ملی اوراق بهادار’ هنر هوگان معتقد است اجماع نظر است که سهام باید مجددا در ماه مارس پایین اشتباه است.

با توجه به هوگان وجود دارد بیش از حد بسیاری از بی سابقه عوامل از جمله عمدی تصمیم به توقف اقتصاد نشان می دهد که بازار به دنبال یک دوره از پیش تعیین شده بر اساس روند تاریخی است.

“که سرعت که در آن ما به اصلاح در اینجا این است که سریعترین است که ما تا کنون دیده ام” شرکت رئیس استراتژیست بازار گفت: CNBC تجارت ملت” در روز جمعه. “معمولا طول می کشد تغذیه و قطعا کنگره یک زمان بسیار طولانی برای تنظیم به اینجا و در حال حاضر و برای پیدا کردن شرکت های بزرگ سیاست برای حمایت از اقتصاد و آنها را که در زمان ثبت.”

هوگان مشاهده ممکن است در خوش بینانه تر اما او انتظار تیز پایدار رالی.

“ما در وسط زمین که در آن ما کمی بیشتر از 20% پایین [و] کمی کمتر از 20 درصد از اوج,” او گفت:. “این است برای رفتن به یک محل ما بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن را از طریق بسیاری از نیمه اول.”

سهام لگد کردن ممکن است در قلمرو منفی. اما از آنجا که مارس 23 کم, S&P 500 و Dow باید رسید 23% و 24% بود.

ارتجاعی جای تعجب نیست هوگان.

پنج روز قبل از S&P 500 و Dow خود را پایین هوگان پیش بینی شده در “تجارت ملت” سهام پایین خواهد قبل از coronavirus موارد قله در ایالات متحده است.

در حال حاضر او را به دیدن برخی از پیشرفت در این ویروس ،

“اگر موارد جدید به ادامه فلات سپس 2021 است قطعا رفتن به دنبال یک کل خیلی بهتر از 2020,” او اضافه شده است. “من می خواهم استدلال می کنند که در نیمه دوم به نظر می رسد راه بهتر از نیمه اول این سال است.”

هوگان که 15 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت حدس آهسته و سنجیده بازگشایی اقتصاد خواهد شد به احتمال زیاد موفق خواهد بود و جرقه تقاضا دیوانگی.

“شده است وجود دارد بسیاری از تاخیر در مصرف,” او گفت:. “وجود قصد و شاید برخی از مقید کردن اقتصادی انرژی که منفجر به سه ماهه چهارم و قطعا به 2021.”

این سناریو با توجه به هوگان که باید با قرار دادن وال استریت و خیابان اصلی بصورتی پایدار و محکم پشت به رنگ سبز.

“شرکت های بزرگ امریکا است که توانایی برای بازگشت به محل نسبتا به سرعت. این است که یک بحران بزرگ مالی” هوگان گفت. “رفتن به این که اقتصاد ایالات متحده بود خیلی خوب رفو شکل و بنابراین شرکت های بزرگ امریکا را در ترازنامه است.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de