آتی سهام سقوط زیر پنج شنبه قوی رالی فناوری و شرکت هواپیمایی سهام کاهش

بازار بورس نیویورک (NYSE) است که عکس 26 مه سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آتی سهام به عقب کشیده در اوایل معاملات روز شنبه پس از یک جامد تظاهرات در وال استریت به شروع هفته.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز سقوط 261 امتیاز و یا فقط زیر 1 درصد. این حرکت نشان داد باز قطره از 240 امتیاز. S&P 500 آتی از دست 0.8%. Nasdaq-100 آتی کاهش یافته است 0.5%.

وجود دارد نه تنها عامل اصلی رانندگی بازارهای اما در اینجا چیزی است که معامله گران که صبح روز سه شنبه:

  • فن آوری سهام ضعیف بودند در premarket معاملات یک روز پس از نزدک کامپوزیت طاقی بالاتر برای تمام زمان بالا. این حرکت منجر شد توسط سهام مانند آمازون که آمار 3000 $برای اولین بار. سهام آمازون افت 0.3% در premarket معاملات روز سه شنبه. سهام اپل و مایکروسافت نیز کمی پایین تر به عنوان سرمایه گذاران در زمان برخی از پول را از روی میز.
  • سهام وابسته به اقتصاد بازگشایی از coronavirus خاموش شدن ناگهانی کمتر بود در premarket. نروژی کروز خط و کارناوال پارسیان کمتر بود حدود 3 درصد است. آمریکا خطوط هوایی و هواپیمایی متحده کاهش یافت و بیش از 2٪.
  • در سمت مثبت دولت ایالات متحده اعطا داروسازی Novavax یک 1.6 میلیارد دلار قرارداد برای توسعه coronavirus واکسن بزرگترین مقدار در عین حال اعطا تحت کاخ سفید را “عملیات با سرعت پیچ و تاب.” Novavax سهام بودند تا 45 درصد در premarket تجارت. آتی کمی خود را پایین هنگامی که خبر رسید پنج شنبه صبح.

شبانه اقدام به دنبال قوی روز در وال استریت که دیدم داو پریدن بیش از 450 امتیاز. S&P 500 به 1.5 درصد در دوشنبه پنجم آن راست مثبت جلسه در حالی که نزدک کامپوزیت بریده بزرگترین افزایش, افزایش 2.2%.

روز دوشنبه آمازون رسید 5.7%. Netflix شروع به پریدن کرد و 3.5 درصد به آمار یک رکورد در حالی که شرکت اپل, مایکروسافت, گوگل, پدر و مادر الفبا و Facebook همه را به دست آورد حداقل 2 ٪ در هر روز دوشنبه.

بازار همچنان به شانه کردن مداوم افزایش coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده تعداد افراد بستری شده با Covid-19 رشد 5% یا بیشتر در یکشنبه 23 متحده از جمله در تگزاس که گزارش یک رکورد از بیش از 8000 بستری شدن در بیمارستان در روز یکشنبه. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه پرسید: شش اضافی شهرستانهای نزدیک به خود را در محیط داخلی کسب و کار.

“در حالی که ما انتظار داریم ادامه داد: نوسانات ما فکر می کنیم وجود دارد زمینه را برای خوش بینی است که اقتصاد و بازار می تواند آب و هوا اخیر شتاب در عفونت” را علامت Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS گفت: در یک توجه داشته باشید. “نشانه هایی وجود دارد که سیستم بهداشت و درمان در حال مقابله بهتر با COVID-19 کاهش نیاز برای اعمال محدودیت بر آزادی حرکت. داده های اقتصادی در ادامه به اشاره به انعطاف پذیری است.”

وزارت کار ایالات متحده منتشر خواهد شد این رقم برای فرصت های شغلی جدید در روز سه شنبه در ساعت 10 صبح و همکاران. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار کل خالی را به رها کردن به 4.5 میلیون در ماه مه از 5.05 میلیون در ماه آوریل بود که کمترین تعداد از دسامبر 2014.

دولت فرصت های شغلی و گردش کار بررسی است که یک ماه در پشت بیشتر از نزدیک دنبال اشتغال بخش غیرکشاورزی گزارش که نشان داد افزایش 4.8 میلیون در ماه ژوئن و 2.7 میلیون در پرش ممکن است.

اصلاح: رفع زمان انتشار برای وزارت کار را در فرصت های شغلی داده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>