سهام مجموعه را به پرش در روز دوشنبه باز داو آتی افزایش بیش از 400 امتیاز

یک فرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی در طول وال استریت پس از بیشتر موارد از coronavirus تایید شد در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, 6 مارس سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

سهام ایالات متحده در معاملات آتی افزایش یافت در روز یکشنبه شب به عنوان وال استریت تلاش برای بازیابی از یکی دیگر از کاهش در هفته گذشته در حالی که سرمایه گذاران را تکان داد خاموش افزایش تنش میان عربستان سعودی و روسیه است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی بیش از 400 امتیاز بالاتر یا 2.1%. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با صعود بیش از 2٪.

هفته گذشته عمده به طور متوسط خود را ارسال سومین کاهش هفتگی در چهار. داو تضعیف 2.7% در حالی که S&P 500 از دست 2.1%. شاخص Nasdaq Composite با بسته هفته گذشته به پایین 1.7%. سهام نیز در بازار قلمرو به عنوان نگرانی از شیوع کروناویروس عملا تعطیل اقتصاد جهانی و مرطوب احساسات در سراسر سود شرکت.

اما برخی در وال استریت فکر می کنم بازار می تواند شروع به نوبه خود گوشه ای به زودی.

سرمایه گذار میلیاردر لایحه Ackman, بنیانگذار Pershing میدان مدیریت سرمایه گفت: در یک سری از توییت او “آغاز به خوش بینانه است.” او گفت: موارد در نیویورک یک نقطه داغ برای کروناویروس در آمریکا “به نظر می رسد اوج” در حالی که برخی از درمان “به نظر می رسد برای کمک به.”

“اگر این درست است که شدت و مرگ و میر می تواند بسیار پایین تر از پیش بینی, و ما می تواند نزدیک به گله ایمنی از بینی” Ackman همچنین گفت. “در حالی که آن را سخت به مثبت هنگامی که ما می دانیم که ده ها هزار نفر بیشتر می میرند و بسیاری از خواهد شد به شدت بیمار من هیچ چاره ای جز به بیشتر خوش بینانه در مورد آینده متوسط بر اساس داده ها و حقایق من به تازگی دیده.”

ماه گذشته Ackman به نام ایالات متحده به طور کامل تعطیل برای 30 روز به عنوان یک راه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. “جهنم در حال آمدن است” Ackman گفت CNBC “نتیجهی گزارش” در مارس 18.

تعداد coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان کاهش یافته است کمی در نیویورک در حالی که ترشحات هستند تا رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز یکشنبه گفت. ایتالیا همچنین گزارش یکشنبه خود کوچکترین روزانه افزایش مرگ و میر در دو هفته.

تا مطمئن شوید که تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش شدت. بیش از 1.2 میلیون coronavirus موارد تایید شده است با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا کنون این کشور با اکثر موارد در بیش از 330,000. در شنبه تهمت هشدار داد “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مرگ” اشاره کرد ایالات متحده در چهره آن “سخت ترین هفته” در مبارزه خود را در برابر ویروس.

مارک Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل توصیه به سرمایه گذاران را محتاط باقی می ماند.

“تا زمانی که گسترش COVID-19 ویروس قله و ما در حال نزدیک شدن به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده, فروش, تظاهرات و تحصن خود را در پول نقد” گفت: Chaikin. “اگر ما خوش شانس برای دیدن یک درمان موثر وجود خواهد داشت مقدار زیادی از سود سرمایه فرصت است. برای من حفظ سرمایه مهمتر از سود سرمایه.”

آتی سهام را تکان داد خاموش عظیم کاهش قیمت نفت به عنوان یک کلید جلسه بین عمده کشورهای تولید کننده نفت به تعویق افتاد. خام ایالات متحده کاهش یافت و بیش از 7 درصد به $26.12 در هر بشکه رسید.

نشست بین اوپک و روسیه برنامه ریزی شده بود برای دوشنبه اما منابع آشنا با این موضوع گفت: CNBC آن را “به احتمال زیاد” را پنج شنبه. تاخیر می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت CNBC هفته گذشته او انتظار می رود هر دو کشور برای کاهش تولید تا 15 میلیون بشکه نفت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات کمک ایالات متحده خام پست بزرگترین-تا کنون هفتگی به دست آورید. وست تگزاس اینترمدیت آتی بسیج 12 درصد در هفته گذشته. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت نیز شروع به پریدن کرد 24 درصد در روز پنج شنبه برای بهترین روز خود را در رکورد بلند کردن قیمت سهام در آن روز به عنوان نگرانی در مورد مالی و ضرر و زیان در بخش انرژی کاسته.

خام گرفته شده ضرب و شتم در این سال به عنوان عربستان سعودی-رهبری اوپک و روسیه موفق به رسیدن به یک توافق بر کاهش تولید در حالی که گسترش جهانی coronavirus dampens چشم انداز تقاضا برای نفت است. سال به, تاریخ, قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت بیش از نیمی از ارزش خود را.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>