آتی سهام, تخت, روز پس از تجمع در امید برای اقتصاد بازگشایی

سهام ایالات متحده آتی باز تخت در شبانه تجارت پس از تجمع در جلسه قبلی عنوان طرح به سهولت coronavirus ناشی از مستندات سوخت سرمایه گذار اشتها برای دارایی های ریسک.

داو آینده افزایش 10 امتیاز نشان می دهد افزایش 0.05% در روز سه شنبه. S&P 500 و Nasdaq نیز صاف و معمولی زیان 0.05% و 0.07% بود.

یک بخشی از بازگشایی اقتصاد — در آلاسکا, گرجستان, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس و دیگران — تقویت روحیۀ سرمایه گذاران با برخی ایالات متحده کسب و کار آماده برای بهره مندی از اولین موج از مصرف کنندگان در حال ظهور از coronavirus رانده شده است.

در روز دوشنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با افزایش بیش از 350 نقطه بسته شدن بالاتر از 24,000 برای اولین بار از آوریل 17. S&P 500 و Nasdaq Composite همیشه ثبت افزایش و پیشرفت 1.5 درصد و 1.1 درصد بود. روز دوشنبه دستاوردهای قرار داده و S&P 500 در سرعت برای بزرگترین آن یک ماه پس از به دست آوردن 1987 با 11.4 درصد افزایش در ماه آوریل است.

“بازار سهام است به طور فزاینده ای بازتاب راه اندازی مجدد در اقتصاد به عنوان بیشتر و بیشتر متحده نشان می دهد تمایل به اجازه می دهد برخی از فعالیت های اقتصادی برای آمدن به عقب آنلاین” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. “نه تنها S&P 500 شاخص پست سالم به دست آورید امروز بود اما رهبری آن بخش از بازار که بیشتر وابسته به شرایط اقتصادی راه اندازی مجدد از جمله کلاه کوچک بالا سهام بتا و ادواری بخش مانند مالی و مواد و صنعتی.”

سهام که سود بیشتر از بازگشایی led در بازار, بالاتر در روز دوشنبه. خرده فروشان یکی از سخت ترین ضربه صنایع توسط coronavirus کمک کرد تا از بازار گسترده تر با kohl’s, PVH, Nordstrom شکاف و L مارک همه افزایش بیش از 11 درصد است. کازینو سهام و خطوط کروز نیز شاهد دستاوردهای بزرگ. دیزنی بزرگترین برنده در داو افزایش 4.8%.

سهام بانک نیز از افزایش, از افزایش بازده اوراق قرضه به عنوان فرار سرمایه گذاران دارایی های امن تر نقل مکان کرد و به سهام. جی پی مورگان رز 4.3% سیتی گروپ رسید 8% و ولز فارگو به دست آورد 5.5 درصد. بانک f امریکا و گلدمن ساکس رز 5.8 درصد و 3.7 درصد بوده است.

سهام شانه ای بالا انداخت 25% کاهش قیمت نفت در روز دوشنبه مورخ اخیر ضرر و زیان که دیده منفی هشت هفته در نه در ترس مداوم که در سراسر جهان سازی به زودی خواهد بود.

در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران صعودی در موج اول reopenings, DoubleLine مدیر عامل جفری best coast روز دوشنبه گفت: این بازار می تواند مجددا خود را در ماه مارس پایین به عنوان شرکت کنندگان در بازار می تواند به کم بها دادن به اجتماعی اختلال از coronavirus.

“من فکر می کنم یک آزمون مجدد از پایین بسیار قابل قبول” best coast گفت: در CNBC “حاصل کار دو گزارش است.” “مردم درک نمی کنند و قدر … اجتماعی خبري حداقل این است که رفتن به اتفاق می افتد زمانی که … 26 میلیون به علاوه مردم از دست داده اند کار خود را” پس از تماس باند پادشاه اضافه شده است.

سرمایه گذاران نیز موجب شلوغ ترین هفته فصل درآمد با 145 S&P 500 شرکت گزارش بین پنج شنبه و جمعه. یک چهارم از راه را از طریق درآمد های نجومی شرکت های ثابت coronavirus با وزن سنگین در سود شرکت.

الفبای فورد و استارباکس همه آزادی درآمد سه ماهه در روز سه شنبه. PepsiCo, 3M, کاترپیلار, غرب, هوا, Merck & Co., فایزر یو پی اس و Advanced Micro Devices نیز میله میله به گزارش.

ضریب اطمینان مصرف کننده منتشر خواهد شد در 10 am E. T. در روز سه شنبه. اقتصاددان نظرسنجی داوجونز در حال انتظار خواندن 92 در آوریل از مارس را بخوانید 120.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>