آتی سهام مسطح به عنوان سرمایه گذاران هضم نفت تلاطم در انتظار مدعیان

یک مسافر می پوشد یک ماسک محافظ در وال استریت ایستگاه مترو در نیویورک در روز دوشنبه, مارس 30 سال 2020 است.

مایکل ناگل | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده شد و کمی تغییر در یک شب جلسه یکشنبه شب به عنوان سرمایه گذاران در زمان استراحت پس از آشوب از قبل سه منظم جلسات.

میانگین صنعتی داو جونز آتی شد تا فقط 2 امتیاز بنحوی باز لغزش در حدود 3 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به تغییر در دوشنبه باز است.

شبانه حرکت می کند به دنبال یک گزاف گویی در آمریکا بازارهای سهام عادی در طول ساعات معاملاتی روز چهارشنبه کمک کرد که پاره S&P 500 است 4.8% اسلاید بیش از دوشنبه و سه شنبه.

میانگین صنعتی داو جونز رز 456.94 امتیاز یا 1.99% به 23,475.82 طی چهار جلسه. S&P 500 به 2.29% به 2,799.31 در حالی که نزدک کامپوزیت بسته 2.8% بالاتر در 8,495.38.

خشونت نوسانات در قیمت نفت را نگه داشته بازارهای در لبه این هفته به عنوان یک اسلاید در تقاضا ناشی از کروناویروس و مداوم عرضه بیش از حد نگه داشتن فشار در نفت خام.

هر چند خام وست تگزاس اینترمدیت به پایین است که بیش از 70 درصد از اوج شمالی از 60 دلار در هر بشکه در اوایل سال جاری گزاف گویی خود را در روز چهارشنبه آرام سرمایه گذاران که نگران است که قراردادهای آتی می تواند سقوط به قلمرو منفی مانند آنها در روز دوشنبه.

قرارداد برای تحویل در ماه ژوئن حل و فصل تا 19% در $13.78 در هر بشکه در روز چهارشنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او می خواهم “دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا.”

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد ممکن است تحویل سقوط به زیر صفر به تجارت در قلمرو منفی در اولین روز از هفته برای اولین بار. یک روز بعد بیشتر به طور فعال معامله ژوئن قرارداد کاهش یافت 43.37% به حل و فصل در $11.57. برنت و WTI نفت خام آتی از گذشته دیده می شود تجارت تا 8 درصد و 3.7 درصد بوده است.

ایالات متحده معامله گران را در روز پنج شنبه هضم وزارت کار آخرین گزارش تعداد مدعیان بیکاری.

یکی دیگر از 4.3 میلیون نفر از کارگران انتظار می رود زمینه برای منافع هفته گذشته که تعداد دنبال منافع به بیش از 26 میلیون متحده پس از شروع به بستن در نیمه دوم ماه مارس در تلاش برای کند کردن ویروس.

تعداد تجمعی ادعا رز به 22.025 میلیون بیش از چهار هفته قبل از پاک کردن تقریبا تمام 22.442 میلیون شغل بازیافت پس از رکود بزرگ.

Domino’s Pizza, الی لیلی و خطوط هوایی جنوب غربی تمام خواهد شد گزارش درآمد در روز پنج شنبه.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>