سهام بالا اما تا طلا و تحلیلگران می گویند این فلز رالی شروع

بیست کیلوگرم طلا و نقره آجر نشستن در ABC پالایشگاه تال در Sydney, New South Wales, استرالیا, در روز پنج شنبه, جولای 2, 2020.

David Gray | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

بورس های جهانی ادامه به تجمع به امید بهبود اقتصادی غلبه بر صعودی coronavirus موارد و در عین حال تحلیلگران باقی می ماند صعودی بیش از سرمایه گذار اشتها برای طلا در ماه های آینده.

چین سهام تمدید دستاوردهای روز پنج شنبه با شانگهای کامپوزیت شاخص پیشرو در آسیا بازارهای سهام بالاتر است. می آید بعد از روز دوشنبه صفحه اول سرمقاله در دولتی چین اوراق بهادار مجله که بسیاری از سرمایه گذاران به عنوان تفسیر رسمی تشویق به خرید سهام است.

شاخص های سهام اروپا نیز معامله در قلمرو مثبت در معاملات صبح در حالی که وال استریت را tech-سنگین نزدک بریده یکی دیگر از تازه رکورد بسته بالا در جلسه قبلی.

این می آید به عنوان شرکت کنندگان در بازار به نظر می رسد امیدوار است که عظیم اورژانس اقدامات محرک اقتصادی به زودی می تواند به پیدا کردن راه خود را از طریق به درآمد شرکت ها.

در همان زمان سرمایه گذاران هنوز هم به دنبال ایمنی در میان همه گیر نگرانی و قیمت طلا روز چهارشنبه افزایش یافت و بالاتر از سطح فنی از 1800 دلار در هر اونس برای اولین بار پس از سال 2011 است.

“ماکرو مجموعه ای بسیار کامل برای چیزی مانند طلا” مایکل Novogratz مدیر عامل و رئیس کهکشان دیجیتال گفت: CNBC “پول سریع” در روز چهارشنبه.

“فدرال رزرو و بانک های مرکزی در سراسر جهان فقط به چاپ پول – پول بیشتر و پول بیشتر و پول بیشتر. و به این ترتیب طلا در حال رفتن را از پیر اوج $1,950 یا چیزی و آن را در حال رفتن به رفتن نگه دارید. من فکر می کنم ما فقط شروع این حرکت” Novogratz ادامه داد.

“ما در غیرمنطقی فراوان منطقه در بازارهای اما آن سخت است برای کشف کردن که در آن است که متوقف می شود,” او گفت: قبل از اضافه کردن: “ما در یک حباب.”

نقطه آتی طلا در $1,813 هر اونس تروی از صبح پنجشنبه در اطراف 0.2% برای جلسه.

‘سحر و جادو, اخبار’

بازار تمرکز باقی می ماند تا حد زیادی هماهنگ به نگرانی بیش از افزایش تعداد coronavirus موارد به عنوان جهانی Covid-19 عفونت پیشی گرفته 12 میلیون دلار در روز شنبه با بیش از نیم میلیون مرگ و میر ناشی از.

بهداشت جهانی بحران باعث شده است تا بانک های مرکزی در سراسر جهان به خالی کردن گسترده اورژانس اقدامات محرک اقتصادی در تلاش برای تحریک یک بهبود اقتصادی.

طلا به طور سنتی استفاده می شود به عنوان پرچین در برابر تورم و قیمت ها به طور معمول حرکت بالاتر که شرایط اقتصادی رو به زوال.

اما تا حدودی counterintuitively جهانی سهام و طلا قیمت هر دو دیده می شود در حال حرکت بالاتر در حال حاضر.

تحلیلگران می گویند محرک از بانک مرکزی و اضافی عرضه پول است که می تواند ایجاد — برگ طلا به خوبی قرار داده شده برای تجمع در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت.

“آنچه ما می خواهیم سرمایه گذاران به انجام است برای شروع به تنوع و یک دارایی است که موظف است برای بالا رفتن خیلی بیشتر از طلا است” مایکل هاول مدیر عامل شرکت Crossborder سرمایه گفت: CNBC “Squawk Box اروپا” در روز پنج شنبه.

هاول گفت: موافقت ایالات متحده فدرال رزرو و بانک مرکزی چین هر دو پمپاژ پول به بازار شد “سحر و جادو اخبار” برای این فلز زرد پیش بینی قیمت طلا می تواند به صعود تا آنجا که 50 درصد بیش از 18 ماه آینده به آمار 2500 دلار در هر اونس.

برای قرار دادن که هوا به زمینه Bleakley مشورتی گروه پیتر Boockvar گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که او معتقد است این امر با قرار دادن طلا در دست زدن به فاصله یک تورم رکورد.

او استدلال کرد نقطه طلا 1980 بالا از 850 دلار در هر اونس خواهد بود در اطراف $2,600 در هر اونس در سال 2020 زمانی که تنظیم شده برای تورم است.

“این تجمع در طلا شده است بسیار منظم و مداوم پس از آن واقعا نشان می دهد که این بسیار یک سرمایه گذار بلند مدت پیشنهاد در حال حاضر” بوریس Schlossberg مدیر عامل FX استراتژی در BK مدیریت دارایی گفت: روز شنبه در CNBC “تجارت و ملت است.”

“من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد کاملا بسیاری از راه برای آن را به عنوان آن شروع به حرکت بالاتر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>