بازارهای سهام گرفته شده بیمار دوباره به سرعت از coronavirus گسترش

بازارهای سهام در حال سقوط به شدت دوباره به عنوان کشور گزارش افزایش coronavirus موارد – تقویت سرمایه گذار نگران است که شیوع باعث گسترده اقتصادی آسیب.

ژاپن Nikkei رهبری fallers در آسیا و یک شب – 2 ٪ — به مقامات گزارش داد که یک زن که قبلا درمان شده و اعلام روشن COVID-19 تا به حال آزمایش مثبت برای بار دوم.

کره جنوبی در گزارش خود بزرگترین روزانه سنبله در موارد خروج از آن شاخص KOSPI بصورتی پایدار و محکم در قرمز.

:: تهمت میدارد پنس به ما منجر coronavirus پاسخ

خبر اول تایید COVID-19 مورد در کالیفرنیا مربوط به سفر خارج از کشور نیز کوتاه کرد.

Traders work through the closing minutes of trading Tuesday on the New York Stock Exchange floor on February 25, 2020 in New York City
پل Kavanagh, مدیر اجرایی Patronus همکاران می گوید آسمان را ایان کینگ به همین دلیل شیوع بیماری باعث شده است تا رکود ترس.

آتی پیشنهاد FTSE 100 لندن باز خواهد بود بیش از 1.4 درصد پایین از سرگیری فروش این هفته که تا به حال گرفته شده از یک استراحت در روز چهارشنبه با وجود نوسانات شدید.

شاخص های سهام ایالات متحده نیز پیش بینی به باز کردن در روز پنج شنبه بعد از ظهر با شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 در حال حاضر در حال انتظار برای از دست دادن حدود 1%.

بیشتر از کسب و کار

برآوردها نشان می دهد بیش از $3.6 trn (£2.8 trn) پاک شده از جهانی و ارزشهای بین دوشنبه و سه شنبه این هفته – عمدتا در نتیجه نگرانی در مورد آسیب به اقتصاد در سراسر جهان است.

در حالی که چین دومین اقتصاد بزرگ جهان شده است به طور گسترده ای مورد ستایش کارشناسان بهداشت برای تلاش های خود را برای جلوگیری از شیوع این سال آن آمده است در هزینه به خروجی در ساخت نیروگاه.

گسترده تعطیلی کارخانه و محدودیت در جنبش چپ کسب و کار در یک وقفه و تلاش برای امن لوازم زمانی که تولید شده است قادر به ادامه.

A man stands in front of empty supermarket shelves in Wuhan, the epicentre of the outbreak
تصویر: شیوع است مختل تامین کالا و مواد خام در چین

پژوهش و مشاوره اقتصاد سرمایه پیش بینی شده است نرخ رشد اقتصادی چین به قرارداد امسال از سطح حدود 6 درصد در طول دو سال گذشته.

رئیس آن آسیا اقتصاددان مارک ویلیامز و ارشد چین اقتصاددان جولیان Evans-Pritchard نوشت: “دیگر آن همچنان بیشتر احتمال دارد آن است که برخی از شرکت ها قادر نخواهد بود به کارگران پرداخت خواهد شد و یا کاهش پرداخت مردم غیر روحانی یا تعطیل در دسترس نباشد.”

سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه های امن بیش از ترس اروپا و ایالات متحده به دنبال خواهد داشت آسیا و مجبور به در آوردن مخل کنترل خود حاوی ویروس است.

طلا در حال حاضر تجارت در سطح دیده نمی شود پس از سال 2016 در حالی که بازده در 10 سال قرضه دولتی آمریکا نیز ضربه تازه ثبت پایین ترین نرخ در روز پنج شنبه.

قیمت نفت در حال فرو ریختن بیش از حد با نفت خام برنت در معاملات در 52 دلار در هر بشکه در ترس از رکود در تقاضا.

علاوه بر افزایش coronavirus موارد تعداد فزاینده ای از شرکت های بین المللی گزارش شده است یک تاثیر مالی.

مایکروسافت گفت: در شب چهارشنبه که در آن زنجیره تامین شد به حالت عادی بازگشت “در یک کندتر از پیش بینی” پس از چین آتن منعقد شد.

:: ویروس تلاطم می تواند به شرکت های هواپیمایی پوشش را کاهش

در روز پنج شنبه و آسیا متمرکز بانک استاندارد چارترد بستری کلیدی درآمد هدف را طولانی تر برای رسیدن به دلیل این ویروس کنترل.

Liverpool Standard Chartered logo
تصویر: استاندارد چارترد در لندن ذکر شده بانک Liverpool FC پیراهن حامیان

جان Menzies انگلستان-فهرست خدمات حمل و نقل هوایی کسب و کار حدود £6m-£9m آمار به سود سالانه از ویروس اما اضافه شده است که بر اساس این فرض بدترین خواهد بود بیش از در ماه ژوئن.

تعدادی از کسب و کار در انگلستان شده اند درخواست کارگران برای جلوگیری از دفتر و محل کار از راه دور هر چند مقام دولتی مشاوره در این مرحله است که برای شرکت ها به یک روش معقول به عنوان اکثریت قریب به اتفاق مشکوک COVID-19 موارد تبدیل به منفی است.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>