سهام انتظار می رود برای دیدن بیشتر نوسانات, حتی اگر تغذیه می شود سیاست حرکت

معامله گران در S&P گزینه های گودال در نزدیکی پایان معاملات روز Cboe بازارهای جهانی طبقه تجاری در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در شیکاگو, ایلینوی.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

در حال حاضر که سهام را وارد بازار بیشتر وحشی نوسان است انتظار می رود در هفته پیش رو به عنوان سرمایه گذاران در انتظار یک سیاست حرکت توسط فدرال رزرو است.

فدرال رزرو در دیدار سه شنبه و چهارشنبه است و انتظار می رود برخی از اقتصاددانان به آن معیار بودجه فدرال محدوده هدف بازگشت به صفر به عنوان اقتصاد به نظر می رسد بیشتر و بیشتر شبیه به آن می تواند به رکود اقتصادی به دلیل تاثیر coronavirus.

در هفته گذشته بازار به شدت پایین بود اما چرخش شدید در هر دو جهت از جمله خیره کننده 10% کاهش در شاخص Dow شنبه بدترین روز افت 1987 سقوط بازار و به دنبال آن در روز جمعه 9.3% دست آوردن بهترین روز در بیش از 11 سال است.

S&P 500 به پایان رسید تا 9.3% جمعه در 2,711 آن بهترین روز پس Oct. 28, 2008. S&P در حال حاضر 20.2 درصد کمتر از ماه فوریه آن بالا است.

استراتژیست می گویند بازار پاکسازی نشده است هر چند از آن می تواند نزدیک به پایین با برخی از انتظار شاخص S&P 500 به سقوط طریق 2,400 قبل از آن را می یابد یک طبقه.

“شما می توانید می گویند ما قیمت گذاری انواع باغ رکود” گفت: لری Calvasina ارشد ایالات متحده سهام استراتژیست در گلبولهای قرمز است. “ما آمده ایم تا با طیف وسیعی از 2300 به 2,600 به عنوان رکود خاک است.” او گفت: متوسط افت در طول رکود اقتصادی از دهه 1930 32 ٪ بود. شاخص S&P بوده است تا آنجا که 29 درصد آن Feb. 19 بالا است.

“اگر [S&P] رفت زیر 2,300 آن خواهد بود به شما گفتن این بازار است که قیمت گذاری در چیزی بدتر از یک رکود اقتصادی در این بحران مالی از دست دادیم 57 درصد و در حباب تکنولوژی ما از دست 49%” گفت: Calvasina.

S&P 500 به پایین بود 8.9 درصد در هفته بدترین حالت آن از دست دادن پس از هفته Feb. 28.

“من فکر می کنم ما نیاز به دریافت از طریق این هفته به طور خاص — این یکی که در آن کشور رفت و به تعطیل و در حال حاضر دومین اطراف از سیاست پاسخ. اگر آنها واقعا انجام را bazookas ما باید رفو نزدیک” به پایین و گفت: بری نزدیک Ironsides اقتصاد کلان مدیر پژوهش.

اما استراتژیست همچنین اشاره می کنند که coronavirus غیر قابل پیش بینی است و از آن سخت است می گویند که آن را اوج حتی اگر بسیاری از اقتصاددانان انتظار یک جهش در رشد اقتصادی با سه ماهه چهارم.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام وضعیت اضطراری جمعه که اجازه می دهد تا او را به شیر آژانس های فدرال برای ارائه بودجه اضطراری و دیگر پاسخ به بحران است. رئیس جمهور همچنین اعلام کرد دولت خواهد خرید نفت برای پر کردن ذخایر نفت استراتژیک است و 1.4 میلیون کیت های آزمایش در دسترس خواهد بود در هفته آینده.

خانه توافق و تصویب یک لایحه است که می تواند کمک به افراد مبتلا به این بیماری با ارائه رایگان تست, مزایای بیکاری و پرداخت را ترک کنند.

بازار نیز به دنبال اقدام دیگری که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید می تواند شامل هدف کمک مالی به صنایع است که ضربه سخت مانند شرکت های هواپیمایی.

به عنوان جوامع در سراسر کشور تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس پتانسیل ضربه زدن به اقتصاد رشد می کند. شرکت ها باید گفت: کارگران به کار از خانه و دانشگاه در حال بستن دانشگاه ها تعداد انگشت شماری از کشورهای بسته مدارس دولتی و مهم ورزشی و رویدادهای دیگر لغو شده است.

“اگر آن را در واقع اعلام یک رکود اقتصادی آن را واقعا تنها بود سه ماه کاهش فعالیت” گفت: Knapp. “در سال 2008 بخش خانوار تا به حال بالاترین سطح بدهی آن را تا به حال و در بخش خانوار در هیچ موقعیت برای پاسخ به محرک. این کاملا متفاوت است.”

“ما می بینیم که در آن هستند امروز قیمت گذاری در رکود است. آن رفت و از رشد ترساندن را به رکود خاک” گفت: Calvasina. او گفت: بازار آماده است به حرکت می کند بالاتر است. “من فکر می کنم چیز دیگری ما رو برای دیدن در علاوه بر این به وحشت شدید رتبه بندی از احساسات شاخص ما نیاز به دیدن اخبار جریان بهتر بر روی این ویروس است.”

سرمایه گذاران همچنان به دنبال عمل بیشتر از واشنگتن و در هفته های آینده آن را نیز می توان سیاست بانک فدرال پاسخ است که می تواند درایو بازار است.

“با توجه به ادامه رشد در coronavirus موارد در آمریکا و در سطح جهان تیز بیشتر سفت در شرایط مالی و افزایش خطرات به چشم انداز اقتصادی ما در حال حاضر انتظار می رود کمیته برای کاهش نرخ وجوه 100bp در مارس 18, بازگشت سریعتر به بحران دوران 0-0.نرخ 25 ٪ از تحت قبلی ما تماس بگیرید برای دو 50bp مراحل در مارس و آوریل” گلدمن اقتصاددانان نوشت.

بانک مرکزی در روز پنج شنبه اعلام کرد که افزایش قابل توجهی در بودجه برای آن عملیات مخزن به ارائه نقدینگی برای کوتاه مدت تامین مالی بازار. همچنین گفت: این امر خرید طیف گسترده ای از وزارت خزانه داری اوراق بهادار در سراسر سررسید با 60 میلیارد دلار آن در حال حاضر با استفاده از به خرید اوراق خزانه به صورت ماهانه.

اقتصاددانان می گویند که تغذیه می تواند اعلام کند دیگر سیاست حرکت می کند مانند خرید وام مسکن اوراق بهادار. برخی انتظار آن را به بازگشت به یک “بیمار” موضع نشان دادن تمایل به نگه داشتن نرخ بهره بسیار کم برای مدت زمان طولانی.

تحلیلگران تماشای اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار که در آن گسترش منفجر کردن به طور چشمگیری در هفته گذشته بویژه در عملکرد بالا است. Calvasina گفت که او هنوز نگران است.

“ما باید مشکلات در انرژی. ما باید مشکلات در برخی از مهمان نوازی صنایع مرتبط. وجود دارد جیب استرس, اما برای من, زمانی که من در سراسر بسیاری S&P شرکت ترازنامه در شکل واقعا خوب” Calvasina گفت. “من فکر نمی کنم این است که طولانی مدت مرتب کردن بر اساس از رکود اقتصادی است.”

هفته پیش رو تقویم

دوشنبه

8:30 صبح Empire State تولید

4:00 p. m. تیک دیتا

شنبه

کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو جلسه آغاز می شود

8:30 صبح خرده فروشی

8:30 صبح رهبران کسب و کار بررسی

9:15 صبح به تولید صنعتی

10:00 a. m. موجودی کسب و کار

10:00 a. m. NAHB نظرسنجی

10:00 a. m. تکان

جمعه

8:30 صبح شروع ساخت مسکن

2:00 p. m. کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو تصمیم

2:30 p. m. رئیس بانک فدرال جروم پاول نشست خبری

پنج شنبه

8:30 صبح هفتگی مدعیان

8:30 صبح تولیدات بانک فدرال فیلادلفیا بررسی

8:30 صبح حساب جاری

جمعه

8:30 صبح فروش خانه های موجود

T

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>