آتی سهام افزایش کمی به عنوان وال استریت تلاش می کند برای ساخت در پنجشنبه دستاوردهای عظیم

مردم راه رفتن با بازار بورس نیویورک (NYSE) در 09 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

ایالات متحده آتی سهام اندکی افزایش یافت و در روز پنج شنبه شب پس از تیز تجمع موجب افزایش انتظارات از عظیم محرک های مالی در حالی که سرمایه گذاران را تکان داد خاموش شوم بیکاری داده است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی 49 امتیاز بالاتر و یا در مورد 0.2%. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی شد تا 0.2 درصد و 0.3 درصد بود. داو آتی به طور خلاصه معامله بیش از 100 امتیاز بالاتر در مدت کوتاهی پس از 6 بعد از ظهر باز است.

داو بسیج بیش از 1,300 در اوایل روز پنج شنبه یا 6.4% به کلاه کردن بزرگترین آن سه روز پس از به دست آوردن 1931. 30-میانگین سهام است که در حال حاضر بیش از 20 درصد بیش از گذشته سه جلسه. S&P 500 نیز با بسیج بیش از 6 ٪ و در حال حاضر بیش از 20 درصد از روز دوشنبه نزدیک به عنوان به خوبی.

سهام رو افزایش پس از سنا گذشت 2 تریلیون دلار محرک اقتصادی لایحه با هدف کاهش آسیب های اقتصادی از شیوع کروناویروس. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: این لایحه تصویب خواهد شد “با حمایت هر دو حزب.” خانه انتظار می رود که برای رای دادن در این لایحه جمعه.

نظرات از رئیس فدرال جروم پاول نیز به سهام افزایش پنج شنبه.

“ما هنوز سیاست اتاق در ابعاد دیگر به حمایت از اقتصاد” پاول گفت: در ان بی سی “امروز” نشان می دهد. “ما در حال تلاش برای ایجاد یک پل از یک اقتصاد قوی به محل دیگری از قدرت اقتصادی.”

یک افزایش هفتگی تعداد مدعیان بیکاری نمی تواند توقف بازار تاول اجرا بالاتر در روز پنج شنبه. وزارت کار گزارش داد که بیکاری به نفع ادعا کرده بود افزایش یافت و به 3.28 میلیون در هفته گذشته به راحتی گرفتی رکورد قبلی از 695,000.

روز پنج شنبه در این تجمع با قرار دادن شاخص های Dow و S&P 500 در سرعت خود را به بهترین اجراهای هفتگی از سال 1930. با این حال برخی از معامله گران نگران پایداری این افزایش.

“حتی اگر سهام فشرده شده بودند بالاتر به نزدیک بازارهای اعتباری در ادامه به تفاوت قابل ملاحظه ای گفت:” کن برمن استراتژیست در گوریل معاملات. “شما تقریبا می تواند بوی سوختن کوتاه در وال استریت [پنج شنبه] اما به عنوان اسپرد اعتباری باقی می ماند گسترده ای را به تعجب می کنم که چقدر واقعی خرید است که در پشت این هفته حرکت علاوه بر کمک مالی ناشی از کوتاه پوشش.”

گرگوری Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار گفت: او را با در نظر گرفتن افزایش سهام با یک دانه نمک است.

“من نمی لزوما به قیمت در خطر بازار در حال حاضر به انعکاس واقعی این است که بیش از,” او گفت:. “این رفتن به یک اقتصادی خرید اینترنتی. ما شاهد در دو هفته آنچه ما به طور معمول ببینید شاید در یک سال و نیم یا دو سال است.”

تعداد جهانی coronavirus موارد افزایش یافته و به بیش از 510,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در آمریکا به تنهایی بیش از 75 ، 000 موارد تایید شده است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>