سهام صورت headwinds به عنوان سرمایه گذاران نگاه به جلو به یک درآمد هفته یک نشست بانک فدرال و دولت reopenings

یک نقاب عابر پیاده حمل بطری آب پیاده روی گذشته شارژ Bull مجسمه در پایین منهتن در مارس 02, 2020 در شهر نیویورک است.

بروس بنت | گتی ایماژ

بازار سهام در حال تلاش برای پیشرفت به عنوان یک هفته از حوادث در سراسر رول از جمله فدرال رزرو در نشست اولین نگاه پس از خاموش شدن رشد اقتصادی و درآمد از بیش از یک پنجم از S&P 500 شرکت.

این یک هفته پر مشغله برای درآمد و برخی از بزرگترین تراشه های آبی هستند به احتمال زیاد برای پیوستن به لیست در حال رشد از شرکت های خروج هدایت در میان عدم اطمینان از نحوه coronavirus و خاموش شدن ناگهانی هستند تأثیر کسب و کار خود را. اپل, مایکروسافت, آمازون, Facebook, بوئینگ و مک دونالد در میان حدود 140 S&P 500 شرکت گزارش سه ماهه اول نتایج.

سرمایه گذاران نیز خواهد بود به تماشای پیشرفت بازگشایی فعالیت های کسب و کار در برخی از کشورها مانند گرجستان تگزاس و اوکلاهما و کارولینای جنوبی است. در همان زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ممکن است گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل به اوایل تابستان است. بسیاری از ایالت ها از جمله سخت ترین ضربه باقی می ماند به طور کامل تعطیل.

سهام بالاتر بود اما این شاخص های عمده خود را به حال اول منفی هفته در سه عنوان قیمت های نفت حفره حفره و سپس steadied در اواسط ، S&P 500 معامله شده در دو طرف کلید 2,800 سطح تمرکز سرمایه گذاران تیره, شرکت چشم انداز و عدم قطعیت در اطراف زمان بازگشایی اقتصاد است. حتی اگر چند متحده در حال از سرگیری برخی از فعالیت های مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مخالفت با گرجستان برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

روز جمعه شاخص S&P در بسته 2,836 پایین 1.3% این هفته.

درآمد برای سه ماهه اول بوده است تلخ تا کنون پایین حدود 14 درصد بر اساس برآورد و واقعی گزارش با توجه به Refinitiv. سه ماهه دوم نتایج انتظار می رود به مراتب بدتر کاهش 32.2%.

“اگر شما نگاهی که در آن جنگ واقعی است که در بازار آن را اساسی داستان” جاناتان گلوب رئیس سهام آمریکا استراتژیست در کردیت سوئیس. “اصول هستند که بازار باید پایین تر و از سوی دیگر تغذیه نوع قرار دادن انگشت شست خود را در مقیاس به نفع بازار است.”

گلوب گفت: این پتانسیل برای عود از شیوع این بیماری که در حال تماشا کنید اگر کسب و کار می تواند باز باقی می ماند هنگامی که آنها شروع به بالا. “مردم در حال تماشای آنچه که در مکان هایی مانند گرجستان, اما آنها همچنین تماشای آنچه که در سنگاپور و مکان در آسیا که در حال باز شدن است,” او گفت:. “در پایان روز واقعا وجود دارد چیزی است که واقعا مهم است. آن را تغذیه می کند. این ویروس در حال رفتن به خود را در دستور کار خود که آیا ما آن را می خواهم یا نه.”

تغذیه ضد تانک

فدرال رزرو در دیدار سه شنبه و چهارشنبه و در حالی که انتظار نمی رود به هر اقدام جدید آن به احتمال زیاد خواهد شد بحث در مورد بسیاری از برنامه های آن را به سرعت نورد برای حمایت از اقتصاد و فراهم کردن نقدینگی.

“من پیش بینی بدون اعمال نظر از هر چیزی با خرید و یا نرخ بهره جنبش” گفت: Luke Tilley اقتصاددان ارشد در ویلمینگتون اعتماد. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به شنیدن خیلی بیشتر از نظر خود شرح چه کار می کند و چیزهایی که هنوز هم نیاز به اتفاق می افتد.”

Tilley گفت: تغذیه را نیز به القای اعتماد به نفس و خود خرید دارایی و برنامه های دیگر برای حمایت از وام مسکن اعتباری شرکت ها و اوراق قرضه شهرداری ها کمک کرد را در گسترش بود که گسترش در سراسر بازارهای اعتباری. “آن را مانند نگاه ما به رهبری برای تشنج در بازارهای اعتباری, اما آنها آمده ایم پشت در,” او گفت:, و اضافه کرد که او انتظار دارد که فدرال ریزرو همچنین بحث در مورد برنامه هایی مانند حمایت خود را از کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام.

رئیس بانک فدرال جروم پاول همچنین انتظار می رود به صدای خوش بینانه در مورد بانک مرکزی توانایی برای کمک به اقتصاد با وجود عدم اطمینان به اقتصاد می افتد به یک کاهش بی سابقه در سه ماهه دوم. Tilley گفت که او انتظار دارد اقتصاد به قرارداد در سه ماهه دوم 40 درصد است.

گلوب گفت: این نشست بانک فدرال نیست به عنوان مهم به عنوان دیگران شده اند و از آنجا که بانک مرکزی در حال حاضر گرفته شده بسیاری از فوق العاده سیاست مراحل و وعده به انجام بیشتر به عنوان مورد نیاز است.

“فدرال رزرو آن را روشن ساخته است اگر آنها نیاز به ارائه نقدینگی به بازار آنها در حال رفتن به صبر کردن برای یک جلسه به آن را انجام دهد” او گفت:. “این که آیا شما در حال قرض گرفتن از بانک و یا این که آیا شما در حال قرض گرفتن در بازارهای سرمایه است که سرمایه در دسترس است بنابراین اقتصاد حرکت می کند … اثر خالص است که آن را نیز هل بازار سهام است.”

تاثیر اقتصادی

اولین تولید ناخالص داخلی انتظار می رود روز شنبه و از آن خواهد شد اولین نگاه کنید که چگونه در اوایل هفته از خاموش کردن نهفته اقتصاد گسترده تر. پیش بینی های گسترده ای دارد اعم و پیش بینی اجماع از Refinitiv در حال حاضر برای یک انقباض از 4.1 درصد. اقتصاددانان انتظار سه ماهه دوم را بزرگترین ضربه را از رکود اقتصادی است و پیش بینی های بسیاری برای نشان دادن یک انقباض بیش از 30 درصد.

برخی از اوایل سه ماهه دوم سال منتشر خواهد شد در هفته های آینده. فروش خودرو کاهش به یک قطره در مارس و خودرو سازان تعطیل تولید.

تاثیر که باید نشان می دهد تا در روز جمعه مارس فروش خودرو و شاخص تولید متعلق به ISM اما تنها-مهم ترین نقطه داده خواهد شد و پنج هفتگی مدعیان انتظار می رود دوباره به نشان می دهد میلیون ها نفر از کارگران امضا برای مزایای بیکاری.

تا کنون 26.5 میلیون مدعیان بیکاری واصل شده اند در آخرین پنج هفته پاک کردن همه کار سود ساخته شده پس از پایان رکود اقتصادی ، گزارش اشتغال ماه آوریل منتشر خواهد شد در 8 مه و اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری خواهد شد به احتمال زیاد اوج در ماه آوریل و یا ممکن است قبل از سقوط کردن.

“ما احتمالا دیدن یک نرخ بیکاری در 20 درصد و یا کمی بالاتر” Tilley گفت.

درآمد

گزارش های درآمدی انتظار می رود از یک طیف وسیعی از صنایع مانند تکنولوژی, سلامت, مراقبت های انرژی و دفاع. Merck, Pfizer, AstraZeneca Humana و سرود در میان مراقبت های بهداشتی با نام های گزارش. بزرگ شرکت های نفتی اکسون موبیل و شورون هر دو انتشار نتایج در روز جمعه و نظرات خود را در مورد چگونه آنها در واکنش به تکان دهنده کاهش در قیمت های نفت خام در هفته گذشته مهم خواهد بود.

نفت قراردادهای آتی قرارداد ممکن است کبوتر به قلمرو منفی شنبه و سه شنبه به عنوان قیمت ها در بسیاری از نقطه های بازار. که قرارداد منقضی شده شنبه و ژوئن قرارداد آتی برای وست تگزاس اینترمدیت مستقر در $16.94 در هر بشکه روز جمعه به پایین در حدود 7.3 درصد در هفته و حدود 5 دلار کمتر از قیمت نفت برنت در معاملات آتی.

“درآمد مهم ترین داستان این است نه آنچه که اتفاق می افتد این سه ماهه آن چه مدت طول می کشد برای بازگشت به اوج درآمد دوباره گفت:” Golub. “من تخمین می زنند این است که رفتن را به مدت سه سال به عقب بر گردیم به اوج سود. اما تخمین می زند در حال حاضر منعکس کننده که آن را به نوبه خود به حالت عادی چیزی نزدیک به سه ماهه سوم سال آینده. من فکر می کنم که بیش از حد خوش بینانه است.بخش دوم از درآمد داستان این است که چگونه تخمین سریع در حال پایین آمدن.”

او گفت: در سه ماهه اول سود هر سهم نگاه به پایین کمی بیش از 12 درصد هر چند برخی برآوردها باید آنها را 16 درصد و یا 17 درصد. “ما تا به حال 10 بسیار سالم هفته و سه سالم نیست هفته. این واقعیت است که شما می تواند چنین منفی سه ماهه با تنها سه هفته بد که واقعا بد است.” Golub گفت. پیش بینی خود را برای یک 40 درصد کاهش در سه ماهه دوم سود.

هفته پیش رو تقویم

دوشنبه

درآمد: Check Point Software, بایر, آدیداس, Celanese, Canadian National Railway, Keurig, دکتر, فلفل, National Oilwell Varco, NXP, نیمه هادی, PPG Industries

شنبه

درآمد: الفبا, استارباکس, خون اشام, Merck, Pfizer, یو پی اس, D. R. Horton, Pepsico, Sirius XM, T. Rowe Price, کورنینگ, غرب, هوا, UBS, کامینز MSCI, Vale, Rockwell Automation, T. Rowe Price, Juniper, نیمه هادی, Akamai, Boyd, بازی, Cerner, FireEye Oneok Advanced Micro Devices, Mondelez

متحده فدرال رزرو در نشست دو روزه

8:30 صبح پیشرفته شاخص های اقتصادی

9:00.m S&P/Case-Shiller قیمت خانه

10:00 a. m. ضریب اطمینان مصرف کننده

جمعه

درآمد: بوئینگ, مایکروسافت, ایرباس, Facebook, تسلا, Qualcomm, سرود, AstraZeneca بوستون علمی گلاکسو, General Dynamics, مسترکارت, Norfolk Southern Humana, Northrop Grumman Sherwin-Williams, والرو, eBay Aflac ریموند جیمز, جنرال الکتریک, Avery Dennison و فریب درست, transocean

8:30 صبح سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی

10:00 a. m. پیش فروش خانه

ساعت 2 بعد از ظهر بیانیۀ فدرال ریزرو

2:30 p. m. رئیس بانک فدرال جروم پاول توجیهی

پنج شنبه

درآمد: Amazon.com اپل Comcast Gilead Sciences, توییتر, mcdonald’s, MGM استراحتگاه Beazer خانه BioMarn داروسازی, کابوت, نفت و گاز, ملینا, بهداشت و درمان مجهز با وسایل گرداب پارکر Hannifin مرداب و McLennan, نوکیا, رویال داچ شل, Stanley سیاه و دکر, شش, پرچم, مودی, Dunkin مارک Carlyle Group, Cigna, ConocoPhillips کرافت “هاینز” کلاگ Molson Coors دم ذخیره سازی عمومی

8:30 صبح مدعیان

8:30 صبح شخصی درآمد/هزینه

8:30 صبح شاخص هزینه اشتغال

8:45 a. m. شاخص مدیران خرید شیکاگو

جمعه

درآمد: اکسون موبیل شورون کلگیت-پالمولیو, Clorox Estee Lauder, Johnson Controls, Phillips 66 نیوئل مارک Weyerhaueser آپولو مدیریت جهانی Honeywell Newell برندها

ماهانه و فروش خودرو

9:45 a. m. شاخص مدیران خرید بخش تولید

10:00 a. m. شاخص تولید متعلق به ISM

10:00 a. m. مخارج ساخت و ساز

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>