وال استریت و بسیاری از مالی منطقه خالی به عنوان coronavirus را نگه می دارد بازارهای مالی و کسب و کار عمدتا بسته در آوریل 20, 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

آتی سهام اندکی افزایش یافت و در یک شبه معاملات روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران باقی مانده متمرکز بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز با صعود حدود 50 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی هر دو گل رز فقط کمی.

سرمایه گذاران وزن ترس از موج دوم coronavirus موارد در برابر تلاش ها برای بازگشایی کسب و کار و شل محدودیت. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز دوشنبه گفت: برخی از دولت خرده فروشان اجازه خواهد داشت به پیشنهاد محدود کردن سمت وانت شروع جمعه.

در همین حال رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که روزانه تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و جدید مرگ و میر در حال کاهش نشان می دهد دولت در “سمت دیگر کوه.” او افزود که مقامات در حال دیدن نیست به عنوان شیب دار از یک کاهش به آنها امیدوار بود.

شبانه حرکت می کند به دنبال آن روز دوشنبه متوسط سود در وال استریت. قدرت در آمریکا بزرگترین شرکت های فن آوری از جمله مایکروسافت, اپل, آمازون و Netflix برداشته بازار گسترده ای در خارج از قلمرو منفی. S&P 500 بسته جلسه 0.4% بالاتر در حالی که نزدک افزایش 1.2%.

“Megacaps ماسک های اساسی تجمع و شکنندگی” کن جانسون, استراتژی سرمایه گذاری تحلیلگر در ولز فارگو گفت: در یک یادداشت در روز دوشنبه. “این غلظت نگرانی در مورد این تجمع را در دراز مدت سلامت و دوام آن را به عنوان نشان می دهد که نقدینگی کافی به جای گسترده بهبود اصول ممکن است سوخت رسانی آن است.”

روز دوشنبه شرکت هواپیمایی سهام دچار بزرگ فروش با دلتا, ایالات, American Airlines, تمام انداختن بیش از 5 درصد است. این کاهش پس از وارن بافت گفت: بیش از آخر هفته که برکشایر هاتاوی ریخته تمامیت آن سهام در این بخش با توجه به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

تنش بین چین و آمریکا به نظر میرسد که بالا گرفت دوباره. وزیر امور خارجه مایک Pompeo در روز یکشنبه وجود دارد گفت: “مقدار قابل توجهی از شواهد” از coronavirus نشات گرفته در ووهان آزمایشگاه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته او با توجه به اعمال تعرفه ها در چین برای دست زدن به آن از شیوع بیماری است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de