آتی سهام سقوط 2% با اشاره به یکی دیگر از فرار در هفته به عنوان سرمایه گذاران ارزیابی coronavirus تاثیر

یک فرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی در طول وال استریت پس از بیشتر موارد از coronavirus تایید شدند در نیویورک, 6 مارس سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

سهام ایالات متحده در معاملات آتی کاهش یکشنبه شب پس تیز دستاوردهای هفته گذشته در حالی که تعدادی از coronavirus موارد در آمریکا همچنان رو به افزایش در نرخ هشدار دهنده.

میانگین صنعتی داو جونز آتی کاهش یافت و بیش از 400 امتیاز و یا حدود 2 درصد. S&P 500 آتی بودند پایین 2.1% در حالی که نزدک 100 آتی تضعیف 1.7%.

داو در هفته گذشته ارسال شده بزرگترین هفتگی به دست آوردن پس از سال 1938 افزایش بیش از 12 درصد است. S&P 500 و Nasdaq هستند و آینده خود را به بهترین هفته از سال 2009 پس از افزایش 10.3 درصد و 9.1 درصد بود. به مطمئن شوید که آن را فرار سوار برای سرمایه گذاران است. S&P 500 ارسال شده در روزانه نوسانات حداقل 2.9% در چهار پنج جلسه است. که شامل 3.4% کاهش در روز جمعه برای S&P 500.

تیز دستاوردهای هفته گذشته موجب شد در بخشی از چشم انداز گسترده مالی و پولی محرک. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا جمعه 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که شامل پرداخت های مستقیم برای جلوگیری اقتصادی ضربه از وقوع. فدرال رزرو همچنین راه اندازی یک سری از اقدامات برای حفظ اقتصاد از جمله باز به پایان رسید دارایی-برنامه خرید.

“گاو صحنه حماسی گشت گفت:” کن برمن استراتژیست در گوریل معاملات. “با وجود این تجمع … عدم اطمینان در مورد طول لازم است اما از لحاظ اقتصادی آسیب رساندن جهانی مستندات همچنان به وزن ریسک دارایی.”

“از ویژگی های تصویر همچنان نزولی در سراسر هیئت مدیره با وجود اواسط هفته افزایش سهام با تمام کلید روند شاخص هنوز ریزش” گفت: برمن با اشاره به عمده به طور متوسط هنوز زیر مربوطه خود را در حال حرکت روز به طور متوسط حتی پس از هفته گذشته قوی داشت.

Coronavirus موارد در سراسر جهان هنوز هم در حال بالا رفتن از اضافه کردن به عدم اطمینان بیش از زمانی که مستند و قرنطینه اقدامات حذف خواهد شد و اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت.

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 713,000 coronavirus موارد تایید شده است در سطح جهانی. ایالات متحده پیشی گرفت و ایتالیا و چین در هفته گذشته به عنوان کشوری با بیشترین موارد با بیش از 136,000. نزدیک به نیمی از همه آمریکایی موارد آمده از نیویورک که در آن بیش از 59,000 مردم آلوده شده اند.

“بازارهای سهام در حال overextended اما چهره پر از دست انداز دوره حتی گریمر ویروس اخبار و ضعیف آمارهای اقتصادی در بعد از 1-2 ماه” استراتژیست در MRB همکاران نوشت: در یک توجه داشته باشید. “جهان در حال حاضر وارد فاز سوم اینکه از شوک خارج از کنترل ویروس در سراسر جهان گسترش و سپس عظیم پاسخ سیاست و در حال حاضر اقتصادی ذرات فاز وارد شده و تست خواهد شد سرمایه گذاران بسیار شکننده اعتماد به نفس.”

سرمایه گذاران یک نگاه اجمالی از ویروس’ تاثیر اقتصادی هفته گذشته بود. روز پنج شنبه وزارت کار گزارش ثبت 3.28 میلیون کارگر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته مارس 20. این تعداد به راحتی در صدر رکورد قبلی از 695,000 مجموعه در سال 1982. ایالات متحده ضریب اطمینان مصرف کننده نیز کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از سه سال است.

مطمئن باشید بازار نیز دیدم برخی از سیگنال های بالقوه پایین. اعتماد به نفس بین به اصطلاح پول هوشمند — موسسات بزرگ — و گنگ پول سرمایه گذاران خرده فروشی نشسته مستقیما در قلمرو مثبت پس از انداختن به سطوح بسیار پایین است. در ضمن خودی خرید رسیده 11 سال اخیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تمدید در یک کنفرانس خبری سهشنبه ملی اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30 و گفت: میزان مرگ و میر خواهد اوج در دو هفته.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>