آتی سهام, تخت, زیر قوی تظاهرات در وال استریت

بازار بورس نیویورک (NYSE) است که عکس 26 مه سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آتی سهام برگزار مداوم در شبانه معاملات روز دوشنبه پس از یک جامد تظاهرات در وال استریت به شروع هفته.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز نیز با کاهش حدود 30 امتیاز. S&P 500 آتی و نزدک 100 آتی بودند کمی تغییر کرده است.

شبانه اقدام به دنبال قوی روز در وال استریت که دیدم داو پریدن بیش از 450 امتیاز. S&P 500 به 1.5 درصد در دوشنبه پنجم آن راست مثبت جلسه در حالی که نزدک افزایش 2.2% به آمار تمام زمان بالا.

بزرگترین سهام فن آوری ساخته شده است در شتاب به آمازون رسید 5.7% به تجارت بالاتر از 3000 $در هر کدام برای اولین بار. Netflix شروع به پریدن کرد و 3.5 درصد به آمار یک رکورد در حالی که شرکت اپل, مایکروسافت, گوگل, پدر و مادر الفبا و Facebook همه را به دست آورد حداقل 2 ٪ در هر روز دوشنبه.

بازار همچنان به شانه کردن مداوم افزایش coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده تعداد افراد بستری شده با Covid-19 رشد 5% یا بیشتر در یکشنبه 23 متحده از جمله در تگزاس که گزارش یک رکورد از بیش از 8000 بستری شدن در بیمارستان در روز یکشنبه. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه پرسید: شش اضافی شهرستانهای نزدیک به خود را در محیط داخلی کسب و کار.

“در حالی که ما انتظار داریم ادامه داد: نوسانات ما فکر می کنیم وجود دارد زمینه را برای خوش بینی است که اقتصاد و بازار می تواند آب و هوا اخیر شتاب در عفونت” را علامت Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS گفت: در یک توجه داشته باشید. “نشانه هایی وجود دارد که سیستم بهداشت و درمان در حال مقابله بهتر با COVID-19 کاهش نیاز برای اعمال محدودیت بر آزادی حرکت. داده های اقتصادی در ادامه به اشاره به انعطاف پذیری است.”

وزارت کار ایالات متحده منتشر خواهد شد این رقم برای فرصت های شغلی جدید در روز شنبه در ساعت 10:00 a. m. ET. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار کل خالی را به رها کردن به 4.5 میلیون در ماه مه از 5.05 میلیون در ماه آوریل بود که کمترین تعداد از دسامبر 2014.

دولت فرصت های شغلی و گردش کار بررسی است که یک ماه در پشت بیشتر از نزدیک دنبال اشتغال بخش غیرکشاورزی گزارش که نشان داد افزایش 4.8 میلیون در ماه ژوئن و 2.7 میلیون در پرش ممکن است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>