویب خواهد شد “با حمایت هر دو حزب.”

هنوز بیکاری ادعا می کند سود در ایالات متحده در حال افزایش یافت و به 3.28 میلیون در هفته گذشته با توجه به وزارت کار — تا حد یک رکورد است. که با این حال هنوز هم پایین تر از وخیم ترین برآوردها در وال استریت.

در همین حال ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جروم پاول روز پنجشنبه گفت که بانک مرکزی نمی خواهد “اجرا از مهمات” برای نگه داشتن اقتصاد پایدار است.

“ما قاضی بازارهای در حال قیمت گذاری در کوتاه تیز ما رکود” جوزف کپورسو ارشد استراتژیست ارز در بانک مشترک المنافع استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید. “ترس ما این است که افزایش در تعداد مدعیان بیکاری – حتی اگر این مزایا پرداخت می شود به زودی افزایش – قرعه کشی خواهد شد-از رکود اقتصادی طولانی تر از بازار انتظار می رود.”

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.352 پس از سقوط از سطوح بالاتر از 100 روز گذشته است.

ین داد و ستد در 109.31 در برابر دلار پس از تقویت از سطوح بالای 110 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6057 بعد از دیدن سطح زیر $0.58 پیش از آن در هفته معاملاتی.

در اینجا نگاهی به آنچه در شیر در روز معاملاتی پیش رو:

  • چین: صنعتی سود برای فوریه در ساعت 9:30 صبح هنگ کنگ/گناه

CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>