آتی سهام مخزن ضربه محدود کردن’ توقف پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار; داو مجموعه به سقوط 1,100 امتیاز

قراردادهای آتی به آمریکا شاخص سهام داو اوایل روز شنبه پس از یک آدرس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به سرکوب نگرانی از رکود اقتصادی ممکن است از coronavirus.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز شاخص S&P 500 و Nasdaq-100 همه آمار به اصطلاح حد آستانه پایین در یک نقطه با بیش از 5% قبل از بریده کسانی که تلفات کمی. در گذشته تعداد داو آتی حق داشتند در آن آستانه است که توقف معاملات. داو آتی ضمنی از دست دادن بیش از 1100 امتیاز در باز است. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی بودند با 4.8%.

مبادلات توقف معاملات قراردادهای آتی اگر آنها را رها بیش از 5% اقدام به عنوان یک طبقه برای فروش تا زمانی که به طور منظم تجارت رزومه در زنگ افتتاحیه در ساعت 9:30 a. m. ET. پس از سهام باز کردن در به طور منظم تجاری S&P 500 باید کاهش 7 ٪ قبل از راه اندازی بازار بورس نیویورک را circuit breaker که توقف معاملات به طور موقت.

پنج شنبه بود و بار دوم در این هفته که بورس بودند مجبور به توقف معاملات آتی قبل از بازار باز: آتی آمار مشابه “محدود کردن” قبل از باز کردن از حالت عادی معاملات صبح روز دوشنبه. بعد از آن روز, S&P 500 نیز به NYSE 7% مدار شکن و داو کاهش یافت و بیش از 2000 نقطه است.

روز چهارشنبه به پایان رسید و تاریخی خود را 11 سال bull بازار اجرا شده توسط بسته شدن در-بازار نشد. بازار خرس علامت 20% کاهش از اوج تمام وقت. S&P 500 فقط خجالتی بود که در آستانه رفتن به تجارت روز پنجشنبه بود و آماده برای ورود به بازار خرس خاک بر اساس آتی ضرر و زیان است.

Meric Greenbaum تعیین شده بازار ساز IMC مالی به نظر می رسد در هیئت مدیره قبل از زنگ باز درست قبل از معاملاتی متوقف در بورس نیویورک در 9 مارس سال 2020 در نیویورک است.

Timothy A. کلاری | خبرگزاری فرانسه | گتی Imgaes

در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد سفر از اروپا معلق خواهد شد به مدت 30 روز به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس. تهمت نیز گفت: دولت با ارائه کمک مالی برای کارگران که بیمار مراقبت از دیگران به دلیل ویروس یا قرنطینه می شوند.

این حرکت مورد خاص به اندازه کافی برای سرمایه گذاران که به دنبال یک قوی تر مالی پاسخ به محدود کردن برنامه به طور بالقوه کندتر رشد اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در فوق العاده ای بیضی آدرس دفتر ارائه نمی دهد تا عمده ایده های جدید در محرک و تنها گفت که او می خواهم پیشنهاد مبهم مالیات حقوق و دستمزد تعطیلات به کنگره بدون به شدت ایستاده تا برای هر اندازه شرکت/قدر” نوشت: Ernie Tedeschi, سیاست, اقتصاددان برای Evercore ISI در یک توجه داشته باشید. “این به طور موثر ضربات موضوع به کنگره است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای رفتن در تعطیلات هفته آینده.”

همچنین باعث نگرانی در مورد چگونه فراگیر این ویروس می تواند در حال حاضر در این کشور شد و اعلام روز شنبه که در اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا است و تعلیق آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس. بازیگر فیلم تام هنکس و ریتا ویلسون نیز گفت: آنها آزمایش مثبت برای coronavirus.

“چلیپا از احساس وحشت و نگرانی سرمایه گذاران احساس به عنوان coronavirus گسترش احاطه آنچه ممکن است اتفاق می افتد به مصرف کننده صرف” نوشته اسکات رن ارشد بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه.

“مصرف کنندگان نشستن در خانه و نه در خارج پول خرج چرا که آنها از ترس ابتلا به کروناویروس نهایی نتیجه منفی,” او اضافه شده است. “از آن شده است که مصرف کننده ایالات متحده است که رانندگی بازیابی اتوبوس در طول این مدت گسترش است.”

آینده غوطه پس از دیگری وحشی جلسه در وال استریت و مرگ داو ضبط-تنظیم بازار bull run آغاز شد که در مارس 2009. آبی تراشه شاخص سقوط 1,464.94 امتیاز و یا 5.9 درصد در 23,553.22. 30-میانگین سهام بسته در بازار خرس قرار دادن برای پایان دادن به گسترش است که آغاز شده و در سال 2009 به دلیل بحران مالی است.

داو را 1,464-نقطه قطره در روز چهارشنبه شد و در بخش های بزرگ به لطف outsized ضرر و زیان در planemaker بوئینگ که سقوط کرد 18.15 درصد و دچار بدترین حالت آن روز در وال استریت از سال 1974 با توجه به FactSet داده است. که سهام پایین است بیش از 50 ٪ بیش از شش ماه گذشته.

S&P 500 و Nasdaq Composite با شانس کمی بهتر در چهارشنبه کردن 4.89% و 4.7 درصد بود. این دو شاخص نیز باقی می ماند فقط در خارج از بازار خرس قلمرو البته پایین حداقل 19 درصد از مربوطه خود را ضبط می بندد.

“این بازار شده اند غیر ممکن است برای پیش بینی” به گفته دیوید Lafferty رئیس استراتژیست بازار در Natixis مدیران سرمایه گذاری. “من فکر می کنم آنها را به عنوان نوع باد-sock بازار. آنها فقط در حال تغییر با هر آنچه از راه احساسات است. هیچ اصول تحت این بازار در حال حاضر

سرمایه گذاران همچنان به سرزنش گسترش و اقتصادی از coronavirus در ماه گذشته را شیب دار ضرر و زیان است. این ویروس که در حال حاضر آلوده بیش از 124,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن حداقل 4,589 تهدید به اخلال در کشورهایی مانند ایتالیا که گرفته اند اقدام تهاجمی به سرعت گسترش آن.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه که تمام کشور را در فروشگاه ها به جز داروخانه ها و مواد غذایی بسته خواهد شد در یک حرکت تلقی هر دو لازم برای حفاظت از سلامت انسان و یک تهدید برای کشور خروجی.

وال استریت نگران است که چنین اقداماتی می تواند نکته اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی به خصوص اگر واشنگتن تصمیم می گیرد این بیماری شایع است به اندازه کافی در آمریکا به حکم اقدامات مشابه است. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 یک بیماری همه گیر در اوایل روز چهارشنبه.

“ما در حال رفتن به یک رکود اقتصادی جهانی” گفت: Mohamed El-Erian ارشد اقتصادی و مشاور در آلیانز در CNBC “Squawk Box.” “پس از آنچه که اتفاق می افتد چند روز گذشته ما در حال رفتن به دیدن یک گسترش اقتصادی ناگهانی متوقف می شود.”

“مشکل اقتصادی ناگهانی متوقف می شود آن را آسان به راه اندازی مجدد یک اقتصاد” El-Erian گفت.

CNBC Eustance هوانگ کمک به این گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>