آتی سهام افزایش کمی به عنوان وال استریت تلاش می کند تا به ساخت برنده هفته

هل دهنده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک در 17 ژوئن سال 2020 است.

مایکل Nagel | بلومبرگ | گتی ایماژ

سهام ایالات متحده آتی کمی بالاتر در روز یکشنبه شب به عنوان وال استریت تلاش برای ساخت در شتاب از هفته گذشته عملکرد جامد.

میانگین صنعتی داو جونز آینده افزایش 42 امتیاز بالاتر یا 0.2%. S&P 500 آتی به دست آورد 0.1% و Nasdaq-100 آتی پیشرفته 0.4%.

وال استریت بود آینده قوی دستاوردهای پس از کوتاه هفته معاملاتی با توجه به چهارم جولای تعطیلات. شاخص Dow و S&P 500 با افزایش 3.3 درصد و 4 درصد به ترتيب در هفته گذشته و شاخص نزدک 4.6% در آن زمان.

بازار هم پیچیده هفته گذشته بهترین عملکرد سه ماهه در دهه. داو بسیج بیش از 17 ٪ در سه ماهه دوم در حالی که S&P 500 با افزایش نزدیک به 20% در آن دوره زمانی است. Nasdaq نوشته شده به دست آوردن از 30.6% برای سه ماهه.

روز یکشنبه دستاوردهای ما در بررسی نگه داشته اما به عنوان تعدادی از coronavirus موارد نگه داشته فزاینده در سطح جهان افزایش نگرانی ها در مورد اقتصاد جهانی و بهبود خود را از این بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی روز شنبه گفت که بیش از 200 ، 000 coronavirus موارد تایید شد بیش از یک طول 24 ساعت یک رکورد است. در سطح منطقه ای, بزرگترین سنبله دیده می شد در آمریکا که در آن حدود 130,000 مورد جدید تایید شد.

در ایالات متحده آمریکا فلوریدا و تگزاس گزارش روزانه ثبت خوشه از 11,445 و 8,258 به ترتیب در روز شنبه. هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: شیوع بیماری در سرعت به پایمال کردن این شهر بیمارستان در دو هفته. شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت: ABC آخر این هفته: “روشن است که رشد نمایی است در این نقطه است.”

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که بیش از 45 ، 000 مورد جدید تایید شد در سراسر ایالات متحده در روز شنبه.

“ما در حال حاضر تجربه سنبله در COVID-19 موارد به خصوص در sunbelt متحده که در پیشتاز شل اجتماعی فاصله محدودیت به منظور تسهیل در بازگشایی اقتصاد” گفت: Marc Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل در یک پست.

“که بازگشایی حرکت متوقف شده است توسط سنبله در COVID-19 موارد و وسوسه به این ترجمه را به یک چشم انداز نزولی برای سهام قوی است,” او اضافه شده است. “مرگ و میر ندارد مشخصی با این حال اما در حال عقب مانده شاخص. به این ترتیب بعد از دو هفته حیاتی برای تعدادی از دلایل است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>