آتی سهام پایین تر نقل مکان کرد در یک شب تجارت با اشاره به ضرر و زیان در روز پنج شنبه.

داو آتی سقوط کرد 6 امتیاز نشان می دهد 82-از دست دادن نقطه در باز است. S&P 500 و Nasdaq Composite شد میله میله برای باز کردن 0.4 درصد و 0.7 درصد پایین تر بود.

سهام رسید در روز چهارشنبه با عمده به طور متوسط هزینه کل در جلسه, در, سبز, سوخت در بخش های بهداشت ، برنی ساندرز انداختن انتخابات ریاست جمهوری و همچنین امیدوار است که شیوع کروناویروس ممکن است به زودی تبدیل به یک گوشه.

شاخص Dow Jones Industrial Average 779.71 امتیاز یا 3.4% در 23,433.57. این اولین بار بود که 30-شاخص سهام بسته فوق پس 23,000 از مارس 13. S&P 500 صعود 3.4% به 2,749.98 در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 2.6% به 8,090.90.

ریموند جیمز ” واشنگتن سیاست استراتژیست اد میلز CNBC گفت که سناتور. ساندرز انداختن انتخابات ریاست جمهوری “حذف دم خطر ابتلا به برخی از سیاست های خود.” بخش بهداشت و درمان که ساندرز عهد کرده بود را در پیشرفته با XLV که آهنگ های این بخش به دست آوردن بیش از 4 درصد.

برخی از بخش های که ضربه سخت ترین از همه گیر آغاز شد — مانند خطوط هوایی قمار و خطوط کروز — نیز منجر به افزایش.

سهام بسته شده کمی پایین تر در روز سه شنبه اما شروع به پریدن کرد در دوشنبه آوردن داو را روز به روز افزایش به 11.3 درصد. S&P 500 در ضمن منعکس کرده است 10.5% این هفته است.

اما برخی بر این باورند که سهام در حال حاضر جلوتر از خود و سرمایه گذاران باید با احتیاط.

“من فکر می کنم این نوع از خرید این شایعه و بالقوه ما فروش این اخبار که واقعیت در مجموعه از آنچه که ما در حال رفتن به دیدن آنچه که در طرف دیگر” میلیاردر سرمایه گذار علامت کوبا گفت: در CNBC “بسته شدن بل.” “من فکر می کنم مردم به طور طبیعی, خوش بینانه, راست, در حال حاضر در شرایط بازار است. من فقط فکر نمی کنم آنها واقعا مقاطعه در آنچه که ما در حال رفتن به در طرف دیگر,” او اضافه شده است.

پس از شنبه رالی داو است تا 29 درصد از آن کم و نزدک کامپوزیت پایین است کمتر از 10 درصد این سال است.

“بازار سهام است که در بسیار نامشخص نقطه در حال حاضر. تاثیر coronavirus در آینده درآمد هنوز به تعیین خواهد شد. ما نیست از جنگل گفت:” درجه دوم سرمایه مدیر سرمایه گذاری رئیس نانسی دیویس.

در روز پنج شنبه بعد از تماشای هفتگی مدعیان خواهد بود که منتشر شد در 8:30am می باشد و همکاران. اقتصاددانان انتظار دارند افزایش 5 میلیون که خواهد ساخت در رکورد شکنانه قبل از دو خوانش از 6.6 میلیون و 3.3 میلیون نفر است.

اقتصاددانان پیش بینی می کند که نرخ بیکاری خواهد پرش به نوجوانان در این ماه از ماه مارس 4.4% سطح و 3.5 درصد آن را در ماه فوریه.

رئیس فدرال جروم پاول نیز مجموعه ای به صحبت در روز پنج شنبه. سخنان خود را دنبال انتشار صورتجلسۀ کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو اضطراری جلسه در ماه مارس است که زمانی که بانک مرکزی در کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر است.

دقیقه نشان داد که فدرال رزرو آماده است به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر تا اقتصاد است “weathered” coronavirus تاثیر است.

“با توجه به سیاست های پولی فراتر از این دیدار این شرکت کنندگان در نظر گرفته است که این امر می تواند مناسب برای حفظ محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال در 0 تا ¼ درصد تا سیاستگذاران با اعتماد به نفس بود که اقتصاد حال و هوای حوادث اخیر بود و در مسیر رسیدن به این کمیته حداکثر اشتغال و ثبات قیمت, اهداف” بیانیه ای گفت:.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de