آتی سهام افزایش جلوتر از بانک درآمد

نمایی از بازار بورس نیویورک (NYSE) دیده می شود در وال استریت در ژوئن 29 سال 2020 در شهر نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سهام ایالات متحده آتی منتقل بالاتر در اوایل معاملات و با اشاره به دستاوردهای در روز سه شنبه سرمایه گذاران به چشم درآمد به گزارش از برخی از این کشور بزرگترین بانک ها.

داو آینده افزایش 100 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی افزایش 0.3 درصد و 0.4 درصد بود.

در روز دوشنبه شاخص Dow Jones Industrial Average داد تا 500 نقطه به دست آوردن برای پایان دادن به بعد تا 10 امتیاز. S&P 500 به پایان رسید روز پایین 0.95% داشتن زودتر بسیج 1% به طور خلاصه تجارت مثبت برای سال. دوشنبه نخستین بار از اوایل ماه ژوئن که S&P 500 معامله مثبت سال به تاریخ.

شاخص Nasdaq Composite با غوطه ور 2.1% تحت فشار قرار دادند پایین با ضرر و زیان در Netflix, مایکروسافت, آمازون و Facebook. فن آوری های سنگین شاخص افزایش نزدیک به 2% در جلسه آن روز دوشنبه.

Nasdaq-100 است که ساخته شده از 100-بزرگترین غیرمالی شرکت ها در شاخص Nasdaq Composite به طور خلاصه معامله بالا 11,000 برای اولین بار قبل از سقوط 2.2%.

“من فکر می کنم آنچه ما در اینجا شاهد مداوم فشار-کشش بین افزایش موارد coronavirus آیات کشورهای بازگشایی اقتصاد و بازار دست و پنجه نرم کردن با تعادل و چگونه است که کار کردن در طول زمان” سوزان اشمیت رئیس ایالات متحده سهام در Aviva سرمایه گذاران گفت: CNBC.

پیش از آن در جلسه روز دوشنبه سهام کمک کرده بودند با خبری که فایزر آلمان و بیوتکنولوژی BioNTech SE اعطا شد سریع مسیر تعیین شده توسط FDA برای دو شرکت چهار واکسن نامزدها در برابر coronavirus.

موارد ادامه به سطح رکورد در سراسر ایالات متحده بیش از آخر هفته به عنوان یک تعداد نقطه داغ متحده برای دیدن ادامه Covid-19 مرگ و میر به تدریج افزایش یابد و با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارش برخی از داخلی کسب و کار — از جمله رستوران ها و کافه و سینما و موزه ها — به reclose ایالت به عنوان موارد جدید ادامه خواهد داد به افزایش است.

احساسات در وال استریت نیز افزایش زمانی که شرکت پپسی گزارش بهتر از حد انتظار درآمد در روز دوشنبه.

بانک درآمد لگد کردن در روز سه شنبه با سیتی گروپ جی پی مورگان چیس و ولز فارگو تمام مجموعه به گزارش قبل از باز کردن زنگ.

در حالی که سود شرکت انتظار می رود به سقوط 44 درصد در سه ماهه دوم مالی بخش است که انتظار می رود برای دیدن بیش از 52 درصد کاهش در سود با توجه به Refinitiv.

“چه بسیار تاثیر گذار در مورد بانک ها گزارش های اولیه در این فصل درآمد در دوران مانند این است که ما واقعا شمارش در بانک ها تیم مدیریت در whats going on,” اشمیت اضافه شده است. “بانک ها هستند که پایه و اساس ما اقتصاد ایالات متحده. آنها وجود دارد به ارائه وام به کسب و کارهای کوچک و مدیریت خرده فروشی به مصرف کنندگان سپرده است.”

خطوط هوایی دلتا و Fedex همچنین گزارش درآمد سه ماهه نتایج در روز سه شنبه.

یک شاخص کلیدی از تورم روند شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) منتشر خواهد شد توسط وزارت کار ایالات متحده در 8:30 صبح روز سه شنبه. اقتصاددان نظرسنجی داوجونز در حال برآورد قیمت مصرف کننده ایالات متحده افزایش یافت 0.5% در ماه ژوئن با توجه به اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>