آتی سهام افزایش کمی نفت به عنوان قیمت تثبیت

آتی سهام منعکس کمی در شبانه معاملات روز دوشنبه به عنوان قیمت نفت منعکس کردن خود را پایین زیر بی سابقه ای رفتن.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز رز 80 امتیاز. S&P 500 آتی اضافه 0.3%.

دستاوردهای آمد که بیشتر به طور فعال معامله نفت قرارداد دوباره با 2 درصد. این قرارداد ممکن است که باعث شده روز دوشنبه فروش سهام با یک, عجیب و غریب, حرکت زیر صفر به منفی قیمت در محدوده منفی باقی مانده.

آی بی ام نیز با کاهش 2.3% در گسترش تجارت پس از شرکت در گزارش 3.4% کاهش درآمد در سه ماهه اول از یک سال پیش میان گسترش coronavirus. Coca-Cola, Netflix و Chipotle در عرشه به گزارش درآمد در روز سه شنبه.

سهام کاهش یافته و روز دوشنبه برای شروع یکی دیگر از احتمال فرار در هفته با داو سقوط نزدیک به 600 امتیاز به عنوان بی سابقه ای سقوط قیمت نفت وزن در تمایلات سرمایه گذار. وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل سقوط کرد بیش از 100% به حل و فصل در منفی $37.63 در هر بشکه برجسته چقدر تقاضا سقوط کرده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هنوز معیار بین المللی نفت خام برنت و ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد هر دو هنوز هم بالاتر از 20 دلار در هر بشکه رسید. ژوئن قرارداد که کاهش 18 درصد به حل و فصل در $20.43 در دوشنبه بهتر است بازتابی از واقعیت در بازار نفت است.

همچنین در روز دوشنبه, مجلس سنا موفق به رسیدن به یک توافق در آینده بسته به نجات اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی ویران شده توسط جهانی همه گیر. اما یک رای است تا به عنوان به زودی به عنوان بعد از ظهر سه شنبه به پر کردن یک کلید کوچک کسب و کار کمک برنامه.

سرمایه گذاران همچنان به نظارت بر coronavirus همه گیر کشور و برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است. علائم ظهور کرده اند که نیویورک گذشته بدترین شیوع آن. گرجستان روز دوشنبه نورد تهاجمی برنامه ای برای بازگشایی دولت, اقتصاد, تماس, برای بسیاری از کسب و کار به بازگشایی درهای خود را به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

“نوسانات بازار باقی می ماند شدید به تغییرات تن از اخبار درایوهای تغییرات چشمگیر در تمایلات سرمایه گذار گفت:” علامت گذاری هاکت در سراسر کشور رئیس تحقیقات سرمایه گذاری. “بازار بسیج به شدت در هفته گذشته در امیدواریم که که بدترین شیوع پشت سر ما. این خوش بینی است که به احتمال زیاد به صورت headwinds به بازگشایی اقتصاد به عنوان یک بحث شدید.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>