آتی سهام لبه بالاتر شدیدی دوباره بجای اول برگشتن امید همه گیر ثبات است

آتی سهام در افزایش یک شبه معاملات روز دوشنبه پس از یک شیب ارتجاعی در جلسه قبلی به عنوان سرمایه گذاران رشد بیشتر امیدوار است که در اوج coronavirus موارد می شود.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز پیشرفته 105 امتیاز با اشاره به افزایش حدود 35 امتیاز در شنبه باز است. S&P 500 آتی نیز با اشاره به افزایش اندکی در شنبه باز است. Nasdaq آتی از سوی دیگر ضمنی باز شیب با وجود معاملات بالاتر است.

سهام رسید در روز دوشنبه به عنوان یک کشت از coronavirus عناوین با اشاره به پتانسیل تثبیت در ایالات متحده داو افزایش یافت 1,600 امتیاز های ارسال و ویرایش سوم آن بزرگترین نقطه به دست آورید تا کنون. S&P 500 با افزایش 7 درصد به بالاترین سطح خود از مارس 13. با روز دوشنبه تجمع S&P 500 منعکس حدود 20 درصد از آن کم 52 هفته در 23 مارس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه وجود دارد “فوق العاده ای از نور در انتهای تونل” با ده های مختلف درمانی عوامل فعال در محاکمات است. مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار دیدگاه توسط سازمان بهداشت جهانی مقامات که گفت: تحقیقات برای توسعه واکسن و درمان است “شتاب در سرعت باور نکردنی است.”

سرمایه گذاران می کند با اطلاعات بیش از آخر هفته نشان می دهد که کاهش در تعداد روزانه متحده coronavirus موارد با وجود آن که هنوز هم در مراحل اولیه برای تعیین ماندگار ترند. مرگ عوارض در برخی از جهان coronavirus نقاط داغ از جمله اسپانیا و ایتالیا نشان داد نشانه هایی از کاهش. ایالت نیویورک, سخت ترین ضربه منطقه در ایالات متحده نیز گزارش داد که کاهش برای اولین بار در روزانه تایید مرگ در روز یکشنبه.

“راس در ایالت نیویورک است که به احتمال قریب الوقوع به عنوان مخالف به یک ماه از” Marko Kolanovic JPMorgan جهانی سر از ماکرو کمی و مشتقات استراتژی گفت: در یک یادداشت در روز دوشنبه. “بزرگ داده ها نشان داد خیلی زود است که اجتماعی فاصله در حال کار به طور کلی.”

در میان روز دوشنبه تظاهرات وال استریت ترس سنج Cboe Volatility Index کاهش 3.3% به 45.24, پایین ترین سطح خود در حدود دو هفته. سه هفته پیش VIX آمار یک رکورد 82.69, فراتر اوج سطح در طول بحران مالی است.

هنوز این موارد در آمریکا و جهان را تحت تاثیر قرار کشور در صدر 347,000 با حداقل 10 ، 000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما هنوز هم بر این باورند که شانس بسیار بالا که پایین ترین نرخ از آوریل خواهد شد و احتمالا فروختن قبل از این خرس بازار به پایان می آید” مت Maley رئیس استراتژیست بازار در Tabak میلر گفت: در یک یادداشت در روز دوشنبه.

سهام هنوز هم در بازار خاک با شاخص S&P 500 حدود 21.5% کردن ثبت آن بالا است. بسیاری در وال استریت بر این باورند سهام نیست به طور کامل در قیمت پتانسیل درآمدی شرکت های سقوط به عنوان coronavirus شیوع عملا تعطیل اقتصاد جهانی است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>