سهام به پایان رسید جمعه بیشتر تخت به عنوان S&P 500 بار دیگر موفق به رسیدن به آن, مارس رکورد. معامله گران همچنین pored بیش از مخلوط اقتصادی و نگاه به واشنگتن برای سرنخ در بیشتر coronavirus محرک.

S&P 500 از دست داد کمتر از 0.1% به پایان برساند در 3,372.85 در حالی که نزدک کامپوزیت از دست 0.21% تا پایان روز در 11,019.3. شاخص Dow Jones Industrial Average 34.3 امتیاز یا 0.12% به پایان رسید و در 27,931.02.

بزرگ با تکنولوژی تحت فشار متوسط در اواخر روز معاملاتی به عنوان سهام آمازون و الفبای کاهش یافته است 0.41% و 0.79%.

سهام که سود بسیاری از اقتصادی بازگشایی, اما, کمک به جبران برخی از ضرر و زیان است. ایالات خطوط هوایی دلتا و جنوب غربی شد هر تا حداقل 0.5%. کارناوال پارسیان و نروژی کروز خط افزایش 1.6 درصد و 2.6 درصد بود. Nordstrom سهام پیشرفته بیش از 2٪.

عمده شاخص سهام همه مسجل هفتگی با وجود دستاوردهای جمعه را خاموش عمل معامله. S&P 500 اضافه شده 0.64% برای هفته سوم خود را مستقیما هفتگی به دست آورید. داو پیشرفته 1.8% این هفته است. نزدک نسبی laggard صعود کمتر از 0.1% پس از روز جمعه گذشته نزدیک است.

S&P 500 نیز فقط 0.6 درصد کمتر از آن در معاملات روزانه رکورد. گسترده تر شاخص بازار داد و ستد شده است بالاتر از آن رکورد بسته شدن بالا چندین بار در این هفته اما کاهش یافته است کوتاه از نقطه عطف.

“با S&P 500 با عدم سوراخ ماه فوریه آن سال 2020 اوج با وجود تلاش چند این هفته بسیاری از ناظران بر این باورند که نشانه روشنی از خستگی” فرانک Cappelleri مدیر اجرایی در Instinet گفت: در یک توجه داشته باشید. Cappelleri اشاره کرد سه Demark شاخص — اقدامات مورد استفاده توسط تکنسین های برای ارزیابی بازار, شتاب — دیده می شود سیگنال های فروش پاپ آپ بیش از 10 روز گذشته.

“در حالی که این اصلا همیشه با دقت بالا و/یا قبل یک کاهش بیش از سه سال گذشته شاخص S&P 500 در نهایت عقب کشیده به جایی که این سیگنال اولین ضربه در هر زمان” Cappelleri گفت.

این هفته به عقب و جلو عمل آمد و به عنوان سرمایه گذاران بین چرخش عمده سهام فن آوری — Facebook, آمازون, اپل, حروف الفبا, Netflix و مایکروسافت — و سهام شرکت هایی که سود از اقتصاد بازگشایی.

خرده فروشی مخلوط محرک مذاکرات در تمرکز

میزان خرده فروشی در ماه جولای افزایش 1.2 درصدی وزارت بازرگانی گفت. که در زیر یک داو جونز برآورد 2.3%. به استثنای خودرو, با این حال, خرده فروشی 1.9 درصد به بالا پیش بینی 1.2%.

در واشنگتن قانونگذاران به نظر می رسد قادر به حرکت به جلو با یک coronavirus محرک لایحه. این می تواند کشیدن در هفته به عنوان سنا در زنگ تفریح تا بعد از روز کارگر و عضو مجلس نمایندگان در حال حاضر در سمت چپ برای بقیه ماه.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: او نمی خواهد راه اندازی مجدد مذاکرات با جمهوری خواهان در این موضوع تا زمانی که افزایش کمک های خود را ارائه توسط $1 تریلیون. کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow همچنین گفت: CNBC “Squawk در خیابان” که دولت و دموکرات ها بودند در یک “بن بست.”

“با توجه به بن بست مالی جاری آن است که بسیار بعید است که مصرف کنندگان دریافت هرگونه پشتیبانی مالی در ماه اوت است. نیازی به گفتن نیست, چشم انداز برای ماه سپتامبر است که به شدت وابسته به سیاست های مالی” گفت: Aneta Markowska اقتصاددان ارشد در Jefferies, در یک توجه داشته باشید.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de