آتی سهام در افزایش یک شبه معاملاتی ساختمان در روز سه شنبه تاریخی رالی به عنوان سرمایه گذاران در انتظار بی سابقه ای بسته محرک برای مبارزه با تاثیر اقتصادی coronavirus.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز با صعود حدود 110 امتیاز. S&P 500 آینده افزایش 10 امتیاز.

این اقدام در بازار معاملات آتی به دنبال یک حماسه گشت در وال استریت. داو افزایش یافت و بیش از 2100 امتیاز و یا بیش از 11 درصد اهمیت حیاتی آن یکی از بزرگترین روز در صد افزایش از سال 1933 و بهترین آن نقطه افزایش تا کنون. S&P 500 بسیج 9.4% بهترین حالت آن بعد از اکتبر 2008.

حتی با سهشنبه کون ارتجاعی, برخی در وال استریت تلاش برای دیدن نور در انتهای تونل به خصوص بدون روشن نشانه آن است که شیوع کروناویروس شامل می شود به زودی.

“این بود که یک روز bull بازار” CNBC جیم کرامر گفت: “بسته شدن بل” در روز سه شنبه. “شما تا به حال سهام است که نقل مکان کرد تا مقدار از آنها اساسا نقل مکان کرد که اگر نیمه دوم سال در حال رفتن به خوب است. من در تلاش برای پیدا کردن که چرا نیمه دوم سال باید خوب …من از آنها بدم میاید این نوع از تجمع. این بود که یک ماشین رانده رالی درست مثل فروش-آف … من می خواهید به صبر کنید تا ببینید.”

قانونگذاران بسته شدن در عظیم محرک های مالی, لایحه ارزش 2 تریلیون دلار به بلانت اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر اما مذاکرات می تواند کشش به صبح روز چهارشنبه به عنوان دو طرف همچنان به کار را از طریق متن و هش کردن جزئیات نهایی.

مجلس نانسی پلوسی گفت: CNBC صبح روز سه شنبه وجود دارد که “واقعی خوش بینی” کنگره می تواند پرچ یک پیمان در عرض چند ساعت. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بعد گفت: این لایحه در “پنج خط محوطه.”

در ضمن coronavirus موارد در آمریکا و سراسر جهان هنوز هم نشان داده شده است نشانه ای از اوج. بیش از 400 ، 000 موارد تایید شده اند در سراسر جهان از جمله بیش از 50 ، 000 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. تا کنون بیش از 600 مرگ و میر مربوط به coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا شهر نیویورک گزارش داد نزدیک به 15,000 موارد شنبه و 131 مربوط به مرگ و میر.

— CNBC جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de