سهام در آسیا مجموعه ای برای مخلوط کردن چین تولید ناخالص داخلی پیش رو

سهام در آسیا راه اندازی شد برای باز کردن مخلوط به عنوان سرمایه گذاران در انتظار انتشار یک کشت اقتصادی چین داده و انتظار می رود در روز جمعه صبح.

معاملات آتی با اشاره به مخلوط باز برای سهام ژاپن. شاخص Nikkei در ژاپن قرارداد آتی در شیکاگو بود که در 19,860 در حالی که همتای آن در اوزاکا بود که در 19,200. که در مقایسه برابر شاخص نیکی 225 در ژاپن گذشته در 19,290.20.

در ضمن سهام در استرالیا بودند به لبه بالاتر است. SPI قرارداد آتی در گذشته در 5,431 نسبت به S&P/ASX 200 گذشته در 5,416.30.

تولید ناخالص داخلی چین انتشار پیش

تولید ناخالص داخلی چین چاپ برای سه ماهه اول انتظار می رود که در حدود 10:00 a. m. HK/گناه در روز جمعه همراه با دیتا برای تولید صنعتی و همچنین خرده فروشی در ماه مارس.

سرمایه گذاران شده است از نزدیک به تماشای اقتصادی از چین به دنبال بینش در قدر از coronavirus اقتصادی.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار می رود تولید ناخالص داخلی چین به کاهش یافته است 6.5% از سال گذشته افت شدید از 6 درصد رشد ثبت شده در سه ماهه چهارم سال 2019. که همچنین می تواند اولین کاهش فصلی از سال 1992 زمانی که چین شروع گزارش تولید ناخالص داخلی با توجه به انتخاب.

شاخص های آتی ایالات متحده موشک وار رفتن

در ضمن ما آتی سهام شروع به پریدن کرد در شبانه تجارت stateside پس از یک گزارش که گفت: Gilead Sciences مواد مخدر نشان دادن اثربخشی در درمان coronavirus. میانگین صنعتی داو جونز آتی سر به فلک کشید و 903 امتیاز با اشاره ضمنی به دست آوردن حدود 890 امتیاز در روز جمعه. S&P 500 آتی و نزدک آتی نیز با اشاره به جمعه باز کردن دستاوردهای این دو شاخص.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 100.025 پس از عبور از 100 سد در اوایل.

ین داد و ستد در 108.05 دلار در هر رابطه دیده می شود سطح زیر 107.4 پیش از آن در هفته معاملاتی. دلار استرالیا تغییر در $0.6362 هنوز خاموش سطوح بالاتر از $0.64 دیده می شود در اوایل این هفته.

آنچه در شیر برای جمعه:

  • چین: سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی میزان خرده فروشی در ماه مارس تولید صنعتی برای ماه مارس در ساعت 10:00 a.m هنگ کنگ/گناه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>